Zarządzaj produkcją tworzyw sztucznych.

Optymalnie planuj pracę na wtryskarkach, dotrzymuj terminów realizacji i kontroluj magazyn.

Factory Plus pomoże Ci zaplanować i zoptymalizować pracę na wtryskarkach, a także zwiększać wydajność produkcji. W aplikacji wygodnie dodasz maszyny, przydzielisz zadania poszczególnym pracownikom i będziesz w 100% kontrolować realizację zleceń oraz stany magazynowe. Usprawnij produkcję tworzyw sztucznych, dzięki planowaniu wszystkiego w jednym miejscu!

Thumb

Poznaj FACTORY plus

Thumb

Funkcje aplikacji

Thumb

Cennik

SZYBKI KONTAKT

Zostaw Swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w celu przestawienia indywidualnej oferty

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!  Nasza misja

  Misja

  Wierzymy, że polska produkcja zasługuje na to, żeby zrównać się z bogatą Europą Zachodnią. Dlatego cały czas pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu technologii i marketingu właśnie dla polskich firm produkcyjnych.

  Newsletter NaProdukcji

  Newsletter

  Nasz newsletter powstał z myślą o Tobie. Możesz zapisać się na listę subskrybentów i co 2 tygodnie dostawać od nas wiadomość z ciekawymi informacjami ze świata produkcji. Newsy, wywiady z Ekspertami, wiedza na temat eksportu czy marketingu to tylko niektóre tematy, które poruszamy w newsletterze naprodukcji.pl!

  Zapisz się
  Thumb

  Efektywne planowanie pracy

  W systemie do zarządzania produkcją FACTORY plus możesz powierzyć rozdzielanie pracy naszemu oprogramowaniu, lub wybrać manualne przypisywanie zadań do stanowisk pracy z wykorzystaniem funkcji przeciągnij - upuść.

   Thumb

   Kontrola bieżących zadań oraz stanu materiałów i surowców

   FACTORY plus wizualizuje pracę Twojego zespołu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz na bieżąco wyznaczać priorytety zleceń produkcyjnych, a także monitorować stany magazynowe.

    Thumb

    Prosty w obsłudze panel pracownika

    Wystarczy, że w hali produkcyjnej umieścisz komputer lub tablet z naszym oprogramowaniem, aby Twoi pracownicy mogli na bieżąco aktualizować listę wykonanych produktów. Pracownicy mają także wgląd w dodatkowe załączniki - rysunki, zdjęcia czy uwagi.

     Thumb

     Raportowanie wydajności pracowników i analiza nieplanowanych przestojów

     Nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją monitoruje wszystkie zadania oraz operacje na Twojej hali produkcyjnej. Dzięki temu na bieżąco zostaniesz poinformowany o potencjalnych awariach maszyn czy przestojach w pracy.

      Thumb

      Katalogowanie produktów i surowców

      FACTORY plus zawiera katalog wszystkich produktów dodawanych w ramach zleceń produkcyjnych. Przechowywane w systemie dane magazynowe możesz w każdej chwili przeglądać lub edytować, a także definiować elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

      • Łatwa analiza danych

       Jedno narzędzie da Ci czytelne raporty produkcyjne, dzięki którym wykryjesz problemy i zoptymalizujesz całą produkcję!

      • Monitoring w czasie rzeczywistym

       Zaloguj się do Factory Plus i sprawdź, co w tej chwili dzieje się na hali. Dowiedz się, jakie zadania realizują teraz Twoi pracownicy.

      NAPRODUKCJI.PL

      Newsletter dla ludzi związanych z produkcją

      ZAUFALI NAM

      Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

      FAQ

      Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

      Skontaktuj się z nami

      Za co właściwie płacę?

      Jedynym wyznacznikiem kosztu naszej aplikacji jest liczba osób, które korzystają z aplikacji.

      Czy zaimportujecie moje dane?

      Do naszego systemu możesz zaimportować bazy klientów, surowców i produktów - wszystko na podstawie arkuszy Excel.

      Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

      U nas masz opcję instalacji on-premise. Innymi słowy, zainstalujemy oprogramowanie na Twoim serwerze w ramach usługi.

      Kiedy mogę zrezygnować?

      Nie wiążemy się żadnymi umowami. Aby móc korzystać z aplikacji, wystarczy że opłacisz abonament na następny miesiąc.

      Jak wygląda FACTORY plus?

      Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

      WDROŻENIE

      Czy to dobry moment na wdrożenie aplikacji do zarządzania produkcją tworzyw sztucznych?

      Zdecydowanie! Jeśli zależy Ci na optymalizacji procesu produkcji, zacznij jak najszybciej.

      Inwestycja w dobre oprogramowanie do zarządzania produkcją bardzo szybko się zwróci. Koszty pracy są coraz wyższe a klienci coraz bardziej wymagający. Wyeliminowanie nieefektywnej pracy, marnotrawienia surowców i opóźnień w produkcji powinno być Twoim priorytetem.

      Postaw na nasz program do zarządzania produkcją – FACTORY plus , a już zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad funkcjonowaniem Twojej firmy. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rozwój biznesu.

      Już dziś dołącz do grona firm, które korzystają z FACTORY plus , a w kolejnych miesiącach zauważysz znaczną poprawę efektywności w Twojej firmie. Zależy nam, aby jak najbardziej pomóc Ci we wdrożeniu nowego systemu, dlatego:

      • → płacisz tylko abonament – bez opłat za uruchomienie, bez zbędnych umów,
      • → masz zagwarantowaną naszą pomoc we wdrożeniu systemu,
      • → zaimportujemy dla Ciebie bazy danych produktów, surowców oraz klientów,
      • → pomożemy w wyborze tabletów czy komputerów dla Twojej firmy,
      • → chętnie zorganizujemy szkolenie online dla pracowników, tak aby korzystanie z FACTORY plus było dla Was jeszcze łatwiejsze.

      FACTORY plus – oprogramowanie do zarządzania produkcją tworzyw sztucznych

      Nasz autorski program do zarządzania produkcją to świetna opcja dla małych i średnich firm, które nie chcą inwestować w skomplikowane, drogie systemy. Nasza aplikacja to minimum potrzebnych funkcji – tak, aby korzystanie z niej było proste i bezproblemowe dla każdego, nawet pracowników 50+. Jeśli zależy Ci na niedrogim i łatwym w obsłudze systemie do zarządzania produkcją, trafiłeś idealnie!

      Zarządzanie produkcją tworzyw sztucznych – program FACTORY plus

      Nasz system do zarządzania produkcją pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom w sprawnej organizacji pracy. Jeśli jesteś właścicielem niewielkiej firmy produkującej tworzywa sztuczne, serdecznie zapraszamy do wypróbowania FACTORY plus. To nasz flagowy produkt, który długo dopracowywaliśmy i jesteśmy pewni, że spełni Twoje oczekiwania. Dzięki kontroli nad wykonywanymi zadaniami, łatwej analizie stanów magazynowych oraz integracji z danymi klientów i dostawców, praca Twoja i Twoich pracowników stanie się dużo prostsza, przyjemniejsza i lepiej zorganizowana.

      NA NASZYM BLOGU

      Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

      • 25 stycznia 2023
      • Joanna Wrzeszcz

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji i jak ją stworzyć?

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji? Jest to zbiór różnego rodzaju dokumentów, które przedstawimy w tym artykule. Dokumentacja technologiczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania firmy produkcyjnej. Gromadzi całą potrzebna wiedzę o produktach. Uporządkujemy tutaj informacje na temat dokumentacji technologicznej i podpowiemy, czego nie warto w niej umieszczać, a co tak.  Z czego składa się dokumentacja […]

      • 31 grudnia 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zagregowane planowanie produkcji – co warto wiedzieć?

      Dziś omawiamy zagregowane planowanie produkcji. Żadna firma, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje oraz produktów przez nią oferowanych, nie może skutecznie działać bez odpowiedniego zarządzania. Jedną z najważniejszych kwestii prawidłowego kierowania firmą jest właściwe oraz przemyślane planowanie produkcji. To niezawodny sposób na właściwe ustawienie procesu powstawania produktów, biorąc pod uwagę określony popyt, niezbędne koszty oraz […]

      • 25 listopada 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zadania w trakcie planowania produkcji – 4 podstawowe kroki

      Podczas prowadzenia własnego przedsiębiorstwa wiele kwestii na różnych szczeblach funkcjonowania firmy wymaga odpowiedniej uwagi. Aby skutecznie zarządzać działaniem całego interesu, przyda się właściwie opracowany plan produkcji online. Planowanie działań w firmie jest elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek sukces. Pozwala na bieżąco minimalizować straty, podnosić produktywność oraz sprzedaż, a co za tym idzie, daje […]

      Zainteresowany ofertą?

      Wypełnij formularz lub zadzwoń!
       • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

       • Email visix@visix.pl

       • Telefon +48 501 710 120