Zarządzaj produkcją mebli, drzwi oraz stolarki okiennej.

Optymalnie planuj takie operacje jak cięcie, wiercenie czy frezowanie i rejestruj zużycie drewna.

Factory Plus to świetne narzędzie dla producentów mebli, drzwi i okien. Pomoże Ci lepiej planować i organizować produkcję. To przejrzysty plan produkcji, łatwe dodawanie nowych zleceń, klienci i dostawcy w jednym miejscu. Możesz jednym kliknięciem przyjmować dostawy, kontrolować zużycie surowców i na bieżąco śledzić postępy prac. Niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś - logujesz się do aplikacji i widzisz, co aktualnie dzieje się na hali produkcyjnej.

Thumb

Poznaj FACTORY plus

Thumb

Funkcje aplikacji

Thumb

Cennik

SZYBKI KONTAKT

Zostaw Swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w celu przestawienia indywidualnej oferty

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!  Nasza misja

  Misja

  Wierzymy, że polskie firmy produkcyjne zasługują na to, żeby w pełni zrównać się z ich odpowiednikami z bogatej Europy Zachodniej. Dlatego cały czas pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu technologii i marketingu dla branży produkcyjnej!

  Newsletter NaProdukcji

  Newsletter

  Stworzyliśmy newsletter dla branży produkcyjnej, w którym gromadzimy newsy ze świata produkcji, analizy, statystyki, trendy i wywiady z Ekspertami. To darmowa porcja wiedzy, którą możesz otrzymywać co 2 tygodnie w jednym mailu!

  Zapisz się
  Thumb

  Szybkie i skuteczne planowanie pracy

  Nasz system optymalnie rozdziela pracownikom zadania do wykonania. Jeśli jednak wolisz delegować zadania własnoręcznie, jest taka możliwość dzięki prostej funkcji przeciągnij – upuść w trybie manualnym.

   Thumb

   Kontrola stanu magazynowego oraz liczby zleceń

   FACTORY plus wizualizuje pracę Twojego zespołu w czasie rzeczywistym. Każde zadanie wykonywane na maszynie może otrzymać odpowiedni priorytet, łatwo skontrolujesz też stan magazynowy.

    Thumb

    Przyjazny w obsłudze panel użytkownika

    Twoi pracownicy otrzymają listę produktów do wykonania i będą mogli ją łatwo przeglądać na tablecie lub komputerze w hali produkcyjnej. W razie potrzeby za pomocą kilku kliknięć otrzymają dostęp do dodatkowych informacji, a także potrzebnych załączników - zdjęć, rysunków czy instrukcji.

     Thumb

     Raportowanie wydajności i przestojów

     Aplikacja FACTORY plus zapisuje wszystkie zadania oraz operacje odbywające się w Twojej hali produkcyjnej. Nowa dostawa materiałów do produkcji mebli, awaria maszyny czy nieoczekiwany przestój - wszystko zostanie udokumentowane w systemie.

      Thumb

      Katalog produktów - wszystko w jednym miejscu

      Produkty, materiały i surowce ze zleceń produkcyjnych zostaną wprowadzone do specjalnego katalogu produktów. Katalog możesz dowolnie przeglądać i edytować w miarę potrzeby. Istnieje możliwość zdefiniowania elementów podrzędnych.

      • Monitoring zużycia drewna

       Możesz łatwo rezerwować potrzebne surowce pod dane zlecenie oraz rejestrować i analizować ich zużycie.

      • Pełne raporty produkcyjne

       Czytelne raporty produkcyjne generowane automatycznie, pozwolą Ci lepiej kontrolować pracę całej stolarni.

      NAPRODUKCJI.PL

      Newsletter dla ludzi związanych z produkcją

      ZAUFALI NAM

      Z FACTORY plus korzysta spore grono klientów. Dołącz do nich już dziś!

      FAQ

      Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

      Skontaktuj się z nami

      Za co właściwie płacę?

      Koszt aplikacji zależy od liczby pracowników, którzy będą z niej korzystać.

      Czy zaimportujecie moje dane?

      Wystarczy, że dostarczysz nam pliki Excel, a my zaimportujemy do programu listy Twoich klientów, a także wykorzystywanych przy produkcji mebli produktów i surowców.

      Czy istnieje opcja instalacji on-premise?

      Możemy zainstalować system na Twoim serwerze - wystarczy, że wyrazisz taką chęć.

      Kiedy mogę zrezygnować?

      Z nami nie musisz podpisywać żadnych umów. Wystarczy, że opłacisz z góry następny miesiąc i możesz korzystać z FACTORY plus.

      Jak wygląda FACTORY plus?

      Tak wygląda nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją

      WDROŻENIE

      Czy to dobry moment na wdrożenie?

      Zdecydowanie TAK. W biznesie liczy się każda chwila, więc nie ulega wątpliwości że właśnie teraz powinieneś zdecydować się na optymalizację Twojej produkcji.

      Koszty pozyskania i wyszkolenia pracowników rosną, klienci wymagają coraz więcej, a Twoja konkurencja już teraz skutecznie zarządza procesem produkcyjnym. Czy stać Cię na to, aby zostać w tyle i tolerować mało wydajną pracę czy marnowanie materiałów?

      Wybierając FACTORY plus zyskasz pełną kontrolę nad działaniem hali produkcyjnej. Zaoszczędzisz też czas, który możesz poświęcić na planowanie strategii rozwoju Twojej firmy.

      Dołącz do przedsiębiorstw, które już teraz skutecznie zarządzają produkcją dzięki FACTORY plus. Zależy nam na tym, aby maksymalnie pomóc Ci podczas wdrożenia nowego systemu, więc:

      • → nie pobieramy opłat na start usługi – u nas płacisz tylko za abonament,
      • → na życzenie skonfigurujemy i uruchomimy system za Ciebie – nie musisz się martwić szczegółami technicznymi,
      • → zaimportujemy bazę danych Twoich klientów, wgramy też bazy produktów i surowców,
      • → doradzimy Ci w wyborze optymalnego sprzętu, który pomoże w nowej organizacji pracy,
      • → wystarczy, że wyrazisz taką chęć, a zorganizujemy zdalne szkolenie dla Twoich pracowników.

      Przyjazne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania produkcją mebli

      Nasz autorski system do zarządzania produkcją – FACTORY plus – to nowość na rynku tego typu aplikacji. W projektowaniu programu postawiliśmy na minimalizm, a nasze oprogramowanie posiada wszystkie kluczowe funkcje, za to bez zbędnych modułów które mogłyby skomplikować jego obsługę. Dzięki temu, będzie dobrym wyborem także dla firm zatrudniających osoby 50+.

      FACTORY plus – pomoc na każdym kroku zarządzania produkcją

      Zarządzanie produkcją mebli stanie się dużo prostsze, jeśli wybierzesz odpowiednie oprogramowanie. Nasz system rejestruje zadania wykonywane przez pracowników, pozwala na ustalanie priorytetów i kataloguje bieżące stany magazynowe. Wybierając FACTORY plus w każdej chwili masz wgląd w najważniejsze dane dotyczące Twojej firmy. Naszym priorytetem jest, aby każdy klient był w pełni zadowolony z aplikacji. W razie potrzeby pomożemy z jej wdrożeniem, konfiguracją i utrzymaniem, a także zorganizujemy szkolenie dla pracowników. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a szczegółowo opowiemy jak nasz system do zarządzania produkcją pomoże Twojej firmie.

      NA NASZYM BLOGU

      Zobacz ostatnie wpisy z naszego bloga

      • 25 stycznia 2023
      • Joanna Wrzeszcz

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji i jak ją stworzyć?

      Co to jest dokumentacja technologiczna produkcji? Jest to zbiór różnego rodzaju dokumentów, które przedstawimy w tym artykule. Dokumentacja technologiczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania firmy produkcyjnej. Gromadzi całą potrzebna wiedzę o produktach. Uporządkujemy tutaj informacje na temat dokumentacji technologicznej i podpowiemy, czego nie warto w niej umieszczać, a co tak.  Z czego składa się dokumentacja […]

      • 31 grudnia 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zagregowane planowanie produkcji – co warto wiedzieć?

      Dziś omawiamy zagregowane planowanie produkcji. Żadna firma, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje oraz produktów przez nią oferowanych, nie może skutecznie działać bez odpowiedniego zarządzania. Jedną z najważniejszych kwestii prawidłowego kierowania firmą jest właściwe oraz przemyślane planowanie produkcji. To niezawodny sposób na właściwe ustawienie procesu powstawania produktów, biorąc pod uwagę określony popyt, niezbędne koszty oraz […]

      • 25 listopada 2022
      • Joanna Wrzeszcz

      Zadania w trakcie planowania produkcji – 4 podstawowe kroki

      Podczas prowadzenia własnego przedsiębiorstwa wiele kwestii na różnych szczeblach funkcjonowania firmy wymaga odpowiedniej uwagi. Aby skutecznie zarządzać działaniem całego interesu, przyda się właściwie opracowany plan produkcji online. Planowanie działań w firmie jest elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek sukces. Pozwala na bieżąco minimalizować straty, podnosić produktywność oraz sprzedaż, a co za tym idzie, daje […]

      Zainteresowany ofertą?

      Wypełnij formularz lub zadzwoń!
       • Nasza siedziba 62-100 Wągrowiec, ul. Reja 19

       • Email visix@visix.pl

       • Telefon +48 501 710 120