Poznaj FACTORY plus

recenzja FACTORY plus

Recenzja aplikacji FACTORY plus w 10 punktach


Żeby napisać recenzję książki trzeba ją najpierw przeczytać. To samo w przypadku restauracji – ocenić jej menu można dopiero po skosztowaniu zaserwowanych dań. Oczywistym jest, że najbardziej rzetelne recenzje dają ci, którzy przetestowali produkt na własnej skórze. Dlatego też postanowiliśmy zapytać użytkowników aplikacji FACTORY plus o ich wrażenia.


Czytaj artykuł

Excel vs Trello vs Factory plus – W jaki sposób efektywnie zarządzać mikro produkcją?


W dzisiejszych czasach, mimo że mamy już XXI wiek wśród wielu mikroprzedsiębiorców nadal panuje opinia, że do zarządzania mikrofirmą produkcyjną, zatrudniającą kilku pracowników, nie jest wymagane użycie żadnych narzędzi informatycznych, poza standardową obsługą e-maili, czy wystawianiem faktur. Oczywiście, jeżeli taki przedsiębiorca dziennie wykonuje tylko kilka mało złożonych produktów, to faktycznie można wszystkiego przypilnować, wszystko obliczyć i zaplanować, korzystając wyłącznie z kartki papieru i długopisu. Wtedy nie trzeba wdrażać żadnych narzędzi informatycznych. Minus tej strategii jest taki, że przedsiębiorca ZAWSZE musi być na miejscu i osobiście zapisywać i kontrolować to co jest na wspomnianej kartce papieru. Dodatkowo problem pojawia się gdy tych zleceń zaczyna przybywać, a nasz mikroprzedsiębiorca na bieżąco musi kontrolować ich status i pilnować dotrzymania terminów realizacji.


Czytaj artykuł

Aplikacja FACTORY plus. Prosty i rozszerzony panel pracownika


Istnieją dwa możliwe sposoby zbierania danych z produkcji w aplikacji Factory plus. Raportowanie to punkt numer jeden, bez którego żadne zarządzanie nie będzie efektywne. Dzięki raportom wiadomo jak wygląda postęp prac i tempo w jakim przedsiębiorstwo zbliża się do założonego celu. Który ze sposobów okaże się lepszy zależy od specyfiki przedsiębiorstwa.


Czytaj artykuł

Produkcja elementów złożonych w systemie FACTORY plus


Wprowadzanie danych do programu FACTORY plus, zakładanie kont użytkownikom, definiowanie operacji i maszyn to pierwsze kroki stawiane w procesie upraszczania i optymalizacji działań kierowniczych w przedsiębiorstwie. Kolejnym jest nadzorowanie produkcji podelementów składających się na złożone produkty takie jak meble, konstrukcje stalowe czy urządzenia.


Czytaj artykuł

Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace