Zarządzaj produkcją mebli, drzwi oraz stolarki okiennej.

Optymalnie planuj takie operacje jak cięcie, wiercenie czy frezowanie i rejestruj zużycie drewna.

Factory Plus to świetne narzędzie dla producentów mebli, drzwi i okien. Pomoże Ci lepiej planować i organizować produkcję. To przejrzysty plan produkcji, łatwe dodawanie nowych zleceń, klienci i dostawcy w jednym miejscu. Możesz jednym kliknięciem przyjmować dostawy, kontrolować zużycie surowców i na bieżąco śledzić postępy prac. Niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś - logujesz się do aplikacji i widzisz, co aktualnie dzieje się na hali produkcyjnej.

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Thumb

Szybkie i skuteczne planowanie pracy

Nasz system optymalnie rozdziela pracownikom zadania do wykonania. Jeśli jednak wolisz delegować zadania własnoręcznie, jest taka możliwość dzięki prostej funkcji przeciągnij – upuść w trybie manualnym.

Rozpocznij

  Thumb

  Kontrola stanu magazynowego oraz liczby zleceń

  FACTORY plus wizualizuje pracę Twojego zespołu w czasie rzeczywistym. Każde zadanie wykonywane na maszynie może otrzymać odpowiedni priorytet, łatwo skontrolujesz też stan magazynowy.

  Rozpocznij

   Thumb

   Przyjazny w obsłudze panel użytkownika

   Twoi pracownicy otrzymają listę produktów do wykonania i będą mogli ją łatwo przeglądać na tablecie lub komputerze w hali produkcyjnej. W razie potrzeby za pomocą kilku kliknięć otrzymają dostęp do dodatkowych informacji, a także potrzebnych załączników - zdjęć, rysunków czy instrukcji.

   Rozpocznij

    Thumb

    Raportowanie wydajności i przestojów

    Aplikacja FACTORY plus zapisuje wszystkie zadania oraz operacje odbywające się w Twojej hali produkcyjnej. Nowa dostawa materiałów do produkcji mebli, awaria maszyny czy nieoczekiwany przestój - wszystko zostanie udokumentowane w systemie.

    Rozpocznij

     Thumb

     Katalog produktów - wszystko w jednym miejscu

     Produkty, materiały i surowce ze zleceń produkcyjnych zostaną wprowadzone do specjalnego katalogu produktów. Katalog możesz dowolnie przeglądać i edytować w miarę potrzeby. Istnieje możliwość zdefiniowania elementów podrzędnych.

     Rozpocznij

     • Monitoring zużycia drewna

      Możesz łatwo rezerwować potrzebne surowce pod dane zlecenie oraz rejestrować i analizować ich zużycie.

     • Pełne raporty produkcyjne

      Czytelne raporty produkcyjne generowane automatycznie, pozwolą Ci lepiej kontrolować pracę całej stolarni.

     ZAUFALI NAM

     Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

     FAQ

     Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

     Skontaktuj się z nami

     Za co właściwie płacę?

     Koszt aplikacji zależy od liczby pracowników, którzy będą z niej korzystać.

     Czy zaimportujecie moje dane?

     Wystarczy, że dostarczysz nam pliki Excel, a my zaimportujemy do programu listy Twoich klientów, a także wykorzystywanych przy produkcji mebli produktów i surowców.

     Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

     Możemy zainstalować system na Twoim serwerze - wystarczy, że wyrazisz taką chęć.

     Kiedy mogę zrezygnować?

     Z nami nie musisz podpisywać żadnych umów. Wystarczy, że opłacisz z góry następny miesiąc i możesz korzystać z FACTORY plus.

     Jak wygląda FACTORY plus?

     Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

     WDROŻENIE

     Czy to dobry moment na wdrożenie?

     Zdecydowanie TAK. W biznesie liczy się każda chwila, więc nie ulega wątpliwości że właśnie teraz powinieneś zdecydować się na optymalizację Twojej produkcji.

     Koszty pozyskania i wyszkolenia pracowników rosną, klienci wymagają coraz więcej, a Twoja konkurencja już teraz skutecznie zarządza procesem produkcyjnym. Czy stać Cię na to, aby zostać w tyle i tolerować mało wydajną pracę czy marnowanie materiałów?

     Wybierając FACTORY plus zyskasz pełną kontrolę nad działaniem hali produkcyjnej. Zaoszczędzisz też czas, który możesz poświęcić na planowanie strategii rozwoju Twojej firmy.

     Dołącz do przedsiębiorstw, które już teraz skutecznie zarządzają produkcją dzięki FACTORY plus. Zależy nam na tym, aby maksymalnie pomóc Ci podczas wdrożenia nowego systemu, więc:

     • → nie pobieramy opłat na start usługi – u nas płacisz tylko za abonament,
     • → na życzenie skonfigurujemy i uruchomimy system za Ciebie – nie musisz się martwić szczegółami technicznymi,
     • → zaimportujemy bazę danych Twoich klientów, wgramy też bazy produktów i surowców,
     • → doradzimy Ci w wyborze optymalnego sprzętu, który pomoże w nowej organizacji pracy,
     • → wystarczy, że wyrazisz taką chęć, a zorganizujemy zdalne szkolenie dla Twoich pracowników.

     Przyjazne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania produkcją mebli

     Nasz autorski system do zarządzania produkcją – FACTORY plus – to nowość na rynku tego typu aplikacji. W projektowaniu programu postawiliśmy na minimalizm, a nasze oprogramowanie posiada wszystkie kluczowe funkcje, za to bez zbędnych modułów które mogłyby skomplikować jego obsługę. Dzięki temu, będzie dobrym wyborem także dla firm zatrudniających osoby 50+.

     FACTORY plus – pomoc na każdym kroku zarządzania produkcją

     Zarządzanie produkcją mebli stanie się dużo prostsze, jeśli wybierzesz odpowiednie oprogramowanie. Nasz system rejestruje zadania wykonywane przez pracowników, pozwala na ustalanie priorytetów i kataloguje bieżące stany magazynowe. Wybierając FACTORY plus w każdej chwili masz wgląd w najważniejsze dane dotyczące Twojej firmy. Naszym priorytetem jest, aby każdy klient był w pełni zadowolony z aplikacji. W razie potrzeby pomożemy z jej wdrożeniem, konfiguracją i utrzymaniem, a także zorganizujemy szkolenie dla pracowników. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a szczegółowo opowiemy jak nasz system do zarządzania produkcją pomoże Twojej firmie.

     NA NASZYM BLOGU

     Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

     • 29 grudnia 2023
     • Admin

     Właściciel firmy produkcyjnej na wakacjach — co mierzyć w firmie, żeby spokojnie odpoczywać?

     Właściciel firmy produkcyjnej musi odpoczywać, ponieważ to on w dużej mierze nadaje kierunek jej rozwoju, pracuje nad strategią i analizuje wyniki. Regularny i efektywny odpoczynek pozwala zmniejszyć stres, uniknąć nadmiernego zmęczenia oraz wypalenia zawodowego. Pomaga także utrzymać dobre zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.  Jeśli jednak należysz do właścicieli firm, którzy zabierają ze sobą pracę […]

     • 29 września 2023
     • Admin

     System MES dla małej firmy produkcyjnej – 6 korzyści

     Czy system MES jest potrzebny w Twojej firmie? Jeśli prowadzisz małą firmę produkcyjną i jeszcze nie korzystasz z systemu MES, chcemy przybliżyć Ci ten właśnie temat. Dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca z takim systemem i dlaczego warto (bo naszym zdaniem zdecydowanie warto). Czym jest system produkcyjny MES? System MES to intuicyjne i profesjonalne […]

     • 5 września 2023
     • Admin

     Masz firmę usługową? Oszczędzaj czas i pieniądze za sprawą FACTORY plus

     Współczesne przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, stanęły przed wyzwaniem efektywnego zarządzania procesami, by sprostać wymaganiom klientów i rosnącej konkurencji.  Tworzymy program do zarządzania produkcją, który sprawdza się świetnie w firmach usługowych. I choć większość naszych klientów stanowią firmy stricte produkcyjne, to chcemy przybliżyć temat także przedsiębiorstwom z branży usługowej.  Program do zarządzania produkcją będzie doskonałym […]

     Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

     Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

     Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.

     Zainteresowany ofertą?

     Wypełnij formularz lub zadzwoń!      Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest firma VISIX Systemy Informatyczne Marcin Nowak z siedzibą w Wągrowcu. Dane będą wykorzystane wyłącznie w celu przedstawienia oferty marketingowej Administratora. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są w naszej polityce prywatności.
      • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

      • Email visix@visix.pl

      • Telefon +48 501 710 120