Zarządzaj mądrze produkcją odzieży i obuwia

Wygodnie planuj pracę na poszczególnych stanowiskach, kontroluj zużycie surowców i postępy w zleceniach!

FACTORY plus sprawia, że wszystkie te czynności i wiele więcej można wykonywać przy pomocy tylko jednego narzędzia. Program do zarządzania produkcją jest bardzo intuicyjny i gromadzi wszystkie informacje w jednym miejscu. Dzięki niemu lepiej zarządzisz procesami produkcyjnymi, będziesz mieć szybki wgląd do magazynu, nowych dostaw, wszystkich klientów, dostawców i stanowisk pracy. Przetestuj program, żeby Twoja produkcja mogła się rozwijać!

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Thumb

Efektywne planowanie pracy

Factory Plus rozdziela pracę automatycznie, ale możesz robić to również ręcznie. Dodawaj do niego stanowiska pracy i sprawdzaj ile czasu zajęło pracownikom wykonanie poszczególnych zadań. Kiedy pracownik realizuje jeszcze dane zadanie, w panelu widzisz, że działanie jest w toku. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej planować pracę.

Rozpocznij

  Thumb

  Kontrola realizacji zleceń i wykorzystania surowców

  W czasie rzeczywistym możesz śledzić postępy w poszczególnych zleceniach, a także monitorować zużycie surowców. Wchodząc w zakładkę plan produkcji możesz śledzić marszrutę produkcyjną, a w magazynie sprawdzisz stan zapasów magazynowych. Możesz rezerwować ponadto surowce pod konkretne zlecenia.

  Rozpocznij

   Thumb

   Intuicyjny panel pracownika

   Panel pracownika został maksymalnie uproszczony, żeby z jego obsługą mógł poradzić sobie każdy. Pracownicy łatwo raportują nad czym aktualnie pracują i ile czasu zajmują im poszczególne etapy prac.

   Rozpocznij

    Thumb

    Raportowanie wydajności i analiza przestojów

    Program pozwala przeglądać wszystkie operacje i zadania, które wykonują pracownicy. Wszystko zostaje udokumentowane - od przestoju danej maszyny do przyjęcia nowej dostawy surowców na magazyn.

    Rozpocznij

     Thumb

     Rozbudowany katalog produktów

     W katalogu znajdziesz wszystkie produkty dodawane w ramach zleceń produkcyjnych. Możesz je wygodnie modyfikować, przeglądać i analizować. Łatwo zdefiniujesz także elementy podrzędne i marszruty technologiczne.

     Rozpocznij

     • Popraw wydajność produkcji

      Uporządkowane dane pozwolą Ci szybciej analizować, jak przebiega produkcja odzieży i obuwia. Wyciągnięcie wniosków stanie się łatwiejsze i poprawi produktywność.

     • Niezależnie, gdzie jesteś

      Wystarczy, że zalogujesz się do Factory Plus, a od razu będziesz widzieć, co dzieje się w firmie w czasie rzeczywistym. Sprawdzisz postęp prac i wiele więcej.

     ZAUFALI NAM

     Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

     FAQ

     Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

     Skontaktuj się z nami

     Ile kosztuje Factory Plus?

     Koszty są transparentne i nieduże. Płacisz za liczbę osób korzystających z systemu do zarządzania produkcją. Sprawdź nasz cennik.

     Czy zaimportujecie moje dane?

     Nie ma problemu! Na starcie współpracy przeniesiemy do systemu wszystkie dane, jakich potrzebujesz np. listy klientów, produktów, surowców.

     Czy dostępna jest instalacja on-premise?

     Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy wykonali instalację systemu na Twoim serwerze. Ta usługa będzie darmowa po zakupie dostępu do aplikacji.

     Jak wygląda rezygnacja z Factory Plus?

     Nie podpisujemy z Tobą zobowiązującej umowy. Jeśli nie zapłacisz za kolejny miesiąc, nie będziesz mieć dostępu. Możesz więc zrezygnować, kiedy chcesz.

     Jak wygląda FACTORY plus?

     Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

     WDROŻENIE

     Czy to dobry moment na wdrożenie programu w firmie produkującej odzież i obuwie?

     Jak najbardziej!. Jeśli chcesz zoptymalizować proces produkcji w Twojej firmie, to Factory Plus jest dla Ciebie.

     Dobre oprogramowanie do zarządzania produkcją to podstawa efektywnej pracy. Dzięki niemu możesz szybko wyeliminować pojawiające się błędy i przeanalizować z czego wynikają przestoje. Przestaniesz marnować surowce wykorzystywane do produkcji odzieży, a opóźnienia będą się pojawiać zdecydowanie rzadziej.

     Postaw na program do zarządzania produkcją Factory Plus i miej pod kontrolą całą produkcję, niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteś. Wystarczy Ci tablet lub laptop, żeby w dowolnej chwili móc zerknąć nad czym aktualnie pracują Twoi pracownicy, które zlecenia zostały już zrealizowane, a które jeszcze nie. Zaoszczędzisz dużo czasu, który teraz poświęcasz na ręczne wprowadzanie danych np. do Excela. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na dalszy rozwój swojego biznesu!

     Produkcja odzieży i Factory Plus – łatwe wdrożenie!

     Dołącz do grona wielu firm, które na co dzień korzystają z systemu do zarządzania produkcją Factory Plus. Martwisz się o wdrożenie? Niepotrzebnie! Chcemy Ci to jak najbardziej ułatwić, dlatego:

     • → udostępniamy Ci możliwość wykupienia abonamentu bez dodatkowych opłat za wdrożenie i uruchomienie programu
     • →nie podpisujemy umów, więc możesz zrezygnować w dowolnej chwili
     • → masz gwarancję naszej pełnej pomocy i zaangażowania podczas wstępnego okresu wdrożenia
     • → możemy zaimportować Twoją bazę produktów, surowców czy też klientów, a także zintegrować program z marketplace’m lub e-commerce
     • → możemy Ci również pomóc w wyborze tabletów lub laptopów do Twojej firmy oraz zorganizować szkolenie online dla pracowników, dzięki czemu korzystanie z Factory Plus stanie się bardzo łatwe

     Factory Plus – oprogramowanie do zarządzania produkcją odzieży i obuwia

     Nasz autorski program zarządzania produkcją to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm produkcyjnych z branży fashion. Nie potrzebujesz tutaj bardzo drogich i skomplikowanych rozwiązań. System zarządzania produkcją Factory Plus to świetne narzędzie, które wyróżnia się na rynku swoją prostotą obsługi i intuicyjnością. Nawet jeśli pracujesz z osobami 50+ to obsługa programu nie będzie dla nich trudna! Szukasz programu taniego, prostego, a zarazem bardzo funkcjonalnego? Postaw na Factory Plus!

     Zarządzanie produkcją odzieży i obuwia – program Factory Plus

     Nasz autorski system wspierający zarządzanie produkcją pomaga małym i średnim firmom organizować i lepiej planować swoją pracę. Jeśli jesteś właścicielem lub kierownikiem produkcji, z pewnością szukasz rozwiązań, które usprawnią Waszą pracę. Factory Plus to nasz flagowy produkt, nad którym pracowaliśmy wiele czasu i który cały czas ulepszamy. Dlatego jesteśmy pewni, że to rozwiązanie sprawdzi się w Twoim biznesie i przyniesie ogromne korzyści. Zapewniamy także możliwość integracji z Twoim sklepem internetowym lub marketplace’ami, na których prowadzisz sprzedaż. Dzięki programowi Twoja praca stanie się łatwiejsza, przyjemniejsza i lepiej zorganizowana!

     NA NASZYM BLOGU

     Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

     • 29 grudnia 2023
     • Admin

     Właściciel firmy produkcyjnej na wakacjach — co mierzyć w firmie, żeby spokojnie odpoczywać?

     Właściciel firmy produkcyjnej musi odpoczywać, ponieważ to on w dużej mierze nadaje kierunek jej rozwoju, pracuje nad strategią i analizuje wyniki. Regularny i efektywny odpoczynek pozwala zmniejszyć stres, uniknąć nadmiernego zmęczenia oraz wypalenia zawodowego. Pomaga także utrzymać dobre zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.  Jeśli jednak należysz do właścicieli firm, którzy zabierają ze sobą pracę […]

     • 29 września 2023
     • Admin

     System MES dla małej firmy produkcyjnej – 6 korzyści

     Czy system MES jest potrzebny w Twojej firmie? Jeśli prowadzisz małą firmę produkcyjną i jeszcze nie korzystasz z systemu MES, chcemy przybliżyć Ci ten właśnie temat. Dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca z takim systemem i dlaczego warto (bo naszym zdaniem zdecydowanie warto). Czym jest system produkcyjny MES? System MES to intuicyjne i profesjonalne […]

     • 5 września 2023
     • Admin

     Masz firmę usługową? Oszczędzaj czas i pieniądze za sprawą FACTORY plus

     Współczesne przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, stanęły przed wyzwaniem efektywnego zarządzania procesami, by sprostać wymaganiom klientów i rosnącej konkurencji.  Tworzymy program do zarządzania produkcją, który sprawdza się świetnie w firmach usługowych. I choć większość naszych klientów stanowią firmy stricte produkcyjne, to chcemy przybliżyć temat także przedsiębiorstwom z branży usługowej.  Program do zarządzania produkcją będzie doskonałym […]

     Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

     Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

     Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

     Zainteresowany ofertą?

     Wypełnij formularz lub zadzwoń!
      Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest firma VISIX Systemy Informatyczne Marcin Nowak z siedzibą w Wągrowcu. Dane będą wykorzystane wyłącznie w celu przedstawienia oferty marketingowej Administratora. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są w naszej polityce prywatności.

      • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

      • Email visix@visix.pl

      • Telefon +48 501 710 120