Program do zarządzania produkcją farb

Factory Plus to aplikacja do zarządzania procesem produkcyjnym na każdym etapie produkcji – począwszy od utworzenia zlecenia aż do gotowego produktu.

Aplikacja ułatwia zarządzanie procesem produkcji farb poprzez łatwy podgląd procesu produkcyjnego na każdym jego etapie oraz możliwości podejrzenia aktualnej pracy parku maszynowego.

Factory Plus to centralny moduł kontroli dla kadry zarządzającej oraz szereg aplikacji mobilnych dla pracowników.
Moduł centralny pozwala na zdefiniowanie całkowitego procesu produkcji farb oraz na uszeregowanie czynności koniecznych do wytworzenia gotowego wyrobu.
Dzięki zbieranym na bieżąco statystykom kadra zarządzająca może podejmować trafniejsze decyzje dotyczące produkcji.

Każdy z pracowników posiada swoje konto w aplikacji, gdzie może zobaczyć listę swoich zadań uszeregowaną według priorytetów. Aplikacja dla pracownika zainstalowana jest na tablecie.

Pracownik ma możliwość zgłoszenia do osoby zarządzającej że obsługiwana przez niego maszyna uległa awarii. Przed zleceniem naprawy maszyny praca jest rozdzielana na inne gniazda produkcyjne.

Pracownik zaznacza też jakie materiały oraz w jakiej ilości zostały zużyte. Aplikacja do zarządzania praca w procesie wytwórstwa farb przetwarza te dane. Gdy poziom surowców spada poniżej zadanego minimum powiadamia osobę zarządzającą o konieczności zamówienia elementów dzięki czemu można zachować ciągłość w pracy.

Factory Plus daje też podgląd na czas wykonania konkretnego etapu zlecenia co pozwala na eliminowanie wąskich gardeł w procesie produkcyjnym.

Dzięki programowi Factory Plus zarządzanie produkcją farb staje się prostsze

Zapytaj o ofertę
Czytaj więcej
Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace