Zarządzaj produkcją opakowań i papieru jeszcze lepiej!

Jednym kliknięciem sprawdź stany magazynowe, zużycie surowców, dostawy i co dzieje się na stanowiskach pracy.

FACTORY plus to system zarządzania produkcją, który gromadzi najważniejsze informacje w jednym miejscu. Ułatwia planowanie produkcji i analizę danych - zużycia surowców, przestojów, czasów pracy na danym stanowisku. Dzięki temu możesz mieć wgląd w produkcję nawet, jeśli jesteś na drugim końcu świata. Możesz przetestować program do zarządzania produkcją już teraz!

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Thumb

Łatwe planowanie produkcji, większa produktywność

Plan produkcji pokaże Ci, które zadania są aktualnie realizowane, które zakończone, a które jeszcze nie zostały rozpoczęte. Dodawaj łatwo nowe zlecenia i sprawdzaj ile czasu zajęło pracownikom wykonanie poszczególnych zadań. Zyskasz łatwy podgląd wszystkich stanowisk pracy.

Rozpocznij

  Thumb

  Kontroluj postęp prac i zużycie surowców

  W panelu widzisz datę ostatniej zmiany w zleceniu, termin jego realizacji i dane swojego klienta. Możesz łatwo śledzić postępy w każdym zleceniu w czasie rzeczywistym. Co więcej, wchodząc w zakładkę plan produkcji możesz śledzić marszrutę produkcyjną, a w magazynie szybko sprawdzisz stany magazynowe i zużycie surowców.

  Rozpocznij

   Thumb

   Czytelny panel dla Twojego pracownika

   Panel pracownika uprościliśmy do niezbędnego minimum. Dzięki temu każdy pracownik sobie z nim poradzi. Może oznaczać, nad którym zleceniem aktualnie pracuje i które już zakończył. Czas pracy będzie się rejestrował.

   Rozpocznij

    Thumb

    Raporty wydajności i analiza przestojów

    W jednym miejscu masz dostęp do wszystkich operacji i zadań, które wykonują Twoi pracownicy. Wszystko, co ważne, jest udokumentowane. Będziesz mieć wgląd do takich informacji, jak np. przyjęcie dostawy, czas pracy maszyny, przestroje na maszynie.

    Rozpocznij

     Thumb

     Rozbudowany katalog produktów

     W katalogu produktów znajdziesz wszystkie produkty dodawane w ramach zleceń produkcyjnych. Ich modyfikacja jest bardzo intuicyjna. Do każdego produktu możesz dodać podelement. Dodawanie załączników ułatwia wykonanie zleceń Twoim pracownikom.

     Rozpocznij

     • Monitoring produkcji

      W każdej chwili możesz sprawdzić, co dzieje się na hali produkcyjnej. Jaki jest stan magazynowy danych surowców i produktów. Jakie prace są aktualnie wykonywane przez Twoich pracowników.

     • Analiza produkcji

      FACTORY plus umożliwia Ci generowanie czytelnych raportów produkcyjnych. Poddając je analizie i wyciągając wnioski, jesteś krok dalej niż konkurencja, która nie korzysta z pomocy nowoczesnych narzędzi.

     ZAUFALI NAM

     Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

     FAQ

     Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

     Skontaktuj się z nami

     Jaki poniosę koszt inwestując w FACTORY plus?

     To, co wyróżnia system zarządzania produkcją FACTORY plus, to fakt, że płacisz abonament za liczbę osób, które będą z niego korzystać. Zajrzyj w nasz cennik.

     Czy jest możliwy import moich danych?

     Jak najbardziej. Kiedy rozpoczynamy współpracę, możemy przenieść do systemu wszystkie ważne dane np. Twoje produkty czy też listy klientów.

     Czy możliwa jest instalacja on-premise?

     Jeśli tego oczekujesz, wykonamy instalację systemu na Twoim serwerze. Po wykupieniu abonamentu, wykonamy ją gratis.

     Jak wygląda rezygnacja z Factory Plus?

     Nie wiążemy się żadnymi umowami, dlatego możesz zrezygnować, kiedy tylko chcesz. Wystarczy, że nie opłacisz kolejnego miesiąca za dostęp do systemu zarządzania produkcją.

     Jak wygląda FACTORY plus?

     Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

     WDROŻENIE

     Czy to dobry moment, żeby wdrożyć w Twojej firmie system zarządzania produkcją opakowań Factory Plus?

     Zdecydowanie tak!. Jeśli zależy Ci na optymalizacji produkcji, Factory Plus jest przygotowany specjalnie dla Ciebie.

     Dobrze zaprojektowany program do zarządzania produkcją pozwoli Ci efektywniej realizować zlecenia, zarządzać pracownikami, dostawami i magazynem. Raporty produkcji umożliwią analizę, z czego wynikają przestoje. Pozbędziesz się marnotrawstwa w swojej firmie produkującej opakowania i papier. Opóźnienia będą zdarzały się zdecydowanie rzadziej. Jednym słowem zyskasz pełną kontrolę nad produkcją!

     Zarządzanie produkcją może być jeszcze łatwiejsze z Factory Plus. Wystarczy, że będziesz mieć przy sobie laptop albo tablet. Uruchomisz system zarządzania produkcją i zyskasz wgląd we wszystko, co ważne. Jeśli dotychczas korzystałeś z Excela i ręcznie wprowadzałeś wiele danych, poczujesz ogromną różnicę. Zyskasz czas, który będziesz mógł spożytkować np. na rozwój firmy.

     Produkcja opakowań i papieru, a Factory Plus – łatwe wdrożenie

     Dołącz do grona firm, które wykorzystują Factory Plus w swojej codziennej pracy. Nie przejmuj się, że wdrożenie zajmie Ci dużo czasu. Jak najbardziej Ci to ułatwimy. Jak to działa?

     • → dajemy Ci możliwość wykupienia abonamentu i nie ponosisz dodatkowych opłat za wdrożenie lub uruchomienie programu,
     • → nie podpisujemy żadnych umów, więc możesz zrezygnować, kiedy tylko chcesz
     • → masz gwarancję naszej pomocy i zaangażowania w trakcie wstępnego okresu wdrożenia,
     • → możemy zaimportować Twoją bazę produktów, surowców i klientów,
     • → jeśli tego potrzebujesz, zintegrujemy program z marketplace’m lub Twoim sklepem internetowym,
     • → w razie potrzeby pomożemy w wyborze tabletów lub laptopów do Twojej firmy,
     • → możemy zorganizować szkolenie online dla Twoich pracowników, dzięki czemu korzystanie z Factory Plus od początku będzie proste!

     System Factory Plus – oprogramowanie do zarządzania produkcją opakowań i papieru

     Nasz autorski program zarządzania produkcją jest skrojony na miarę potrzeb firm z branży opakowań. Jest tani, prosty w obsłudze i niezwykle funkcjonalny. Czego chcieć więcej? Napisz do nas, jeśli masz pytania!

     NA NASZYM BLOGU

     Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

     • 29 grudnia 2023
     • Admin

     Właściciel firmy produkcyjnej na wakacjach — co mierzyć w firmie, żeby spokojnie odpoczywać?

     Właściciel firmy produkcyjnej musi odpoczywać, ponieważ to on w dużej mierze nadaje kierunek jej rozwoju, pracuje nad strategią i analizuje wyniki. Regularny i efektywny odpoczynek pozwala zmniejszyć stres, uniknąć nadmiernego zmęczenia oraz wypalenia zawodowego. Pomaga także utrzymać dobre zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.  Jeśli jednak należysz do właścicieli firm, którzy zabierają ze sobą pracę […]

     • 29 września 2023
     • Admin

     System MES dla małej firmy produkcyjnej – 6 korzyści

     Czy system MES jest potrzebny w Twojej firmie? Jeśli prowadzisz małą firmę produkcyjną i jeszcze nie korzystasz z systemu MES, chcemy przybliżyć Ci ten właśnie temat. Dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca z takim systemem i dlaczego warto (bo naszym zdaniem zdecydowanie warto). Czym jest system produkcyjny MES? System MES to intuicyjne i profesjonalne […]

     • 5 września 2023
     • Admin

     Masz firmę usługową? Oszczędzaj czas i pieniądze za sprawą FACTORY plus

     Współczesne przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, stanęły przed wyzwaniem efektywnego zarządzania procesami, by sprostać wymaganiom klientów i rosnącej konkurencji.  Tworzymy program do zarządzania produkcją, który sprawdza się świetnie w firmach usługowych. I choć większość naszych klientów stanowią firmy stricte produkcyjne, to chcemy przybliżyć temat także przedsiębiorstwom z branży usługowej.  Program do zarządzania produkcją będzie doskonałym […]

     Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

     Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

     Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

     Zainteresowany ofertą?

     Wypełnij formularz lub zadzwoń!      Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest firma VISIX Systemy Informatyczne Marcin Nowak z siedzibą w Wągrowcu. Dane będą wykorzystane wyłącznie w celu przedstawienia oferty marketingowej Administratora. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są w naszej polityce prywatności.
      • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

      • Email visix@visix.pl

      • Telefon +48 501 710 120