Zarządzaj przepływem pracy w lakiernii proszkowej.

Planuj i rejestruj pracę kabin lakierniczych oraz zużycie farb.

Factory Plus sprawi, że cała produkcja w lakierni proszkowej będzie chodziła jak w zegarku! Będziesz wygodnie planować i rejestrować pracę kabin lakierniczych i kontrolować zużycie farb oraz innych surowców. Zyskasz dostęp do raportów, uporządkowanej listy klientów i dostawców. A wszystko to zrobisz logując się do aplikacji w dowolnym miejscu na świecie.

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Thumb

Efektywne zarządzanie czasem pracy

FACTORY plus rozdziela pracę automatycznie, a Ty nie musisz przejmować się optymalnym rozdzieleniem zadań pomiędzy pracowników. Jeśli jednak wolisz robić to samodzielnie - bez problemu przypiszesz zadania dzięki prostemu interfejsowi i funkcji przeciągnij - upuść.

Rozpocznij

  Thumb

  Kontrola realizacji zleceń i wykorzystania surowców

  Nasz program wizualizuje pracę w czasie rzeczywistym. Z FACTORY plus łatwo wyznaczysz zlecenia priorytetowe, a stan zapasów magazynowych sprawdzisz kilkoma kliknięciami.

  Rozpocznij

   Thumb

   Intuicyjny panel pracownika produkcji

   Wystarczy, że w hali produkcyjnej postawisz komputer lub laptop z FACTORY plus, a Twoi pracownicy automatycznie otrzymają listę zadań i produktów do wykonania. Bez problemu załączysz też rysunki, zdjęcia, czy dodatkowe uwagi.

   Rozpocznij

    Thumb

    Raportowanie wydajności pracowników i analiza przestojów

    W naszej aplikacji znajdziesz wszystkie operacje i zadania, które wykonują Twoi pracownicy. Zarówno awaria maszyny, jak i przestój wynikający z konieczności przezbrojenia, a nawet przyjęcie na magazyn nowej dostawy surowców - wszystko zostanie udokumentowane.

    Rozpocznij

     Thumb

     Rozbudowany katalog produktów

     W katalogu znajdziesz wszystkie produkty, które są dodawane w ramach zleceń produkcyjnych. Możesz je w każdej chwili przeglądać i edytować. Masz też możliwość definiowania elementów podrzędnych oraz marszruty technologicznej.

     Rozpocznij

     • Monitoring postępów prac

      Sprawdzaj, co aktualnie wykonują pracownicy i jakie maszyny są używane. Śledź, które zlecenia są gotowe, a które jeszcze w toku!

     • Wygodne przyjmowanie dostaw

      Gromadź listę dostawców w jednym miejscu, sprawnie przyjmuj nowe dostawy i kontroluj zużycie surowców.

     ZAUFALI NAM

     Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

     FAQ

     Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

     Skontaktuj się z nami

     Za co właściwie płacę?

     Miesięczny koszt FACTORY plus ustalamy na podstawie liczby użytkowników aplikacji.

     Czy zaimportujecie moje dane?

     Wystarczy, że dostarczysz pliki Excel z danymi produktów i surowców, a bez problemu zaimportujemy je do systemu.

     Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

     W ramach usługi zainstalujemy system na Twoim serwerze!

     Kiedy mogę zrezygnować?

     Nie podpisujemy zbędnych umów. Wystarczy, że opłacisz miesiąc użytkowania i już możesz korzystać z naszej aplikacji.

     Jak wygląda FACTORY plus?

     Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

     WDROŻENIE

     Czy to dobry moment na wdrożenie aplikacji do zarządzania lakiernią proszkową?

     Jak najbardziej!. Zoptymalizuj działanie Twojej lakierni już teraz, a już wkrótce będziesz liczyć zysk z tej inwestycji.

     Koszty pracy rosną z roku na rok, klienci stają się coraz bardziej wymagający, a konkurencja nie śpi. Czy stać Cię na to, żeby przymykać oko na nieefektywną pracę, niedotrzymane terminy i marnotrawienie surowców?

     Wybierz FACTORY plus, a otrzymasz łatwe w obsłudze oprogramowanie do zarządzania produkcją, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł poświęcić się rozwijaniu Twojej firmy.

     Firmy, które wybrały FACTORY plus do zarządzania lakiernią proszkową zyskały znaczną poprawę efektywności produkcji. Naszym priorytetem jest, aby pomóc Ci podczas wdrożenia, dlatego:

     • → nie obciążasz budżetu Twojej firmy – u nas płacisz tylko abonament, bez żadnych ukrytych kosztów,
     • → pomożemy Ci na każdym kroku wdrożenia i konfiguracji FACTORY plus,
     • → pobierzemy bazy danych produktów, surowców czy Twoich klientów i wgramy je do systemu,
     • → doradzimy w wyborze sprzętu – tabletów, komputerów czy monitorów,
     • → na życzenie zorganizujemy szkolenie online z obsługi FACTORY plus – specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników.

     Zarządzanie produkcją w lakierni proszkowej – tylko z FACTORY plus!

     Jesteśmy ekspertami w projektowaniu rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy gotowe rozwiązania dla lakierni proszkowych, które podnoszą efektywność pracowników i wpływają na organizację i efektywność produkcji, co przekłada się na świetnie wyniki finansowe współpracujących z nami firm. Jeśli chodzi o zarządzanie produkcją – program FACTORY plus cieszy się ogromnym zaufaniem wśród naszych klientów. Nasze doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania produkcją pozwoliło stworzyć fantastyczny produkt, który ułatwi Ci kontrolę nad realizacją zadań w Twojej lakierni proszkowej.

     Program do zarządzania produkcją, który musisz wypróbować

     FACTORY plus to system do zarządzania produkcją, który zapewni Ci łatwy nadzór nad wszystkim, co dzieje się w Twojej lakierni proszkowej. To program intuicyjny i prosty w obsłudze, który jednocześnie posiada wszystkie moduły przydatne w codziennej pracy. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, aby mogli korzystać z niego zarówno młodzi pracownicy, jak i osoby powyżej 50 roku życia, które nie zawsze radzą sobie z zaawansowanym oprogramowaniem. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a opowiemy jak FACTORY plus może pomóc w zarządzaniu Twoją lakiernią proszkową.

     NA NASZYM BLOGU

     Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

     • 5 września 2023
     • Admin

     Masz firmę usługową? Oszczędzaj czas i pieniądze za sprawą FACTORY plus

     Współczesne przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, stanęły przed wyzwaniem efektywnego zarządzania procesami, by sprostać wymaganiom klientów i rosnącej konkurencji.  Tworzymy program do zarządzania produkcją, który sprawdza się świetnie w firmach usługowych. I choć większość naszych klientów stanowią firmy stricte produkcyjne, to chcemy przybliżyć temat także przedsiębiorstwom z branży usługowej.  Program do zarządzania produkcją będzie doskonałym […]

     • 26 lipca 2023
     • Admin

     Dlaczego powinieneś z nami współpracować?

     Małe i średnie firmy produkcyjne zatrudniające 10-200 pracowników nie miały dotychczas dostępu do prostego, niezawodnego i relatywnie taniego rozwiązania IT, które pozwoliłoby zapanować nad procesem produkcji.  Dlatego postanowiliśmy stworzyć takie narzędzie w najbardziej przystępnej formie – aplikacji internetowej, dostępnej z każdego miejsca na świecie. Zdajemy sobie sprawę, że każda branża jest na swój sposób specyficzna… […]

     • 26 lipca 2023
     • Joanna Wrzeszcz

     Oszczędź 41 400 zł i 30 dni pracy w ciągu roku, dzięki FACTORY plus

     Przedstawimy Ci tutaj symulację, która pokaże, w jaki sposób możesz zaoszczędzić ponad 40 tysięcy zł i 30 dni swojej pracy w roku, wykorzystując prosty program do zarządzania produkcją FACTORY plus. 1. Oszczędność związania z pracownikami  Firma X 15 pracowników na hali produkcyjnej Koszt pracowników: 65 000 netto miesięcznie Cel: Zwiększenie wydajności pracowników o 3%, aby […]

     Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

     Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

     Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

     Zainteresowany ofertą?

     Wypełnij formularz lub zadzwoń!
      • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

      • Email visix@visix.pl

      • Telefon +48 501 710 120