Czy pracownicy będą używać

nowego systemu?

 

Każda zmiana wymaga przystosowania się, ale nowy system FACTORY plus niesie za sobą wiele korzyści także dla samych pracowników, np. uporządkowanie ich pracy. Warto od początku jasno przedstawić, jak proste i wygodne jest używanie systemu, który ma bardzo intuicyjny interfejs.

Tak naprawdę, podstawowym zadaniem pracowników jest używanie 2 przycisków – Rozpocznij i Zakończ pracę na danej maszynie/stanowisku. Ponadto, na etapie wdrożenia systemu możemy pomagać Twoim pracownikom w przyswojeniu nowych umiejętności.

Przeczytaj Case Study w firmie Witowa, a znajdziesz tam wywiad z Prezesem firmy, który mówi, jak przebiegało wdrożenie pracowników i ile trwało.

 

Jak przenieść dane z Excela/starego systemu

do FACTORY plus?

 

Wykonamy migrację danych, która pomoże Ci w przeniesieniu istniejących danych do naszego systemu. Możemy również zapewnić narzędzia, które ułatwią proces migracji.

 

Kto ma wdrożyć system, kiedy ja nie mam czasu,

ponieważ prowadzę firmę?

 

Możemy zająć się wdrożeniem Twoich pracowników. Poza tym, samo uruchomienie systemu zajmuje dosłownie 1 dzień roboczy. Oferujemy także pomoc techniczną online i możliwość wsparcia na miejscu w Twojej firmie. Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej, współpracujemy również z osobami zajmującymi się porządkowaniem procesów w firmach produkcyjnych.

 

Czy koszty mnie

nie przerosną?

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie elastyczny plan cenowy, który pozwala na dostosowanie kosztów do Twoich potrzeb. Pakiet STANDARD to zaledwie 325 zł przy 5 pracownikach, którzy korzystają z systemu i 45 zł za każdego kolejnego. Jeśli masz obawy przed zakupem systemu dla większej liczby pracowników, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś na początek wypróbował program na części pracowników, mieszcząc się w standardowym pakiecie.

Poza tym nasz system oferuje również wiele funkcjonalności, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze na dłuższą metę.

Zobacz, ile możesz zaoszczędzić w skali miesiąca i roku, korzystając z FACTORY plus.

 

Czy mogę zrezygnować z systemu

i wycofać się ze współpracy? 

 

Możesz zrezygnować, kiedy tylko chcesz bez dodatkowych kosztów, ponieważ współpracujemy na zasadzie comiesięcznego abonamentu. Jeśli nie opłacisz kolejnego abonamentu, nie będziesz mieć dostępu do narzędzia. Bez problemu wrócisz do zarządzania produkcją w Excelu lub do innego systemu.

Jednocześnie, zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów.

 

Czy można  zintegrować Factory plus

z moim obecnym programem magazynowo-księgowym?

 

Nasz system oferuje integrację z innymi programami magazynowo-księgowymi. Chętnie pomożemy zintegrować Twój magazyn z naszym system do zarządzania produkcją.

 

Czy w małej firmie opłaca się wdrożyć

system FACTORY plus?

 

FACTORY plus jest dedykowany właśnie dla małych firm, które chcą zoptymalizować pracę na produkcji i lepiej kontrolować swoje finanse. Wybierając nasz system możesz obniżyć koszty związane z zarządzaniem pracownikami, koszty związane z gospodarką materiałową i koszty związane z Twoją pracą lub managera. Sprawdź ile dokładnie możesz zaoszczędzić na wszystkich tych obszarach i z czego to wynika.

Wdrożenie systemu zdecydowanie się opłaca i wielu naszych klientów to potwierdza ciągle przedłużając naszą współpracę.

 

Czy program spełni wymagania

mojej firmy?

 

Jeśli masz specyficzne wymagania, bez obaw. Wybierając ofertę Indywidualną Premium, możemy modyfikować i rozwijać aplikację według Twoich życzeń. Już na początkowym etapie rozmów, jeszcze przed zakupem, omówimy, czy Twoje indywidualne oczekiwania są możliwe do realizacji.

 

Tutaj możesz się zapoznać z dostępnymi pakietami i dowiedzieć, co dokładnie wchodzi w ich skład.

 

Czy program zapewni mi odpowiednie zabezpieczenia danych i ochronę prywatności?

Jakie są polityki dotyczące dostępu i przechowywania danych?

 

Tak, zapewniamy odpowiedni poziom bezpieczeństwa i prywatności. Na życzenie możemy również podpisać z Twoją firmą umowę NDA. Wszystkie połączenia na serwerze aplikacji są szyfrowane za pomocą SSL, a dane są przechowywane w monitorowanym 24/7 i chronionym fizycznie Data Center.

 

Czy będę mieć zapewnione wsparcie techniczne

i jakiego rodzaju wsparcie jest dostępne?

 

Zapewniamy wsparcie techniczne przez cały okres naszej współpracy. Oferujemy wsparcie przez e-mail, telefon oraz video rozmowę. Jeżeli sytuacja tego wymaga, możemy również pojawić się u Ciebie w firmie.

 

Czy program będzie wymagał aktualizacji

i jak często są one wydawane?

 

Rozwój aplikacji FACTORY plus to nieustający proces. Cały czas dokładamy nowe funkcje i ulepszamy działanie już istniejących. Rutynowo, aktualizacje systemu odbywają się co tydzień.

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.