Zarządzaj procesami drukowania w poligrafii.

Monitoruj postęp przygotowania wydruków i automatycznie planuj pracę na produkcji.

Factory Plus to program dla Ciebie, jeśli chcesz poprawić organizację pracy swojej drukarni! Bardzo szybko przydzielisz pracownikom określone zadania, a jednym kliknięciem sprawdzisz, które z nich zostały już zrealizowane. Sprawnie przyjmiesz dostawy magazynowe, skontrolujesz stan surowców, a cała produkcja poligraficzna zostanie idealnie uporządkowana!

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Thumb

Przemyślane i proste planowanie pracy

Automatyczne rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników poprawi terminowość i przyśpieszy realizację zadań w Twojej drukarni. Zadania możesz przypisywać też ręcznie dzięki trybowi manualnym i prostej funkcji przeciągnij - upuść.

Rozpocznij

  Thumb

  Łatwa kontrola postępu prac i wykorzystania surowców

  FACTORY plus to także wizualizacja pracy na każdej maszynie w czasie rzeczywistym. Ustalanie priorytetów dla poszczególnych zleceń produkcyjnych i kontrola stanów magazynowych nigdy nie były prostsze!

  Rozpocznij

   Thumb

   Intuicyjny panel pracownika

   Obsługa naszego oprogramowania to nic skomplikowanego - wystarczy tablet lub komputer na hali produkcyjnej, by Twoi pracownicy otrzymali aktualizowaną na bieżąco listę produktów do wykonania, a także mieli wgląd w załączone rysunki, zdjęcia czy Twoje uwagi.

   Rozpocznij

    Thumb

    Raporty kontrolujące efektywność i nieplanowane przestoje

    Aplikacja FACTORY plus rejestruje wszystkie zadania, które odbywają się na hali produkcyjnej. Od przestoju spowodowanego koniecznością przezbrojenia, aż po niespodziewane awarie - wszystko zostanie udokumentowane w systemie.

    Rozpocznij

     Thumb

     Rozbudowany i wielopoziomowy katalog produktów

     Każdy produkt dodawany w ramach zleceń jest rejestrowany w katalogu. Sam katalog możesz przeglądać i edytować, a w razie potrzeby definiować elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

     Rozpocznij

     • Czytelny plan produkcji

      Każdy pracownik wie, co ma robić, dzięki możliwości szybkiego przypisywania zadań do poszczególnych osób.

     • 100% kontroli surowców

      Przyspiesz produkcję, dzięki opcji rezerwacji surowców, monitoruj ich zużycie i wygodnie przyjmuj dostawy w jednym narzędziu!

     ZAUFALI NAM

     Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

     FAQ

     Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

     Skontaktuj się z nami

     Za co właściwie płacę?

     Cena aplikacji zależy tylko od liczby osób, które na niej pracują.

     Czy zaimportujecie moje dane?

     Dostarcz nam pliki Excel z listami klientów, produktów i surowców, a bez problemu zaimportujemy je do systemu.

     Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

     Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej w tym zakresie - daj znam znac, a zainstalujemy system na serwerze.

     Kiedy mogę zrezygnować?

     Nie podpisujemy żadnych zbędnych umów. Aby korzystać z FACTORY plus, po prostu opłacasz z góry abonament na następny miesiąc użytkowania.

     Jak wygląda FACTORY plus?

     Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

     WDROŻENIE

     Czy to dobry moment na wdrożenie?

     Jak najbardziej! Jeśli zależy Ci na optymalizacji działania produkcji, zacznij jak najszybciej!

     Czy przy rosnących kosztach pozyskania i utrzymania pracownika, wymagających klientach, i wysokiej konkurencji dalej możesz tolerować nieefektywność i niedotrzymywanie terminów?

     Dzięki FACTORY plus nie musisz się tym martwić! Wybierz nasz program do zarządzania produkcją, a już zawsze będziesz mieć kontrolę nad bieżącymi zadaniami w Twojej firmie. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, które możesz poświęcić na strategiczny rozwój Twojego biznesu.

     Dołącz do innych polskich firm, które już dawno wybrały FACTORY plus, a dzisiaj cieszą się zwiększoną efektywnością produkcji i wysokim stopniem poprawy efektywności produkcji. Nasz zespół chce maksymalnie pomóc Ci podczas wdrożenia, więc:

     • → nie pobieramy żadnych opłat za uruchomienie – z FACTORY plus płacisz tylko za abonament, bez niepotrzebnego obciążania budżetu
     • → pomożemy Ci wdrożyć i skonfigurować system,
     • → zaimportujemy bazy danych produktów, surowców czy klientów – wystarczy nam kilka plików Excel z potrzebnymi informacjami
     • → pomożemy Ci wybrać odpowiednie tablety, laptopy czy monitory,
     • → zorganizujemy zdalne szkolenie online specjalnie dla Twoich pracowników.

     Prosty i intuicyjny program do zarządzania produkcją w branży poligraficznej

     Jeśli poszukujesz programu do zarządzania firmą poligraficzna, musisz wypróbować FACTORY plus! Nasze oprogramowanie stworzyliśmy specjalnie z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy najczęściej nie potrzebują skomplikowanych, rozbudowanych systemów ERP. FACTORY plus to przyjazna aplikacja na tablet lub komputer, która pozwoli Twoim pracownikom na łatwe raportowanie bieżących prac, a Tobie na bezproblemową analizę efektywności oraz weryfikację stanów magazynowych.

     Wybierz łatwe zarządzanie produkcją z FACTORY plus

     Korzystanie z aplikacji do zarządzania produkcją nigdy nie było prostsze! Wystarczy kilka minut, aby zapoznać się z działaniem naszego programu – a jeśli potrzebujesz dodatkowego szkolenia, z przyjemnością je dla Ciebie zorganizujemy! Możemy też pomóc w instalacji systemu na serwerze oraz imporcie danych klientów, baz dostawców i list surowców. U nas otrzymujesz w pełni funkcjonalną, niedrogą aplikację do zarządzania produkcją, a rozliczamy się poprzez abonament – bez żadnych ukrytych kosztów.

     NA NASZYM BLOGU

     Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

     • 29 grudnia 2023
     • Admin

     Właściciel firmy produkcyjnej na wakacjach — co mierzyć w firmie, żeby spokojnie odpoczywać?

     Właściciel firmy produkcyjnej musi odpoczywać, ponieważ to on w dużej mierze nadaje kierunek jej rozwoju, pracuje nad strategią i analizuje wyniki. Regularny i efektywny odpoczynek pozwala zmniejszyć stres, uniknąć nadmiernego zmęczenia oraz wypalenia zawodowego. Pomaga także utrzymać dobre zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.  Jeśli jednak należysz do właścicieli firm, którzy zabierają ze sobą pracę […]

     • 29 września 2023
     • Admin

     System MES dla małej firmy produkcyjnej – 6 korzyści

     Czy system MES jest potrzebny w Twojej firmie? Jeśli prowadzisz małą firmę produkcyjną i jeszcze nie korzystasz z systemu MES, chcemy przybliżyć Ci ten właśnie temat. Dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca z takim systemem i dlaczego warto (bo naszym zdaniem zdecydowanie warto). Czym jest system produkcyjny MES? System MES to intuicyjne i profesjonalne […]

     • 5 września 2023
     • Admin

     Masz firmę usługową? Oszczędzaj czas i pieniądze za sprawą FACTORY plus

     Współczesne przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, stanęły przed wyzwaniem efektywnego zarządzania procesami, by sprostać wymaganiom klientów i rosnącej konkurencji.  Tworzymy program do zarządzania produkcją, który sprawdza się świetnie w firmach usługowych. I choć większość naszych klientów stanowią firmy stricte produkcyjne, to chcemy przybliżyć temat także przedsiębiorstwom z branży usługowej.  Program do zarządzania produkcją będzie doskonałym […]

     Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

     Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

     Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

     Zainteresowany ofertą?

     Wypełnij formularz lub zadzwoń!      Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest firma VISIX Systemy Informatyczne Marcin Nowak z siedzibą w Wągrowcu. Dane będą wykorzystane wyłącznie w celu przedstawienia oferty marketingowej Administratora. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są w naszej polityce prywatności.
      • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

      • Email visix@visix.pl

      • Telefon +48 501 710 120