Dostosowanie systemu FACTORY plus

do specyfiki branżowej

Uniwersalność i elastyczność systemu do zarządzania produkcją i magazynem FACTORY plus jest jedną z najczęściej wymienianych przez naszych klientów zalet tego oprogramowania.FACTORY plus wspiera pracę firm produkcyjnych z branż tak różnych jak lakiernie proszkowe, obróbka metali, hut szkła, stolarka drzwiowa a nawet produkcja miodów czy kosmetyków. Jedną z cech która wyróżnia nas pośród innych dostawców oprogramowania tej klasy jest możliwość wprowadzania modyfikacji na życzenie celem dostosowania systemu do konkretnej branży.

Oto przykłady modyfikacji na życzenie, które wykonywaliśmy

Rozszerzenie magazynu o dodatkowe pole:

Dla naszego klienta z branży kosmetycznej wykonaliśmy bardzo prostą modyfikację magazynu polegającą na dodaniu kilku dodatkowych pól na oznaczenia istotne dla branży.

Dostosowanie wyglądu formularza WZ

Dla klienta z branży obróbki skrawaniem przygotowaliśmy dedykowany szablon dokumentu WZ uwzględniający logotyp firm i informacje przewidziane przez klienta na wydruku.

Rejestracja zużytej energii

Dla klienta z branży odlewni metali dodaliśmy funkcję rejestracji zużycia energii elektrycznej jako dodatkowy surowiec mający istotny wpływ na ogólny koszt wytworzenia produktów.

 

Przelicznik ilości magazynowej na opakowania

Dla producenta miodów istotna była prezentacja ilości surowców na magazynie w postaci opakowań (beczek). Dodaliśmy taką informację w rejestrze magazynowym

 

 

Wyliczanie poziomu optymalnego na magazynie produktów

Dla jednego z naszych klientów przygotowaliśmy dedykowaną funkcję obliczającą poziom optymalny ilości produktu na magazynie do sprzedaży. Poziom wylicza się w oparciu o popyt z ostatnich 3 miesięcy. Funkcja ta pozwala utrzymać optymalne stany magazynowe i uruchomić produkcję dopiero wtedy kiedy poziom spada poniżej optymalnego.

 

Dodatkowe API do wykonywania wydań produktów z magazynu

Dla kolejnego naszego klienta istotne było wystawienie dodatkowego endpointa API który pozwalałby aktualizować stany magazynowe i rejestrować wydania towaru z poziomu zewnętrznego systemu e-commerce.

Twoja branży wymagania nieszablonowych rozwiązań? Powiedz nam o tym, a my zastanowimy się jak zrealizować Twoją potrzebę.

Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.