Program do zarządzania produkcją w malarni proszkowej

Oprogramowanie do zarządzania produkcją Factory Plus to narzędzie pomocne w nadzorowaniu procesu produkcji na każdym jej etapie, od zdefiniowania zlecenia, poprzez wykonanie poszczególnych etapów obróbki, aż do finalizacji zamówienia.

Program ten znacznie upraszcza pracę oraz zarządzanie procesem produkcji w malarni proszkowej dając możliwość planowania pracy oraz podglądu parku maszynowego w czasie rzeczywistym.

Program składa się z centralnego modułu kontroli, przeznaczonego dla kadry zarządzającej oraz z mobilnych terminali raportowania dla pracowników. W części umożliwiającej zarządzanie można zdefiniować poszczególne kroki obróbki materiału oraz przypisać im kolejność wykonania. Część ta pomaga także w poznaniu statystyk dotyczących pracy nad danym zleceniem.

Aplikacja dla pracownika to panel na tablecie, dzięki któremu może zobaczyć listę swoich zadań uszeregowanych według zadanych priorytetów.

Pracownik może z poziomu swojego panelu zgłosić awarię maszyny, a informacje o niej zostaną przekazane do osoby zarządzającej. Przed zleceniem naprawy maszyny praca jest rozdzielana na inne, działające gniazda produkcyjne.

Pracownik zaznacza też jakie materiały oraz w jakiej ilości zostały zużyte. Aplikacja do zarządzania pracą w malarni proszkowej przetwarza te dane. Gdy poziom surowców spada poniżej zadanego minimum powiadamia osobę zarządzającą o konieczności zamówienia elementów dzięki czemu można zachować ciągłość w pracy.

Factory Plus daje też podgląd na czas wykonanie konkretnego etapu zlecenia co pozwala na eliminowanie wąskich gardeł w procesie produkcyjnym.

Dzięki programowi Factory Plus zarządzanie produkcją w malarni proszkowej staje się prostsze

Zapytaj o ofertę
Czytaj więcej
Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace

Zapisz się na nasz newsletter!

Zapisz się, a będziemy Cię informować o wszystkich nowosciach!