Zarządzaj procesami drukowania w poligrafii.

Monitoruj postęp przygotowania wydruków i automatycznie planuj pracę na produkcji.

Factory Plus to program dla Ciebie, jeśli chcesz poprawić organizację pracy swojej drukarni! Bardzo szybko przydzielisz pracownikom określone zadania, a jednym kliknięciem sprawdzisz, które z nich zostały już zrealizowane. Sprawnie przyjmiesz dostawy magazynowe, skontrolujesz stan surowców, a cała produkcja poligraficzna zostanie idealnie uporządkowana!

Thumb

Poznaj FACTORY plus

Thumb

Funkcje aplikacji

Thumb

Cennik

SZYBKI KONTAKT

Zostaw Swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w celu przestawienia indywidualnej oferty

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!  Nasza misja

  Misja

  Chcemy, żeby Twoja firma produkcyjna coraz bardziej rosła! Potencjał tkwiący w polskich przedsiębiorstwach warto rozwijać, aby dorównać bogatym firmom z Zachodniej Europy. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę technologiczną i reklamową nastawioną na firmy produkcyjne.

  Newsletter NaProdukcji

  Newsletter

  Nasz newsletter to ogromna dawka wiedzy na temat produkcji. Znajdziesz w nim wywiady z Ekspertami, analizy, raporty, liczby i ciekawostki. Poruszamy tematy z kategorii optymalizacja produkcji, going global, marketing, newsy ze świata produkcji i wiele więcej!

  Zapisz się
  Thumb

  Przemyślane i proste planowanie pracy

  Automatyczne rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników poprawi terminowość i przyśpieszy realizację zadań w Twojej drukarni. Zadania możesz przypisywać też ręcznie dzięki trybowi manualnym i prostej funkcji przeciągnij - upuść.

   Thumb

   Łatwa kontrola postępu prac i wykorzystania surowców

   FACTORY plus to także wizualizacja pracy na każdej maszynie w czasie rzeczywistym. Ustalanie priorytetów dla poszczególnych zleceń produkcyjnych i kontrola stanów magazynowych nigdy nie były prostsze!

    Thumb

    Intuicyjny panel pracownika

    Obsługa naszego oprogramowania to nic skomplikowanego - wystarczy tablet lub komputer na hali produkcyjnej, by Twoi pracownicy otrzymali aktualizowaną na bieżąco listę produktów do wykonania, a także mieli wgląd w załączone rysunki, zdjęcia czy Twoje uwagi.

     Thumb

     Raporty kontrolujące efektywność i nieplanowane przestoje

     Aplikacja FACTORY plus rejestruje wszystkie zadania, które odbywają się na hali produkcyjnej. Od przestoju spowodowanego koniecznością przezbrojenia, aż po niespodziewane awarie - wszystko zostanie udokumentowane w systemie.

      Thumb

      Rozbudowany i wielopoziomowy katalog produktów

      Każdy produkt dodawany w ramach zleceń jest rejestrowany w katalogu. Sam katalog możesz przeglądać i edytować, a w razie potrzeby definiować elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

      • Czytelny plan produkcji

       Każdy pracownik wie, co ma robić, dzięki możliwości szybkiego przypisywania zadań do poszczególnych osób.

      • 100% kontroli surowców

       Przyspiesz produkcję, dzięki opcji rezerwacji surowców, monitoruj ich zużycie i wygodnie przyjmuj dostawy w jednym narzędziu!

      NAPRODUKCJI.PL

      Newsletter dla ludzi związanych z produkcją

      ZAUFALI NAM

      Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

      FAQ

      Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

      Skontaktuj się z nami

      Za co właściwie płacę?

      Cena aplikacji zależy tylko od liczby osób, które na niej pracują.

      Czy zaimportujecie moje dane?

      Dostarcz nam pliki Excel z listami klientów, produktów i surowców, a bez problemu zaimportujemy je do systemu.

      Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

      Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej w tym zakresie - daj znam znac, a zainstalujemy system na serwerze.

      Kiedy mogę zrezygnować?

      Nie podpisujemy żadnych zbędnych umów. Aby korzystać z FACTORY plus, po prostu opłacasz z góry abonament na następny miesiąc użytkowania.

      Jak wygląda FACTORY plus?

      Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

      WDROŻENIE

      Czy to dobry moment na wdrożenie?

      Jak najbardziej! Jeśli zależy Ci na optymalizacji działania produkcji, zacznij jak najszybciej!

      Czy przy rosnących kosztach pozyskania i utrzymania pracownika, wymagających klientach, i wysokiej konkurencji dalej możesz tolerować nieefektywność i niedotrzymywanie terminów?

      Dzięki FACTORY plus nie musisz się tym martwić! Wybierz nasz program do zarządzania produkcją, a już zawsze będziesz mieć kontrolę nad bieżącymi zadaniami w Twojej firmie. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, które możesz poświęcić na strategiczny rozwój Twojego biznesu.

      Dołącz do innych polskich firm, które już dawno wybrały FACTORY plus, a dzisiaj cieszą się zwiększoną efektywnością produkcji i wysokim stopniem poprawy efektywności produkcji. Nasz zespół chce maksymalnie pomóc Ci podczas wdrożenia, więc:

      • → nie pobieramy żadnych opłat za uruchomienie – z FACTORY plus płacisz tylko za abonament, bez niepotrzebnego obciążania budżetu
      • → pomożemy Ci wdrożyć i skonfigurować system,
      • → zaimportujemy bazy danych produktów, surowców czy klientów – wystarczy nam kilka plików Excel z potrzebnymi informacjami
      • → pomożemy Ci wybrać odpowiednie tablety, laptopy czy monitory,
      • → zorganizujemy zdalne szkolenie online specjalnie dla Twoich pracowników.

      Prosty i intuicyjny program do zarządzania produkcją w branży poligraficznej

      Jeśli poszukujesz programu do zarządzania firmą poligraficzna, musisz wypróbować FACTORY plus! Nasze oprogramowanie stworzyliśmy specjalnie z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy najczęściej nie potrzebują skomplikowanych, rozbudowanych systemów ERP. FACTORY plus to przyjazna aplikacja na tablet lub komputer, która pozwoli Twoim pracownikom na łatwe raportowanie bieżących prac, a Tobie na bezproblemową analizę efektywności oraz weryfikację stanów magazynowych.

      Wybierz łatwe zarządzanie produkcją z FACTORY plus

      Korzystanie z aplikacji do zarządzania produkcją nigdy nie było prostsze! Wystarczy kilka minut, aby zapoznać się z działaniem naszego programu – a jeśli potrzebujesz dodatkowego szkolenia, z przyjemnością je dla Ciebie zorganizujemy! Możemy też pomóc w instalacji systemu na serwerze oraz imporcie danych klientów, baz dostawców i list surowców. U nas otrzymujesz w pełni funkcjonalną, niedrogą aplikację do zarządzania produkcją, a rozliczamy się poprzez abonament – bez żadnych ukrytych kosztów.

      NA NASZYM BLOGU

      Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

      • 25 stycznia 2023
      • Joanna Wrzeszcz

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji i jak ją stworzyć?

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji? Jest to zbiór różnego rodzaju dokumentów, które przedstawimy w tym artykule. Dokumentacja technologiczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania firmy produkcyjnej. Gromadzi całą potrzebna wiedzę o produktach. Uporządkujemy tutaj informacje na temat dokumentacji technologicznej i podpowiemy, czego nie warto w niej umieszczać, a co tak.  Z czego składa się dokumentacja […]

      • 31 grudnia 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zagregowane planowanie produkcji – co warto wiedzieć?

      Dziś omawiamy zagregowane planowanie produkcji. Żadna firma, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje oraz produktów przez nią oferowanych, nie może skutecznie działać bez odpowiedniego zarządzania. Jedną z najważniejszych kwestii prawidłowego kierowania firmą jest właściwe oraz przemyślane planowanie produkcji. To niezawodny sposób na właściwe ustawienie procesu powstawania produktów, biorąc pod uwagę określony popyt, niezbędne koszty oraz […]

      • 25 listopada 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zadania w trakcie planowania produkcji – 4 podstawowe kroki

      Podczas prowadzenia własnego przedsiębiorstwa wiele kwestii na różnych szczeblach funkcjonowania firmy wymaga odpowiedniej uwagi. Aby skutecznie zarządzać działaniem całego interesu, przyda się właściwie opracowany plan produkcji online. Planowanie działań w firmie jest elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek sukces. Pozwala na bieżąco minimalizować straty, podnosić produktywność oraz sprzedaż, a co za tym idzie, daje […]

      Zainteresowany ofertą?

      Wypełnij formularz lub zadzwoń!
       • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

       • Email visix@visix.pl

       • Telefon +48 501 710 120