Technologie, które wykorzystujemy w codziennej pracy

Technologie, które wykorzystujemy w codziennej pracy


Witam!

 

Dzisiaj chciałbym przedstawić krótki wpis na temat technologii programowania, którymi posługujemy się w naszych projektach.

 

Jeżeli chodzi o bazy danych to w projekcie FACTORY plus opieramy się na MySQL, z planami przejścia w niedalekiej przyszłości na jej ulepszoną siostrą – MariaDB. Mamy również duże doświadczenie w wykorzystaniu najpotężniejszej z dostępnych na ten moment na rynku relacyjnych baz danych – Oracle 11g/12c. Pracujemy z nią głównie w projektach z sektora farmaceutycznego.

W warstwie logiki biznesowej całkowicie zaufaliśmy technologii Java, obecnie w wersji 8. Nasze projekty  opieramy na dwóch frameworkach do budowania aplikacji klasy Enterprise – Play Framework w wersji 1.4 i Spring w wersji 4. Ten drugi zdecydowanie dominuje ze względu na ogromną popularność, obszerną dokumentację i łatwość budowania mikrousług opartych na REST.

 

Warstwa prezentacji dla aplikacji webowych bazuje oczywiściena HTML5, CSS3 i JavaScript w wersji ES5/ES6. Jeżeli chodzi o frameworki to w projektach dla sektora produkcyjnego wykorzystujemy React i jQuery, natomiast w projektach farmaceutycznych używamy Angulara i również jQuery. Oprócz tego wykorzystujemy szereg dodatkowych bibliotek i frameworków takich jak Bootstrap.

 

Nasze aplikacje mobilne mają charakter hybrydowy i są w pewnej części projektowane jako aplikacje webowe, przy czym wykorzystywany przez nas React Native zapewnia transformację do natywnego kodu wykorzystywanego przez Androida.

 

Jak widać opieramy się na najnowszych dostępnych na rynku technologiach i frameworkach, które mają zapewnić szybki rozwój naszych projektów i zadowolenie klientów.

Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace