Program do zarządzania produkcją dywanów

 

Factory Plus to polska aplikacja ułatwiająca zarządzanie produkcją dywanów. Program daje możliwość łatwego podglądu na aktualny stan prac produkcyjnych z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Wyższy poziom zarządzania produkcją

Dzięki naszej aplikacji do zarządzania produkcją możliwe jest poznanie wąskich gardeł procesu produkcyjnego, oraz szybsze reagowanie na awarie maszyn czy braki surowców. System poinformuje, gdy kończą się surowce konieczne do produkcji dywanów aby z wyprzedzeniem można było je dostarczyć na stanowiska produkcyjne.

 

Program ułatwia zarządzanie produkcją od momentu definiowania zlecenia aż do fakturowania. Aplikacja to centralny moduł dla kadry zarządzającej oraz stanowiska produkcyjne dla pracowników.

Usprawniamy proces produkcji

Dzięki zaawansowanym algorytmom nasza aplikacja pomoże w planowaniu procesu produkcji dywanów poprzez zdefiniowanie kroków koniecznych do uzyskania gotowego wyrobu. Każdy z pracowników zostanie przypisany do realizacji poszczególnych kroków,  a w trakcie swojej pracy będzie mógł raportować awarie maszyn, zdarzenia związane z produkcją, czy braki materiałowe. System pomoże podjąć decyzję dotyczącą podziału produkcji na pozostałe gniazda produkcyjne a uszkodzona w wyniku awarii maszyna będzie mogła być poddana naprawie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Eliminacja wąskich gardeł w procesie produkcji dywanów, to oszczędność czasu i pieniędzy. Model rozliczania się za aplikację pozwala na wprowadzanie indywidualnych zmian programistycznych w ramach projektu co pozwoli na dalsze oszczędności – system będzie w pełni dopasowany do potrzeb klienta.

Zalety naszej aplikacji do zarządzania produkcją

  • łatwość obsługi
  • dostępność z każdego miejsca na świecie
  • jasne i przejrzyste statystyki
  • wsparcie utrzymania parku maszynowego
Zapytaj o ofertę
Czytaj więcej
Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace