Baza wiedzy

5 kroków do poprawienia wydajności siły roboczej


Według najnowszych raportów gospodarczych, mimo ogólnoświatowych zawirowań, niektóre przedsiębiorstwa produkują więcej niż kiedykolwiek, a zapotrzebowanie na kolejne produkty wciąż rośnie. Większy popyt to jednak wyższe wymagania wobec produkcji dla zwiększenia wydajności. To w jaki sposób firma podejdzie do nagle rosnącego zapotrzebowania, może wręcz zaważyć o jej losie, zwłaszcza w niepewnej sytuacji w jakiej znajduje się obecnie wiele firm produkcyjnych. By skutecznie wykorzystać wzrost popytu, konieczne będą nowatorskie pomysły, otwarcie się na nowe rozwiązania oraz dobre przywództwo ze strony kadry kierowniczej. Brzmi to dość skomplikowanie, ale na szczęście wcale takie nie musi być, bo w gruncie rzeczy chodzi o wzrost efektywności, co przekłada się na wydajność przedsiębiorstwa. Trzeba zatem znaleźć najlepszy na to sposób.


Czytaj artykuł

system ERP

System ERP w firmie produkcyjnej


W wielu firmach od dawna funkcjonuje system ERP. Liczne publikacje w branżowych czasopismach i blogach prezentują zalety jego wprowadzenia. Wówczas pojawia się pytanie – czy moja firma potrzebuje systemy ERP? Jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie w swojej firmie systemu Enterprise Resource Planning?
Czytaj artykuł

Na czym polega zarządzanie produkcją?


Proces produkcyjny wydaje się dość prosty, bo powszechnie znany jest jako przetwarzanie surowców w gotowe towary, które w następnej kolejności zostaną sprzedane. Zatem produkcja i sprzedaż. Ale przecież sama produkcja to wieloetapowy proces, zaczynający się od planowania, a kończący na kontrolowaniu zarówno pracowników, jak i procesów produkcyjnych. Na każdym etapie tych procesów istnieją czynności, które mogą zostać usprawnione lub zautomatyzowane – wszystko w celu lepszego zarządzania produkcją.


Czytaj artykuł

Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace