Zarządzaj produkcją w obróbce skrawaniem.

Optymalnie planuj pracę na obrabiarkach CNC i innych maszynach oraz kontroluj stan magazynu.

FACTORY plus to oprogramowanie dla Ciebie, jeśli:

Poświęcasz czas na planowanie produkcji zamiast rozwijać swój biznes,

Dzięki FACTORY plus możesz zapomnieć o żmudnym rozdzielaniu zadań pomiędzy pracowników. Nasz system zrobi to automatycznie! Nie wyłączamy jednak możliwości ręcznej kontroli nad zadaniami - w każdej chwili możesz włączyć tryb manualny i samodzielnie zarządzać produkcją.

Chcesz mieć więcej kontroli nad sytuacją w hali

Wystarczy, że w Twojej hali znajdzie się komputer z przeglądarką, na której uruchomisz FACTORY plus, a Twoi pracownicy będą mogli na bieżąco raportować postęp prac oraz wykorzystanie surowców.

Masz dość rozbudowanych, trudnych w obsłudze programów

FACTORY plus to w pełni funkcjonalny system do zarządzania produkcją w obróbce skrawaniem, który zawiera wszystkie potrzebne funkcje, za to bez zbędnych dodatków. Mogą z niego korzystać nawet pracownicy seniorzy.

Nie masz potrzeby kupować drogich systemów ERP/MES

Wybierając FACTORY plus płacisz miesięczny, stały abonament. Jego kwota zależy tylko od liczby użytkowników wykorzystujących aplikację. Przeszkolenie pracowników z obsługi systemu potrwa dosłownie kilka minut, a my zapewniamy Ci aktualizacje systemu i wsparcie techniczne.

Sprawdź, jak oprogramowanie FACTORY plus może pomóc w zarządzaniu obróbką metali:

Efektywne i bezproblemowe zarządzanie obróbką skrawaniem

Nasz program optymalnie rozdzieli zlecenia pomiędzy Twoich pracowników, dzięki czemu masz gwarancję że wszystkie prace zostaną wykonane sprawnie. W razie potrzeby możesz włączyć tryb manualny i osobiście przekazywać zadania na poszczególne stanowiska.

Więcej szczegółów

Kontrola bieżących zleceń i wykorzystania materiałów

FACTORY plus wizualizuje stan prac w czasie rzeczywistym, a Ty możesz łatwo definiować priorytety dla wszystkich zleceń. Co więcej, system automatycznie kontroluje stan zapasów magazynowych.

Więcej szczegółów

Prosty w obsłudze i intuicyjny panel pracownika

Pracownik produkcji może używać tabletu lub komputera postawionego bezpośrednio na hali i dzięki naszemu narzędziu na bieżąco otrzyma listę zadań do wykonania - wraz z dodatkowymi uwagami, zdjęciami i rysunkami

Więcej szczegółów

Raportowanie wydajności i działań pracowników

Nasza aplikacja monitoruje wszystkie działania odbywające się na Twojej hali. Dowiesz się pierwszy o potencjalnych awariach, przestojach czy brakach magazynowych.

Więcej szczegółów

Wielopoziomowy katalog surowców i produktów

Produkty, surowce i materiały wykorzystywane przez Twoich pracowników są wylistowane w katalogu produktów. Możesz je w każdej chwili przeglądać i edytować, a do każdego produktu zdefiniujesz elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

Więcej szczegółów

W czym jesteśmy lepsi od konkurencji ?

Płacisz tylko za aktywnych użytkowników

Stawiamy na pełną przejrzystość kosztów, a cena FACTORY plus zależy tylko od liczby osób korzystających z aplikacji.

Szybki import danych

Szybko i bezproblemowo zaimportujemy do systemu zarządzania produkcją Twoje listy klientów, produktów i surowców - wystarczy, że dostarczysz nam pliki Excel z danymi.

Na życzenie - możliwość instalacji on-premise

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia technicznego - zainstalujemy system na Twoim serwerze, bez dodatkowych opłat.

Opcja rezygnacji w każdej chwili

Nie wiążemy się żadną umową. By korzystać z FACTORY plus, wystarczy że opłacisz z góry następny miesiąc użytkowania.

Opinie naszych klientów:

Mateusz Król

STRAMA

Teraz, po wdrożeniu FACTORY plus, dane można wyciągać dużo szybciej, a nawet w czasie rzeczywistym. Możemy też dużo szybciej reagować na pewne rzeczy. Zanim coś przeanalizujemy, program robi to za nas, a my możemy reagować od razu. (…) Jest to bardzo duże ułatwienie jeśli chodzi o procesy nadzorcze, procesy harmonogramowania lub sprawdzania tego co się aktualnie dzieje, a przede wszystkim rozliczania.

Michał Derlatka

Coffee Feel

Elastyczna postawa zespołu VISIX wyróżnia go pozytywnie na tle dotychczasowych naszych dostawców w tym obszarze i skutkuje szybkim wdrażaniem najistotniejszych biznesowo funkcjonalności systemu, bez nadmiernie rozbudowanej administracji projektowej.

Aleksander Kampa

Choinkowy Raj

Dzięki wdrożeniu aplikacji firmy VISIX udało nam się poprawić efektywność i wydajność naszych pracowników oraz uzyskać dostęp do bieżących raportów generowanych na podstawie wprowadzanych przez nich danych.

Damian Dawidowicz

GLAS-HIT

Program do zarządzania produkcją ma przejrzysty i intuicyjny interfejs, opcje programu dostosowywane indywidualnie według potrzeb i wytycznych klienta. Stanowi bardzo pomocne narządzie w planowaniu produkcji, a także w zarządzaniu przepływem surowców i towarów zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z dostawcami i klientami. Obsługa i pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań bez zarzutu, wszelkie zmiany i korekty załatwiane ‘od ręki’. Gorąco polecam!

Czy to dobry moment na wdrożenie?

Krótko mówiąc: TAK. Najlepszy czas na optymalizację działania Twojej produkcji jest właśnie teraz!

Twoja konkurencja monitoruje efektywność pracowników, dba o najbardziej wymagających klientów i dotrzymuje terminów. Czy stać Cię na to, aby pozostać w tyle? Wybierz FACTORY plus i na zawsze pożegnaj nieefektywną pracę, marnotrawienie surowców i przekładane deadline’y.

Postaw na FACTORY plus , a będziesz mieć pełną kontrolę nad funkcjonowaniem hali i więcej czasu na strategiczny rozwój Twojego biznesu.

Dołącz do wielu polskich firm, które już wybrały FACTORY plus i dziś cieszą się zwiększoną efektywnością procesu produkcji. Zależy nam, aby w razie jakichkolwiek problemów pomóc Ci podczas wdrożenia i uprościć cały proces, dlatego:

  • nie pobieramy opłat za włączenie usługi - z nami płacisz tylko za abonament i nie obciążasz firmowego budżetu,
  • w razie potrzeby pomożemy skonfigurować i uruchomić oprogramowanie,
  • zaimportujemy Twoje dane z plików Excel i wprowadzimy je do FACTORY plus,
  • pomożemy Ci w wyborze sprzętu elektronicznego do obsługi naszych narzędzi,
  • na życzenie zorganizujemy zdalne szkolenie online dla Twoich pracowników.

Prosty w obsłudze program do obróbki skrawaniem - FACTORY plus

Niektóre systemy dostępne na rynku zostały stworzone z myślą o dużych, międzynarodowych przedsiębiorstwach i są zbyt rozbudowane na potrzeby małych i średnich polskich firm. Wbrew pozorom, zarządzanie w obróbce skrawaniem wcale nie musi być skomplikowane. Nasza aplikacja do zarządzania produkcją - FACTORY plus to pełna funkcjonalność z zachowaniem minimum koniecznych funkcji i modułów. Oferujemy automatyczne i manualne rozdzielanie zadań, kontrolę nad stanami magazynowymi oraz rejestrację wszystkich prac na Twojej hali produkcyjnej Wszystko to w niewielkiej, prostej w użyciu aplikacji na tablet lub komputer.

Zarządzanie produkcją - tylko z FACTORY plus

Jeśli poszukujesz niedrogiego rozwiązania dla Twojej firmy - koniecznie wypróbuj nasze oprogramowanie. W razie potrzeby z przyjemnością opowiemy więcej o jego możliwościach, zorganizujemy szkolenie z obsługi systemu, a nawet zainstalujemy je na twoich serwerach w ramach usługi. Z nami płacisz tylko miesięczny abonament zależny od liczby użytkowników - czyli Twoich pracowników, korzystających z aplikacji.

Zarządzaj produkcją w swojej firmie przez 14 dni za darmo!

WYPRÓBUJ ZA DARMO ZAMÓW PREZENTACJĘ

Rejestracja konta w FACTORY plus

Tel: 501 710 120

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!

Zaufali nam: