Zarządzaj przepływem pracy w lakiernii proszkowej.

Planuj i rejestruj pracę kabin lakierniczych oraz zużycie farb.

Factory Plus sprawi, że cała produkcja w lakierni proszkowej będzie chodziła jak w zegarku! Będziesz wygodnie planować i rejestrować pracę kabin lakierniczych i kontrolować zużycie farb oraz innych surowców. Zyskasz dostęp do raportów, uporządkowanej listy klientów i dostawców. A wszystko to zrobisz logując się do aplikacji w dowolnym miejscu na świecie.

Thumb

Poznaj FACTORY plus

Thumb

Funkcje aplikacji

Thumb

Cennik

SZYBKI KONTAKT

Zostaw Swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w celu przestawienia indywidualnej oferty

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!  Nasza misja

  Misja

  Wspieramy polskie firmy produkcyjne i obserwujemy ich wzrost. Koncentrujemy się na opracowaniu nowoczesnych technologii, strategii i promocji. Jeśli szukasz partnera, który zajmie się kompleksową obsługą technologiczną i reklamową Twojej firmy produkcyjnej, jesteśmy tu dla Ciebie!

  Newsletter NaProdukcji

  Newsletter

  To jedyny w swoim rodzaju newsletter dla branży produkcyjnej! Co 2 tygodnie możesz otrzymywać maile z potężną dawką wiedzy z wielu powiązanych dziedzin. W naszych mailach gromadzimy ciekawostki i newsy ze świata produkcji, przeprowadzamy wywiady z ekspertami i więcej. Zapraszamy do zapisania się do newslettera!

  Zapisz się
  Thumb

  Efektywne zarządzanie czasem pracy

  FACTORY plus rozdziela pracę automatycznie, a Ty nie musisz przejmować się optymalnym rozdzieleniem zadań pomiędzy pracowników. Jeśli jednak wolisz robić to samodzielnie - bez problemu przypiszesz zadania dzięki prostemu interfejsowi i funkcji przeciągnij - upuść.

   Thumb

   Kontrola realizacji zleceń i wykorzystania surowców

   Nasz program wizualizuje pracę w czasie rzeczywistym. Z FACTORY plus łatwo wyznaczysz zlecenia priorytetowe, a stan zapasów magazynowych sprawdzisz kilkoma kliknięciami.

    Thumb

    Intuicyjny panel pracownika produkcji

    Wystarczy, że w hali produkcyjnej postawisz komputer lub laptop z FACTORY plus, a Twoi pracownicy automatycznie otrzymają listę zadań i produktów do wykonania. Bez problemu załączysz też rysunki, zdjęcia, czy dodatkowe uwagi.

     Thumb

     Raportowanie wydajności pracowników i analiza przestojów

     W naszej aplikacji znajdziesz wszystkie operacje i zadania, które wykonują Twoi pracownicy. Zarówno awaria maszyny, jak i przestój wynikający z konieczności przezbrojenia, a nawet przyjęcie na magazyn nowej dostawy surowców - wszystko zostanie udokumentowane.

      Thumb

      Rozbudowany katalog produktów

      W katalogu znajdziesz wszystkie produkty, które są dodawane w ramach zleceń produkcyjnych. Możesz je w każdej chwili przeglądać i edytować. Masz też możliwość definiowania elementów podrzędnych oraz marszruty technologicznej.

      • Monitoring postępów prac

       Sprawdzaj, co aktualnie wykonują pracownicy i jakie maszyny są używane. Śledź, które zlecenia są gotowe, a które jeszcze w toku!

      • Wygodne przyjmowanie dostaw

       Gromadź listę dostawców w jednym miejscu, sprawnie przyjmuj nowe dostawy i kontroluj zużycie surowców.

      NAPRODUKCJI.PL

      Newsletter dla ludzi związanych z produkcją

      ZAUFALI NAM

      Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

      FAQ

      Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

      Skontaktuj się z nami

      Za co właściwie płacę?

      Miesięczny koszt FACTORY plus ustalamy na podstawie liczby użytkowników aplikacji.

      Czy zaimportujecie moje dane?

      Wystarczy, że dostarczysz pliki Excel z danymi produktów i surowców, a bez problemu zaimportujemy je do systemu.

      Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

      W ramach usługi zainstalujemy system na Twoim serwerze!

      Kiedy mogę zrezygnować?

      Nie podpisujemy zbędnych umów. Wystarczy, że opłacisz miesiąc użytkowania i już możesz korzystać z naszej aplikacji.

      Jak wygląda FACTORY plus?

      Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

      WDROŻENIE

      Czy to dobry moment na wdrożenie aplikacji do zarządzania lakiernią proszkową?

      Jak najbardziej!. Zoptymalizuj działanie Twojej lakierni już teraz, a już wkrótce będziesz liczyć zysk z tej inwestycji.

      Koszty pracy rosną z roku na rok, klienci stają się coraz bardziej wymagający, a konkurencja nie śpi. Czy stać Cię na to, żeby przymykać oko na nieefektywną pracę, niedotrzymane terminy i marnotrawienie surowców?

      Wybierz FACTORY plus, a otrzymasz łatwe w obsłudze oprogramowanie do zarządzania produkcją, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł poświęcić się rozwijaniu Twojej firmy.

      Firmy, które wybrały FACTORY plus do zarządzania lakiernią proszkową zyskały znaczną poprawę efektywności produkcji. Naszym priorytetem jest, aby pomóc Ci podczas wdrożenia, dlatego:

      • → nie obciążasz budżetu Twojej firmy – u nas płacisz tylko abonament, bez żadnych ukrytych kosztów,
      • → pomożemy Ci na każdym kroku wdrożenia i konfiguracji FACTORY plus,
      • → pobierzemy bazy danych produktów, surowców czy Twoich klientów i wgramy je do systemu,
      • → doradzimy w wyborze sprzętu – tabletów, komputerów czy monitorów,
      • → na życzenie zorganizujemy szkolenie online z obsługi FACTORY plus – specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników.

      Zarządzanie produkcją w lakierni proszkowej – tylko z FACTORY plus!

      Jesteśmy ekspertami w projektowaniu rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy gotowe rozwiązania dla lakierni proszkowych, które podnoszą efektywność pracowników i wpływają na organizację i efektywność produkcji, co przekłada się na świetnie wyniki finansowe współpracujących z nami firm. Jeśli chodzi o zarządzanie produkcją – program FACTORY plus cieszy się ogromnym zaufaniem wśród naszych klientów. Nasze doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania produkcją pozwoliło stworzyć fantastyczny produkt, który ułatwi Ci kontrolę nad realizacją zadań w Twojej lakierni proszkowej.

      Program do zarządzania produkcją, który musisz wypróbować

      FACTORY plus to system do zarządzania produkcją, który zapewni Ci łatwy nadzór nad wszystkim, co dzieje się w Twojej lakierni proszkowej. To program intuicyjny i prosty w obsłudze, który jednocześnie posiada wszystkie moduły przydatne w codziennej pracy. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, aby mogli korzystać z niego zarówno młodzi pracownicy, jak i osoby powyżej 50 roku życia, które nie zawsze radzą sobie z zaawansowanym oprogramowaniem. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a opowiemy jak FACTORY plus może pomóc w zarządzaniu Twoją lakiernią proszkową.

      NA NASZYM BLOGU

      Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

      • 25 stycznia 2023
      • Joanna Wrzeszcz

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji i jak ją stworzyć?

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji? Jest to zbiór różnego rodzaju dokumentów, które przedstawimy w tym artykule. Dokumentacja technologiczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania firmy produkcyjnej. Gromadzi całą potrzebna wiedzę o produktach. Uporządkujemy tutaj informacje na temat dokumentacji technologicznej i podpowiemy, czego nie warto w niej umieszczać, a co tak.  Z czego składa się dokumentacja […]

      • 31 grudnia 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zagregowane planowanie produkcji – co warto wiedzieć?

      Dziś omawiamy zagregowane planowanie produkcji. Żadna firma, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje oraz produktów przez nią oferowanych, nie może skutecznie działać bez odpowiedniego zarządzania. Jedną z najważniejszych kwestii prawidłowego kierowania firmą jest właściwe oraz przemyślane planowanie produkcji. To niezawodny sposób na właściwe ustawienie procesu powstawania produktów, biorąc pod uwagę określony popyt, niezbędne koszty oraz […]

      • 25 listopada 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zadania w trakcie planowania produkcji – 4 podstawowe kroki

      Podczas prowadzenia własnego przedsiębiorstwa wiele kwestii na różnych szczeblach funkcjonowania firmy wymaga odpowiedniej uwagi. Aby skutecznie zarządzać działaniem całego interesu, przyda się właściwie opracowany plan produkcji online. Planowanie działań w firmie jest elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek sukces. Pozwala na bieżąco minimalizować straty, podnosić produktywność oraz sprzedaż, a co za tym idzie, daje […]

      Zainteresowany ofertą?

      Wypełnij formularz lub zadzwoń!
       • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

       • Email visix@visix.pl

       • Telefon +48 501 710 120