Zarządzaj produkcją w obróbce skrawaniem.

Optymalnie planuj pracę na obrabiarkach CNC i innych maszynach oraz kontroluj stan magazynu.

Factory Plus pozwoli Ci wznieść obróbkę skrawaniem na jeszcze wyższy poziom! Wszystko dzięki temu, że zaplanujesz tutaj całą produkcję, łatwo dodasz obrabiarki CNC i będziesz kontrolować ich pracę. Zyskasz dostęp do przejrzystych raportów, jednym kliknięciem sprawdzisz stany magazynowe, listy klientów i dostawców, a Twoi pracownicy zawsze będą mieć szybki wgląd do przydzielonych im zadań!

Thumb

Poznaj FACTORY plus

Thumb

Funkcje aplikacji

Thumb

Cennik

SZYBKI KONTAKT

Zostaw Swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w celu przestawienia indywidualnej oferty

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!  Nasza misja

  Misja

  Jak możemy opisać naszą misję w kilku konkretnych słowach? Z pewnością jest to wspieranie firm produkcyjnych na drodze do jeszcze większego rozwoju. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne i pomagamy przedsiębiorstwom w strategii oraz marketingu.

  Newsletter NaProdukcji

  Newsletter

  Teraz nie musisz samemu monitorować, co dzieje się w branży produkcyjnej. Raz na 2 tygodnie możesz otrzymywać od nas newsletter produkcyjny z solidną porcją wiedzy. Ciekawostki ze świata produkcji, newsy, liczby, raporty i wiedza ekspercka. Zapisz się do newslettera i otrzymuj od nas paczkę ciekawych informacji wprost na Twojego maila!

  Zapisz się
  Thumb

  Efektywne i bezproblemowe zarządzanie obróbką skrawaniem

  Nasz program optymalnie rozdzieli zlecenia pomiędzy Twoich pracowników, dzięki czemu masz gwarancję że wszystkie prace zostaną wykonane sprawnie. W razie potrzeby możesz włączyć tryb manualny i osobiście przekazywać zadania na poszczególne stanowiska.

   Thumb

   Kontrola bieżących zleceń i wykorzystania materiałów

   FACTORY plus wizualizuje stan prac w czasie rzeczywistym, a Ty możesz łatwo definiować priorytety dla wszystkich zleceń. Co więcej, system automatycznie kontroluje stan zapasów magazynowych.

    Thumb

    Prosty w obsłudze i intuicyjny panel pracownika

    Pracownik produkcji może używać tabletu lub komputera postawionego bezpośrednio na hali i dzięki naszemu narzędziu na bieżąco otrzyma listę zadań do wykonania - wraz z dodatkowymi uwagami, zdjęciami i rysunkami

     Thumb

     Raportowanie wydajności i działań pracowników

     Nasza aplikacja monitoruje wszystkie działania odbywające się na Twojej hali. Dowiesz się pierwszy o potencjalnych awariach, przestojach czy brakach magazynowych.

      Thumb

      Wielopoziomowy katalog surowców i produktów

      Produkty, surowce i materiały wykorzystywane przez Twoich pracowników są wylistowane w katalogu produktów. Możesz je w każdej chwili przeglądać i edytować, a do każdego produktu zdefiniujesz elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

      • Większa produktywność

       Uporządkowane zlecenia, harmonogram prac i ustalenie priorytetów w jednym narzędziu pozwoli zwiększyć produktywność.

      • Łatwa kontrola magazynu

       Zgromadź listę swoich dostawców w jednym miejscu i szybko przyjmuj dostawy magazynowe.

      NAPRODUKCJI.PL

      Newsletter dla ludzi związanych z produkcją

      ZAUFALI NAM

      Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

      FAQ

      Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

      Skontaktuj się z nami

      Za co właściwie płacę?

      Stawiamy na pełną przejrzystość kosztów, a cena FACTORY plus zależy tylko od liczby osób korzystających z aplikacji.

      Czy zaimportujecie moje dane?

      Szybko i bezproblemowo zaimportujemy do systemu zarządzania produkcją Twoje listy klientów, produktów i surowców - wystarczy, że dostarczysz nam pliki Excel z danymi.

      Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

      Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia technicznego - zainstalujemy system na Twoim serwerze, bez dodatkowych opłat.

      Kiedy mogę zrezygnować?

      Nie wiążemy się żadną umową. By korzystać z FACTORY plus, wystarczy że opłacisz z góry następny miesiąc użytkowania.

      Jak wygląda FACTORY plus?

      Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

      WDROŻENIE

      Czy to dobry moment na wdrożenie aplikacji do zarządzania procesem obróbki skrawaniem?

      Krótko mówiąc: TAK. Najlepszy czas na optymalizację działania Twojej produkcji jest właśnie teraz!

      Twoja konkurencja monitoruje efektywność pracowników, dba o najbardziej wymagających klientów i dotrzymuje terminów. Czy stać Cię na to, aby pozostać w tyle? Wybierz FACTORY plus i na zawsze pożegnaj nieefektywną pracę, marnotrawienie surowców i przekładane deadline’y.

      Postaw na FACTORY plus , a będziesz mieć pełną kontrolę nad funkcjonowaniem hali i więcej czasu na strategiczny rozwój Twojego biznesu.

      Dołącz do wielu polskich firm, które już wybrały FACTORY plus i dziś cieszą się zwiększoną efektywnością procesu produkcji. Zależy nam, aby w razie jakichkolwiek problemów pomóc Ci podczas wdrożenia i uprościć cały proces, dlatego:

      • → nie pobieramy opłat za włączenie usługi – z nami płacisz tylko za abonament i nie obciążasz firmowego budżetu,
      • → w razie potrzeby pomożemy skonfigurować i uruchomić oprogramowanie,
      • → zaimportujemy Twoje dane z plików Excel i wprowadzimy je do FACTORY plus,
      • → pomożemy Ci w wyborze sprzętu elektronicznego do obsługi naszych narzędzi,
      • → na życzenie zorganizujemy zdalne szkolenie online dla Twoich pracowników.

      Prosty w obsłudze program do obróbki skrawaniem – FACTORY plus

      Niektóre systemy dostępne na rynku zostały stworzone z myślą o dużych, międzynarodowych przedsiębiorstwach i są zbyt rozbudowane na potrzeby małych i średnich polskich firm. Wbrew pozorom, zarządzanie w obróbce skrawaniem wcale nie musi być skomplikowane. Nasza aplikacja do zarządzania produkcją – FACTORY plus to pełna funkcjonalność z zachowaniem minimum koniecznych funkcji i modułów. Oferujemy automatyczne i manualne rozdzielanie zadań, kontrolę nad stanami magazynowymi oraz rejestrację wszystkich prac na Twojej hali produkcyjnej Wszystko to w niewielkiej, prostej w użyciu aplikacji na tablet lub komputer.

      Zarządzanie produkcją – tylko z FACTORY plus

      Jeśli poszukujesz niedrogiego rozwiązania dla Twojej firmy – koniecznie wypróbuj nasze oprogramowanie. W razie potrzeby z przyjemnością opowiemy więcej o jego możliwościach, zorganizujemy szkolenie z obsługi systemu, a nawet zainstalujemy je na twoich serwerach w ramach usługi. Z nami płacisz tylko miesięczny abonament zależny od liczby użytkowników – czyli Twoich pracowników, korzystających z aplikacji.

      NA NASZYM BLOGU

      Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

      • 25 stycznia 2023
      • Joanna Wrzeszcz

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji i jak ją stworzyć?

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji? Jest to zbiór różnego rodzaju dokumentów, które przedstawimy w tym artykule. Dokumentacja technologiczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania firmy produkcyjnej. Gromadzi całą potrzebna wiedzę o produktach. Uporządkujemy tutaj informacje na temat dokumentacji technologicznej i podpowiemy, czego nie warto w niej umieszczać, a co tak.  Z czego składa się dokumentacja […]

      • 31 grudnia 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zagregowane planowanie produkcji – co warto wiedzieć?

      Dziś omawiamy zagregowane planowanie produkcji. Żadna firma, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje oraz produktów przez nią oferowanych, nie może skutecznie działać bez odpowiedniego zarządzania. Jedną z najważniejszych kwestii prawidłowego kierowania firmą jest właściwe oraz przemyślane planowanie produkcji. To niezawodny sposób na właściwe ustawienie procesu powstawania produktów, biorąc pod uwagę określony popyt, niezbędne koszty oraz […]

      • 25 listopada 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zadania w trakcie planowania produkcji – 4 podstawowe kroki

      Podczas prowadzenia własnego przedsiębiorstwa wiele kwestii na różnych szczeblach funkcjonowania firmy wymaga odpowiedniej uwagi. Aby skutecznie zarządzać działaniem całego interesu, przyda się właściwie opracowany plan produkcji online. Planowanie działań w firmie jest elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek sukces. Pozwala na bieżąco minimalizować straty, podnosić produktywność oraz sprzedaż, a co za tym idzie, daje […]

      Zainteresowany ofertą?

      Wypełnij formularz lub zadzwoń!
       • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

       • Email visix@visix.pl

       • Telefon +48 501 710 120