Program do zarządzania produkcją w malarni proszkowej

Oprogramowanie do zarządzania produkcją Factory Plus to narzędzie pomocne w nadzorowaniu procesu produkcji na każdym jej etapie, od zdefiniowania zlecenia, poprzez wykonanie poszczególnych etapów obróbki, aż do finalizacji zamówienia.

Program ten znacznie upraszcza pracę oraz zarządzanie procesem produkcji w malarni proszkowej dając możliwość planowania pracy oraz podglądu parku maszynowego w czasie rzeczywistym.

Program składa się z centralnego modułu kontroli, przeznaczonego dla kadry zarządzającej oraz z mobilnych terminali raportowania dla pracowników. W części umożliwiającej zarządzanie można zdefiniować poszczególne kroki obróbki materiału oraz przypisać im kolejność wykonania. Część ta pomaga także w poznaniu statystyk dotyczących pracy nad danym zleceniem.

Aplikacja dla pracownika to panel na tablecie, dzięki któremu może zobaczyć listę swoich zadań uszeregowanych według zadanych priorytetów.

Pracownik może z poziomu swojego panelu zgłosić awarię maszyny, a informacje o niej zostaną przekazane do osoby zarządzającej. Przed zleceniem naprawy maszyny praca jest rozdzielana na inne, działające gniazda produkcyjne.

Pracownik zaznacza też jakie materiały oraz w jakiej ilości zostały zużyte. Aplikacja do zarządzania pracą w malarni proszkowej przetwarza te dane. Gdy poziom surowców spada poniżej zadanego minimum powiadamia osobę zarządzającą o konieczności zamówienia elementów dzięki czemu można zachować ciągłość w pracy.

Factory Plus daje też podgląd na czas wykonanie konkretnego etapu zlecenia co pozwala na eliminowanie wąskich gardeł w procesie produkcyjnym.

Dzięki programowi Factory Plus zarządzanie produkcją w malarni proszkowej staje się prostsze

Zapytaj o ofertę
Czytaj więcej
Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace