Zarządzaj lepiej produkcją handmade

Monitoruj zużycie surowców, kontroluj postęp prac, terminy realizacji i sprzedaż w jednym narzędziu!

FACTORY plus pomoże Ci planować i rozliczać produkcję rękodzieła. Niezależnie od tego, czy produkujesz ozdoby, kosmetyki, galanterię skórzaną, zabawki, mydła czy świece, system zarządzania produkcją sprawdzi się u Ciebie perfekcyjnie. Zyskasz łatwy dostęp do klientów, dostawców, stanów magazynowych i wiele więcej. Wznieś swoją produkcję na wyższy poziom, dzięki FACTORY plus!

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Thumb

Większa produktywność, dzięki czytelnym planom produkcji

W planie produkcji możesz sprawdzić, które zlecenia są aktualnie realizowane, które zakończone, a które czekają na rozpoczęcie. Rejestracja czasu pracy na każdym stanowisku umożliwi Ci łatwe obliczenie opłacalności projektów.

Rozpocznij

  Thumb

  Zużycie surowców pod kontrolą!

  Przejrzysty panel umożliwi Ci szybki wgląd do magazynu. Zobaczysz tu nie tylko dostępne surowce i ich zużycie, ale także będziesz łatwo monitorować stan odpadów. Jednym kliknięciem przyjmiesz nowe dostawy magazynowe, a stan surowców zaktualizuje się automatycznie.

  Rozpocznij

   Thumb

   Rejestruj czas pracy na wszystkich stanowiskach

   Jeśli masz pracowników, mogą oni bardzo łatwo rejestrować swoją pracę z poziomu systemu zarządzania produkcją Factory Plus. Panel jest maksymalnie uproszczony, żeby każda osoba mogła sobie poradzić z jego obsługą bardzo łatwo.

   Rozpocznij

    Thumb

    Monitoruj wydajność i przestoje

    Factory Plus daje Ci wgląd do wszystkich zadań i operacji, które wykonujesz na co dzień. Wejdź w zakładkę Raport produkcji, analizuj zrealizowane zadania i monitoruj, gdzie występują przestoje. Możesz również łatwo eksportować raporty do Excela.

    Rozpocznij

     Thumb

     Rozbudowany katalog Twoich produktów

     W zakładce Produkty stworzysz rozbudowany katalog swoich wyrobów. Wygodną funkcją jest możliwość dodawania załączników np. zdjęć, rysunków i innych dokumentów. Dzięki temu nie będziesz musiała szukać informacji dotyczących zamówienia w plikach swojego komputera. Wystarczy, że uruchomisz program do zarządzania produkcją i gotowe!

     Rozpocznij

     • Zwiększ produktywność

      Uporządkowane informacje zgromadzone w jednym programie do zarządzania produkcją pozwolą Ci zwiększyć produktywność.

     • Analizuj dane

      Raporty produkcyjne umożliwią Ci optymalizację całej produkcji. Wykryjesz powody przestojów i zwiększysz swoje zyski.

     ZAUFALI NAM

     Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

     FAQ

     Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

     Skontaktuj się z nami

     Ile zapłacę?

     Proponujemy przejrzyste koszty i płatność za liczbę osób korzystających z aplikacji. Ceny możesz sprawdzić w naszym cenniku.

     Czy wykonacie import danych?

     Tak. Na początku współpracy zaimportujemy do systemu wszystkie Twoje dane np. listy klientów, surowców i produktów.

     Czy jest możliwa instalacja on-premise?

     Możemy wykonać instalację systemu na Twoim serwerze. Nie poniesiesz za to dodatkowych kosztów.

     Czy mogę łatwo zrezygnować?

     Nie związujemy się z Tobą umowami. Dlatego możesz zrezygnować w dowolnej chwili.

     Jak wygląda FACTORY plus?

     Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

     WDROŻENIE

     Czy to dobry czas, żeby wdrożyć w Twojej firmie system zarządzania produkcją Factory Plus?

     Nie mamy co do tego wątpliwości! Jeśli dotychczas nie korzystałaś z tego typu rozwiązań, warto sprawdzić, jak to działa. Żeby móc rozwijać swoją markę, warto wspierać się narzędziami, które przede wszystkim oszczędzają Twój cenny czas.

      

     Intuicyjny i prosty program do zarządzania produkcją rękodzieła będzie zliczał dane automatycznie. Pozwoli Ci lepiej organizować dostawy, magazyn i zlecenia produkcyjne. Unikniesz marnotrawstwa, a ewentualne opóźnienia będą zdarzały się rzadziej. Mając profesjonalny system do zarządzania produkcją odczujesz, że Twój biznes wkracza na nowy poziom!

      

     Żeby korzystać z programu zarządzania produkcją potrzebujesz tylko laptopa lub tabletu. Jeśli masz pracownika albo kilku pracowników, to po zalogowaniu do Factory Plus zobaczysz, nad czym aktualnie pracują. Pamiętaj, że z nami nie wiąże Cię żadna umowa, dlatego możesz zrezygnować w dowolnym momencie, jeśli program Ci się nie spodoba.

      

     Produkcja rękodzieła – czy łatwo wdrożyć Factory Plus? 

      

     Dołącz do szerokiego grona firm, które na co dzień wykorzystują Factory Plus w swojej pracy. Nie przejmuj się, że wdrożenie będzie trudne i zajmie Ci dużo czasu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces bardzo gładko. Jak to robimy?

     • → wygodna opcja abonamentu nie naraża Cię na duże koszty, a wdrożenie i uruchomienie programu wykonamy dla Ciebie za darmo,
     • → brak umów sprawia, że możesz zrezygnować z narzędzia, kiedy chcesz,
     • → dostosujemy system do Twoich potrzeb – możemy na przykład wykonać import Twoich produktów, klientów lub dostawców,
     • → możemy także zintegrować program z Twoją sprzedażą online,
     • → jeśli chcesz, zorganizujemy szkolenie online dla pracowników.

     Factory Plus – oprogramowanie do zarządzania biznesem handmade

     Autorski program zarządzania produkcją powstał na bazie lat naszych doświadczeń. Cały czas go ulepszamy, dlatego jesteśmy pewni, że warto po niego sięgnąć. Niezależnie od tego, czy tworzysz biżuterię, odzież, świece czy inne produkty, Factory Plus jest dla Ciebie.

     Systemy informatyczne wspomagające zarządzanie produkcją to rzecz, bez której coraz więcej osób nie może się obejść. Jeśli nie chcesz pozostawać w tyle, zapraszamy do kontaktu i przetestowania programu!

     NA NASZYM BLOGU

     Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

     • 29 grudnia 2023
     • Admin

     Właściciel firmy produkcyjnej na wakacjach — co mierzyć w firmie, żeby spokojnie odpoczywać?

     Właściciel firmy produkcyjnej musi odpoczywać, ponieważ to on w dużej mierze nadaje kierunek jej rozwoju, pracuje nad strategią i analizuje wyniki. Regularny i efektywny odpoczynek pozwala zmniejszyć stres, uniknąć nadmiernego zmęczenia oraz wypalenia zawodowego. Pomaga także utrzymać dobre zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.  Jeśli jednak należysz do właścicieli firm, którzy zabierają ze sobą pracę […]

     • 29 września 2023
     • Admin

     System MES dla małej firmy produkcyjnej – 6 korzyści

     Czy system MES jest potrzebny w Twojej firmie? Jeśli prowadzisz małą firmę produkcyjną i jeszcze nie korzystasz z systemu MES, chcemy przybliżyć Ci ten właśnie temat. Dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca z takim systemem i dlaczego warto (bo naszym zdaniem zdecydowanie warto). Czym jest system produkcyjny MES? System MES to intuicyjne i profesjonalne […]

     • 5 września 2023
     • Admin

     Masz firmę usługową? Oszczędzaj czas i pieniądze za sprawą FACTORY plus

     Współczesne przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, stanęły przed wyzwaniem efektywnego zarządzania procesami, by sprostać wymaganiom klientów i rosnącej konkurencji.  Tworzymy program do zarządzania produkcją, który sprawdza się świetnie w firmach usługowych. I choć większość naszych klientów stanowią firmy stricte produkcyjne, to chcemy przybliżyć temat także przedsiębiorstwom z branży usługowej.  Program do zarządzania produkcją będzie doskonałym […]

     Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

     Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

     Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

     Zainteresowany ofertą?

     Wypełnij formularz lub zadzwoń!      Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest firma VISIX Systemy Informatyczne Marcin Nowak z siedzibą w Wągrowcu. Dane będą wykorzystane wyłącznie w celu przedstawienia oferty marketingowej Administratora. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są w naszej polityce prywatności.
      • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

      • Email visix@visix.pl

      • Telefon +48 501 710 120