Masz pytanie ? napisz do nas

Interaktywne menu dla restauracji i hotelu.

iKEL jest interaktywnym panelem składania zamówień w formie tabletu.
Czas na prawdziwą rewolucję w Twojej restauracji, barze, kawiarni czy hotelu!

Co wyróżnia naszą aplikację?

Niższe koszty obsługi klientów

iKEL zautomatyzuje proces przyjmowania zamówień. Dzięki temu będziesz mógł zredukować liczbę zatrudnionych kelnerów, co ma ogromne znaczenie przy rosnących kosztach pracy.

Zwiększenie wartości zamówienia

Atrakcyjne zdjęcia dań i napoi włączają do procesu zamawiania zmysł wzroku. Aktywny system komponowania dodatków zachęca klientów do rozszerzania zamówienia.

Proste i szybkie wdrożenie

Nie musisz ponosić kosztów wdrożenia systemu. Dzięki temu że iKEL działa online w kilka minut skonfigurujesz swoje wymarzone menu i będziesz mógł nim zarządzać z dowolnego miejsca.

Integracja z systemami gastronomicznymi

Udostępniamy interfejs API dzięki któremu można go zintegrować z Twoim systemem POS. Umożliwia to rozliczanie zleceń przyjętych przez iKEL tak jak robiłeś to do tej pory.

Restauracje, bary i hotele

Wyobraź sobie sytuację w której Twoi goście zamiast tradycyjnej, papierowej karty dań dostają do ręki tablet pozwalający na złożenie zamówienia w oparciu o atrakcyjne zdjęcia dań i napoi.

Włączenie do procesu zamawiania jedzenia zmysłu wzroku, zwiększa całkowitą wartość zamówienia. Pobudź wyobraźnię Twoich gości, pozwól im skomponować wymarzone dania i zamówić je za pomocą kilku kliknięć bez czekania na kelnera. A ponadto możesz:

  • Zbierać zlecenia klientów eliminując możliwość pomyłki
  • Zarządzać statusem zleceń z poziomu wygodnego panelu
  • Wprowadzać zmiany do swojego menu w dowolnej chwili
  • Poznać które pozycje Twojego menu cieszą się największym zainteresowaniem
Więcej szczegółów

Funkcje aplikacji

Interaktywne menu

Intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Atrakcyjne zdjęcia skutecznie działają na zmysł wyobraźni osoby zamawiającej. Na menu można nakładać filtry zawężające listę pozycji do wybranych kategorii (śniadanie, obiad, kolacja, napoje). Posługując się przyciskami + i - może zmieniać ilość.

Szybkie zamawianie

Koszyk zamówienia wyświetla podsumowanie wybranych dań i napojów, które zostaną przekazane do realizacji. Użytkownik wskazuje numer stolika/pokoju oraz ew. godzinę wykonania zamówienia.

Rozszerzanie zamówienia

Dzięki regułom tworzącym relacje między pozycjami menu, aplikacja jest w stanie sugerować klientowi napoje i przystawki, które najlepiej pasują do zamówionego wcześniej posiłku.

Realizacja zamówienia

Każde zamówienie wygenerowane przez użytkowników jest odbierane przez odświeżany w czasie rzeczywistym panel administracyjny. Obsługa lokalu widzi na bieżąco stan wszystkich zamówień na ekranie i może modyfikować ich status.

Edycja karty menu

Wyposażyliśmy naszą aplikację w wygodny edytor karty dań i napojów. Można w nim dodać opis posiłku, załączyć atrakcyjną fotografię lub ustawić reguły podpowiadania innych pozycji menu.

Poznaj opinię gości

System iKEL zbiera statystyki dotyczących tego jakie dania i napoje Twoi klienci wybierają najczęściej.

Zainteresowany współpracą ?

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi dostawcami oprogramowania. Jeżeli chciałbyś rozszerzyć ofertę swojej firmy o nasz projekt, napisz do nas.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na kontakt

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!

Nasza firma

VISIX Systemy Informatyczne
62-100 Wągrowiec
ul. Reja 19
NIP: 7661940695

Kontakt

ikel@visix.pl
+48 501 710 120
+48 509 131 120

Polski Produkt

Jesteśmy polską firmą z sektora IT, tworzącą innowacyjne rozwiązania informatyczne.