Zarządzaj produkcją w branży metalowej.

Optymalnie planuj pracę na obrabiarkach CNC i innych maszynach oraz kontroluj stan magazynu.

Factory Plus pozwoli Ci wznieść prowadzenie firmy w branży metalowej na jeszcze wyższy poziom! Wszystko dzięki temu, że zaplanujesz tutaj całą produkcję, łatwo dodasz obrabiarki CNC, piły laserowe, tokarki oraz inne maszyny i będziesz kontrolować ich pracę. Zyskasz dostęp do przejrzystych raportów, jednym kliknięciem sprawdzisz stany magazynowe, listy klientów i dostawców, a Twoi pracownicy zawsze będą mieć szybki wgląd do przydzielonych im zadań!

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Thumb

Efektywne i bezproblemowe zarządzanie produkcją w obróbce metali

Nasz program optymalnie rozdzieli zlecenia pomiędzy Twoich pracowników, dzięki czemu masz gwarancję że wszystkie prace zostaną wykonane sprawnie. W razie potrzeby możesz włączyć tryb manualny i osobiście przekazywać zadania na poszczególne stanowiska.

Rozpocznij

  Thumb

  Kontrola bieżących zleceń i wykorzystania materiałów

  FACTORY plus wizualizuje stan prac w czasie rzeczywistym, a Ty możesz łatwo definiować priorytety dla wszystkich zleceń. Co więcej, system automatycznie kontroluje stan zapasów magazynowych.

  Rozpocznij

   Thumb

   Prosty w obsłudze i intuicyjny panel pracownika

   Pracownik produkcji może używać tabletu lub komputera postawionego bezpośrednio na hali i dzięki naszemu narzędziu na bieżąco otrzyma listę zadań do wykonania - wraz z dodatkowymi uwagami, zdjęciami i rysunkami

   Rozpocznij

    Thumb

    Raportowanie wydajności i działań pracowników

    Nasza aplikacja monitoruje wszystkie działania odbywające się na Twojej hali. Dowiesz się pierwszy o potencjalnych awariach, przestojach czy brakach magazynowych.

    Rozpocznij

     Thumb

     Wielopoziomowy katalog surowców i produktów

     Produkty, surowce i materiały wykorzystywane przez Twoich pracowników są wylistowane w katalogu produktów. Możesz je w każdej chwili przeglądać i edytować, a do każdego produktu zdefiniujesz elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

     Rozpocznij

     • Większa produktywność

      Uporządkowane zlecenia, harmonogram prac i ustalenie priorytetów w jednym narzędziu pozwoli zwiększyć produktywność.

     • Łatwa kontrola magazynu

      Zgromadź listę swoich dostawców w jednym miejscu i szybko przyjmuj dostawy magazynowe.

     ZAUFALI NAM

     Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

     FAQ

     Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

     Skontaktuj się z nami

     Za co właściwie płacę?

     Stawiamy na pełną przejrzystość kosztów, a cena FACTORY plus zależy tylko od liczby osób korzystających z aplikacji.

     Czy zaimportujecie moje dane?

     Szybko i bezproblemowo zaimportujemy do systemu zarządzania produkcją Twoje listy klientów, produktów i surowców - wystarczy, że dostarczysz nam pliki Excel z danymi.

     Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

     Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia technicznego - zainstalujemy system na Twoim serwerze, bez dodatkowych opłat.

     Kiedy mogę zrezygnować?

     Nie wiążemy się żadną umową. By korzystać z FACTORY plus, wystarczy że opłacisz z góry następny miesiąc użytkowania.

     Jak wygląda FACTORY plus?

     Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

     WDROŻENIE

     Czy to dobry moment na wdrożenie aplikacji do zarządzania procesem produkcyjnym w branży metalowej?

     Krótko mówiąc: TAK. Najlepszy czas na optymalizację działania Twojej produkcji jest właśnie teraz!

     Twoja konkurencja monitoruje efektywność pracowników, dba o najbardziej wymagających klientów i dotrzymuje terminów. Czy stać Cię na to, aby pozostać w tyle? Wybierz FACTORY plus i na zawsze pożegnaj nieefektywną pracę, marnotrawienie surowców i przekładane deadline’y.

     Postaw na FACTORY plus , a będziesz mieć pełną kontrolę nad funkcjonowaniem hali i więcej czasu na strategiczny rozwój Twojego biznesu.

     Dołącz do wielu polskich firm, które już wybrały FACTORY plus i dziś cieszą się zwiększoną efektywnością procesu produkcji. Zależy nam, aby w razie jakichkolwiek problemów pomóc Ci podczas wdrożenia i uprościć cały proces, dlatego:

     • → nie pobieramy opłat za włączenie usługi – z nami płacisz tylko za abonament i nie obciążasz firmowego budżetu,
     • → w razie potrzeby pomożemy skonfigurować i uruchomić oprogramowanie,
     • → zaimportujemy Twoje dane z plików Excel i wprowadzimy je do FACTORY plus,
     • → pomożemy Ci w wyborze sprzętu elektronicznego do obsługi naszych narzędzi,
     • → na życzenie zorganizujemy zdalne szkolenie online dla Twoich pracowników.

     Prosty w obsłudze program dla branży metalowej – FACTORY plus

     Niektóre systemy dostępne na rynku zostały stworzone z myślą o dużych, międzynarodowych przedsiębiorstwach i są zbyt rozbudowane na potrzeby małych i średnich polskich firm. Wbrew pozorom, zarządzanie produkcją w branży metalowej wcale nie musi być skomplikowane. Nasza aplikacja do zarządzania produkcją – FACTORY plus to pełna funkcjonalność z zachowaniem minimum koniecznych funkcji i modułów. Oferujemy automatyczne i manualne rozdzielanie zadań, kontrolę nad stanami magazynowymi oraz rejestrację wszystkich prac na Twojej hali produkcyjnej Wszystko to w niewielkiej, prostej w użyciu aplikacji na tablet lub komputer.

     Zarządzanie produkcją – tylko z FACTORY plus

     Jeśli poszukujesz niedrogiego rozwiązania dla Twojej firmy – koniecznie wypróbuj nasze oprogramowanie. W razie potrzeby z przyjemnością opowiemy więcej o jego możliwościach, zorganizujemy szkolenie z obsługi systemu, a nawet zainstalujemy je na twoich serwerach w ramach usługi. Z nami płacisz tylko miesięczny abonament zależny od liczby użytkowników – czyli Twoich pracowników, korzystających z aplikacji.

     NA NASZYM BLOGU

     Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

     • 29 grudnia 2023
     • Admin

     Właściciel firmy produkcyjnej na wakacjach — co mierzyć w firmie, żeby spokojnie odpoczywać?

     Właściciel firmy produkcyjnej musi odpoczywać, ponieważ to on w dużej mierze nadaje kierunek jej rozwoju, pracuje nad strategią i analizuje wyniki. Regularny i efektywny odpoczynek pozwala zmniejszyć stres, uniknąć nadmiernego zmęczenia oraz wypalenia zawodowego. Pomaga także utrzymać dobre zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.  Jeśli jednak należysz do właścicieli firm, którzy zabierają ze sobą pracę […]

     • 29 września 2023
     • Admin

     System MES dla małej firmy produkcyjnej – 6 korzyści

     Czy system MES jest potrzebny w Twojej firmie? Jeśli prowadzisz małą firmę produkcyjną i jeszcze nie korzystasz z systemu MES, chcemy przybliżyć Ci ten właśnie temat. Dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca z takim systemem i dlaczego warto (bo naszym zdaniem zdecydowanie warto). Czym jest system produkcyjny MES? System MES to intuicyjne i profesjonalne […]

     • 5 września 2023
     • Admin

     Masz firmę usługową? Oszczędzaj czas i pieniądze za sprawą FACTORY plus

     Współczesne przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, stanęły przed wyzwaniem efektywnego zarządzania procesami, by sprostać wymaganiom klientów i rosnącej konkurencji.  Tworzymy program do zarządzania produkcją, który sprawdza się świetnie w firmach usługowych. I choć większość naszych klientów stanowią firmy stricte produkcyjne, to chcemy przybliżyć temat także przedsiębiorstwom z branży usługowej.  Program do zarządzania produkcją będzie doskonałym […]

     Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

     Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

     Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

     Zainteresowany ofertą?

     Wypełnij formularz lub zadzwoń!      Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest firma VISIX Systemy Informatyczne Marcin Nowak z siedzibą w Wągrowcu. Dane będą wykorzystane wyłącznie w celu przedstawienia oferty marketingowej Administratora. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są w naszej polityce prywatności.
      • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

      • Email visix@visix.pl

      • Telefon +48 501 710 120