Zarządzaj produkcją tworzyw sztucznych.

Optymalnie planuj pracę na wtryskarkach, dotrzymuj terminów realizacji i kontroluj magazyn.

Factory Plus pomoże Ci zaplanować i zoptymalizować pracę na wtryskarkach, a także zwiększać wydajność produkcji. W aplikacji wygodnie dodasz maszyny, przydzielisz zadania poszczególnym pracownikom i będziesz w 100% kontrolować realizację zleceń oraz stany magazynowe. Usprawnij produkcję tworzyw sztucznych, dzięki planowaniu wszystkiego w jednym miejscu!

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Thumb

Efektywne planowanie pracy

W systemie do zarządzania produkcją FACTORY plus możesz powierzyć rozdzielanie pracy naszemu oprogramowaniu, lub wybrać manualne przypisywanie zadań do stanowisk pracy z wykorzystaniem funkcji przeciągnij - upuść.

Rozpocznij

  Thumb

  Kontrola bieżących zadań oraz stanu materiałów i surowców

  FACTORY plus wizualizuje pracę Twojego zespołu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz na bieżąco wyznaczać priorytety zleceń produkcyjnych, a także monitorować stany magazynowe.

  Rozpocznij

   Thumb

   Prosty w obsłudze panel pracownika

   Wystarczy, że w hali produkcyjnej umieścisz komputer lub tablet z naszym oprogramowaniem, aby Twoi pracownicy mogli na bieżąco aktualizować listę wykonanych produktów. Pracownicy mają także wgląd w dodatkowe załączniki - rysunki, zdjęcia czy uwagi.

   Rozpocznij

    Thumb

    Raportowanie wydajności pracowników i analiza nieplanowanych przestojów

    Nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją monitoruje wszystkie zadania oraz operacje na Twojej hali produkcyjnej. Dzięki temu na bieżąco zostaniesz poinformowany o potencjalnych awariach maszyn czy przestojach w pracy.

    Rozpocznij

     Thumb

     Katalogowanie produktów i surowców

     FACTORY plus zawiera katalog wszystkich produktów dodawanych w ramach zleceń produkcyjnych. Przechowywane w systemie dane magazynowe możesz w każdej chwili przeglądać lub edytować, a także definiować elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

     Rozpocznij

     • Łatwa analiza danych

      Jedno narzędzie da Ci czytelne raporty produkcyjne, dzięki którym wykryjesz problemy i zoptymalizujesz całą produkcję!

     • Monitoring w czasie rzeczywistym

      Zaloguj się do Factory Plus i sprawdź, co w tej chwili dzieje się na hali. Dowiedz się, jakie zadania realizują teraz Twoi pracownicy.

     ZAUFALI NAM

     Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

     FAQ

     Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

     Skontaktuj się z nami

     Za co właściwie płacę?

     Jedynym wyznacznikiem kosztu naszej aplikacji jest liczba osób, które korzystają z aplikacji.

     Czy zaimportujecie moje dane?

     Do naszego systemu możesz zaimportować bazy klientów, surowców i produktów - wszystko na podstawie arkuszy Excel.

     Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

     U nas masz opcję instalacji on-premise. Innymi słowy, zainstalujemy oprogramowanie na Twoim serwerze w ramach usługi.

     Kiedy mogę zrezygnować?

     Nie wiążemy się żadnymi umowami. Aby móc korzystać z aplikacji, wystarczy że opłacisz abonament na następny miesiąc.

     Jak wygląda FACTORY plus?

     Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

     WDROŻENIE

     Czy to dobry moment na wdrożenie aplikacji do zarządzania produkcją tworzyw sztucznych?

     Zdecydowanie! Jeśli zależy Ci na optymalizacji procesu produkcji, zacznij jak najszybciej.

     Inwestycja w dobre oprogramowanie do zarządzania produkcją bardzo szybko się zwróci. Koszty pracy są coraz wyższe a klienci coraz bardziej wymagający. Wyeliminowanie nieefektywnej pracy, marnotrawienia surowców i opóźnień w produkcji powinno być Twoim priorytetem.

     Postaw na nasz program do zarządzania produkcją – FACTORY plus , a już zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad funkcjonowaniem Twojej firmy. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rozwój biznesu.

     Już dziś dołącz do grona firm, które korzystają z FACTORY plus , a w kolejnych miesiącach zauważysz znaczną poprawę efektywności w Twojej firmie. Zależy nam, aby jak najbardziej pomóc Ci we wdrożeniu nowego systemu, dlatego:

     • → płacisz tylko abonament – bez opłat za uruchomienie, bez zbędnych umów,
     • → masz zagwarantowaną naszą pomoc we wdrożeniu systemu,
     • → zaimportujemy dla Ciebie bazy danych produktów, surowców oraz klientów,
     • → pomożemy w wyborze tabletów czy komputerów dla Twojej firmy,
     • → chętnie zorganizujemy szkolenie online dla pracowników, tak aby korzystanie z FACTORY plus było dla Was jeszcze łatwiejsze.

     FACTORY plus – oprogramowanie do zarządzania produkcją tworzyw sztucznych

     Nasz autorski program do zarządzania produkcją to świetna opcja dla małych i średnich firm, które nie chcą inwestować w skomplikowane, drogie systemy. Nasza aplikacja to minimum potrzebnych funkcji – tak, aby korzystanie z niej było proste i bezproblemowe dla każdego, nawet pracowników 50+. Jeśli zależy Ci na niedrogim i łatwym w obsłudze systemie do zarządzania produkcją, trafiłeś idealnie!

     Zarządzanie produkcją tworzyw sztucznych – program FACTORY plus

     Nasz system do zarządzania produkcją pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom w sprawnej organizacji pracy. Jeśli jesteś właścicielem niewielkiej firmy produkującej tworzywa sztuczne, serdecznie zapraszamy do wypróbowania FACTORY plus. To nasz flagowy produkt, który długo dopracowywaliśmy i jesteśmy pewni, że spełni Twoje oczekiwania. Dzięki kontroli nad wykonywanymi zadaniami, łatwej analizie stanów magazynowych oraz integracji z danymi klientów i dostawców, praca Twoja i Twoich pracowników stanie się dużo prostsza, przyjemniejsza i lepiej zorganizowana.

     NA NASZYM BLOGU

     Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

     • 29 grudnia 2023
     • Admin

     Właściciel firmy produkcyjnej na wakacjach — co mierzyć w firmie, żeby spokojnie odpoczywać?

     Właściciel firmy produkcyjnej musi odpoczywać, ponieważ to on w dużej mierze nadaje kierunek jej rozwoju, pracuje nad strategią i analizuje wyniki. Regularny i efektywny odpoczynek pozwala zmniejszyć stres, uniknąć nadmiernego zmęczenia oraz wypalenia zawodowego. Pomaga także utrzymać dobre zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.  Jeśli jednak należysz do właścicieli firm, którzy zabierają ze sobą pracę […]

     • 29 września 2023
     • Admin

     System MES dla małej firmy produkcyjnej – 6 korzyści

     Czy system MES jest potrzebny w Twojej firmie? Jeśli prowadzisz małą firmę produkcyjną i jeszcze nie korzystasz z systemu MES, chcemy przybliżyć Ci ten właśnie temat. Dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca z takim systemem i dlaczego warto (bo naszym zdaniem zdecydowanie warto). Czym jest system produkcyjny MES? System MES to intuicyjne i profesjonalne […]

     • 5 września 2023
     • Admin

     Masz firmę usługową? Oszczędzaj czas i pieniądze za sprawą FACTORY plus

     Współczesne przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, stanęły przed wyzwaniem efektywnego zarządzania procesami, by sprostać wymaganiom klientów i rosnącej konkurencji.  Tworzymy program do zarządzania produkcją, który sprawdza się świetnie w firmach usługowych. I choć większość naszych klientów stanowią firmy stricte produkcyjne, to chcemy przybliżyć temat także przedsiębiorstwom z branży usługowej.  Program do zarządzania produkcją będzie doskonałym […]

     Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

     Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

     Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

     Zainteresowany ofertą?

     Wypełnij formularz lub zadzwoń!      Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest firma VISIX Systemy Informatyczne Marcin Nowak z siedzibą w Wągrowcu. Dane będą wykorzystane wyłącznie w celu przedstawienia oferty marketingowej Administratora. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są w naszej polityce prywatności.
      • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

      • Email visix@visix.pl

      • Telefon +48 501 710 120