Zarządzaj lepiej produkcją handmade

Monitoruj zużycie surowców, kontroluj postęp prac, terminy realizacji i sprzedaż w jednym narzędziu!

FACTORY plus pomoże Ci planować i rozliczać produkcję rękodzieła. Niezależnie od tego, czy produkujesz ozdoby, kosmetyki, galanterię skórzaną, zabawki, mydła czy świece, system zarządzania produkcją sprawdzi się u Ciebie perfekcyjnie. Zyskasz łatwy dostęp do klientów, dostawców, stanów magazynowych i wiele więcej. Wznieś swoją produkcję na wyższy poziom, dzięki FACTORY plus!

Thumb

Poznaj FACTORY plus

Thumb

Funkcje aplikacji

Thumb

Cennik

SZYBKI KONTAKT

Zostaw Swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w celu przestawienia indywidualnej oferty

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!  Nasza misja

  Misja

  Chcemy wspierać rozwój małych i średnich firm produkcyjnych. Dlatego dostarczamy im nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także tworzymy strategie reklamowe. Wiemy, że inwestycja w nowe technologie przynosi przedsiębiorstwom duże zyski.

  Newsletter produkcyjny

  Newsletter

  Tworzymy newsletter, w którym prezentujemy wywiady z ekspertami, nowinki z branży, statystyki i ciekawostki. Dzięki temu nie musisz samodzielnie śledzić bieżących informacji. Raz na 2 tygodnie możesz otrzymywać e-maila z tym, co ważne i ciekawe!

  Zapisz się
  Thumb

  Większa produktywność, dzięki czytelnym planom produkcji

  W planie produkcji możesz sprawdzić, które zlecenia są aktualnie realizowane, które zakończone, a które czekają na rozpoczęcie. Rejestracja czasu pracy na każdym stanowisku umożliwi Ci łatwe obliczenie opłacalności projektów.

   Thumb

   Zużycie surowców pod kontrolą!

   Przejrzysty panel umożliwi Ci szybki wgląd do magazynu. Zobaczysz tu nie tylko dostępne surowce i ich zużycie, ale także będziesz łatwo monitorować stan odpadów. Jednym kliknięciem przyjmiesz nowe dostawy magazynowe, a stan surowców zaktualizuje się automatycznie.

    Thumb

    Rejestruj czas pracy na wszystkich stanowiskach

    Jeśli masz pracowników, mogą oni bardzo łatwo rejestrować swoją pracę z poziomu systemu zarządzania produkcją Factory Plus. Panel jest maksymalnie uproszczony, żeby każda osoba mogła sobie poradzić z jego obsługą bardzo łatwo.

     Thumb

     Monitoruj wydajność i przestoje

     Factory Plus daje Ci wgląd do wszystkich zadań i operacji, które wykonujesz na co dzień. Wejdź w zakładkę Raport produkcji, analizuj zrealizowane zadania i monitoruj, gdzie występują przestoje. Możesz również łatwo eksportować raporty do Excela.

      Thumb

      Rozbudowany katalog Twoich produktów

      W zakładce Produkty stworzysz rozbudowany katalog swoich wyrobów. Wygodną funkcją jest możliwość dodawania załączników np. zdjęć, rysunków i innych dokumentów. Dzięki temu nie będziesz musiała szukać informacji dotyczących zamówienia w plikach swojego komputera. Wystarczy, że uruchomisz program do zarządzania produkcją i gotowe!

      • Zwiększ produktywność

       Uporządkowane informacje zgromadzone w jednym programie do zarządzania produkcją pozwolą Ci zwiększyć produktywność.

      • Analizuj dane

       Raporty produkcyjne umożliwią Ci optymalizację całej produkcji. Wykryjesz powody przestojów i zwiększysz swoje zyski.

      NAPRODUKCJI.PL

      Newsletter dla ludzi związanych z produkcją

      ZAUFALI NAM

      Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

      FAQ

      Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

      Skontaktuj się z nami

      Ile zapłacę?

      Proponujemy przejrzyste koszty i płatność za liczbę osób korzystających z aplikacji. Ceny możesz sprawdzić w naszym cenniku.

      Czy wykonacie import danych?

      Tak. Na początku współpracy zaimportujemy do systemu wszystkie Twoje dane np. listy klientów, surowców i produktów.

      Czy jest możliwa instalacja on-premise?

      Możemy wykonać instalację systemu na Twoim serwerze. Nie poniesiesz za to dodatkowych kosztów.

      Czy mogę łatwo zrezygnować?

      Nie związujemy się z Tobą umowami. Dlatego możesz zrezygnować w dowolnej chwili.

      Jak wygląda FACTORY plus?

      Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

      WDROŻENIE

      Czy to dobry czas, żeby wdrożyć w Twojej firmie system zarządzania produkcją Factory Plus?

      Nie mamy co do tego wątpliwości! Jeśli dotychczas nie korzystałaś z tego typu rozwiązań, warto sprawdzić, jak to działa. Żeby móc rozwijać swoją markę, warto wspierać się narzędziami, które przede wszystkim oszczędzają Twój cenny czas.

       

      Intuicyjny i prosty program do zarządzania produkcją rękodzieła będzie zliczał dane automatycznie. Pozwoli Ci lepiej organizować dostawy, magazyn i zlecenia produkcyjne. Unikniesz marnotrawstwa, a ewentualne opóźnienia będą zdarzały się rzadziej. Mając profesjonalny system do zarządzania produkcją odczujesz, że Twój biznes wkracza na nowy poziom!

       

      Żeby korzystać z programu zarządzania produkcją potrzebujesz tylko laptopa lub tabletu. Jeśli masz pracownika albo kilku pracowników, to po zalogowaniu do Factory Plus zobaczysz, nad czym aktualnie pracują. Pamiętaj, że z nami nie wiąże Cię żadna umowa, dlatego możesz zrezygnować w dowolnym momencie, jeśli program Ci się nie spodoba.

       

      Produkcja rękodzieła – czy łatwo wdrożyć Factory Plus? 

       

      Dołącz do szerokiego grona firm, które na co dzień wykorzystują Factory Plus w swojej pracy. Nie przejmuj się, że wdrożenie będzie trudne i zajmie Ci dużo czasu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces bardzo gładko. Jak to robimy?

      • → wygodna opcja abonamentu nie naraża Cię na duże koszty, a wdrożenie i uruchomienie programu wykonamy dla Ciebie za darmo,
      • → brak umów sprawia, że możesz zrezygnować z narzędzia, kiedy chcesz,
      • → dostosujemy system do Twoich potrzeb – możemy na przykład wykonać import Twoich produktów, klientów lub dostawców,
      • → możemy także zintegrować program z Twoją sprzedażą online,
      • → jeśli chcesz, zorganizujemy szkolenie online dla pracowników.

      Factory Plus – oprogramowanie do zarządzania biznesem handmade

      Autorski program zarządzania produkcją powstał na bazie lat naszych doświadczeń. Cały czas go ulepszamy, dlatego jesteśmy pewni, że warto po niego sięgnąć. Niezależnie od tego, czy tworzysz biżuterię, odzież, świece czy inne produkty, Factory Plus jest dla Ciebie.

      Systemy informatyczne wspomagające zarządzanie produkcją to rzecz, bez której coraz więcej osób nie może się obejść. Jeśli nie chcesz pozostawać w tyle, zapraszamy do kontaktu i przetestowania programu!

      NA NASZYM BLOGU

      Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

      • 25 stycznia 2023
      • Joanna Wrzeszcz

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji i jak ją stworzyć?

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji? Jest to zbiór różnego rodzaju dokumentów, które przedstawimy w tym artykule. Dokumentacja technologiczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania firmy produkcyjnej. Gromadzi całą potrzebna wiedzę o produktach. Uporządkujemy tutaj informacje na temat dokumentacji technologicznej i podpowiemy, czego nie warto w niej umieszczać, a co tak.  Z czego składa się dokumentacja […]

      • 31 grudnia 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zagregowane planowanie produkcji – co warto wiedzieć?

      Dziś omawiamy zagregowane planowanie produkcji. Żadna firma, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje oraz produktów przez nią oferowanych, nie może skutecznie działać bez odpowiedniego zarządzania. Jedną z najważniejszych kwestii prawidłowego kierowania firmą jest właściwe oraz przemyślane planowanie produkcji. To niezawodny sposób na właściwe ustawienie procesu powstawania produktów, biorąc pod uwagę określony popyt, niezbędne koszty oraz […]

      • 25 listopada 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zadania w trakcie planowania produkcji – 4 podstawowe kroki

      Podczas prowadzenia własnego przedsiębiorstwa wiele kwestii na różnych szczeblach funkcjonowania firmy wymaga odpowiedniej uwagi. Aby skutecznie zarządzać działaniem całego interesu, przyda się właściwie opracowany plan produkcji online. Planowanie działań w firmie jest elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek sukces. Pozwala na bieżąco minimalizować straty, podnosić produktywność oraz sprzedaż, a co za tym idzie, daje […]

      Zainteresowany ofertą?

      Wypełnij formularz lub zadzwoń!
       • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

       • Email visix@visix.pl

       • Telefon +48 501 710 120