Poznaj wszystkie funkcje systemu do zarządzania produkcją FACTORY plus

Optymalnie zaplanuj pracę na poszczególnych maszynach

System automatycznie rozdziela w optymalny sposób pracę do wykonania w ramach zleceń Twoich klientów biorąc pod uwagę liczbę detali zadekretowanych do produkcji. Oczywiście możesz również manualnie przypisywać zadania pracownikom za pomocą funkcji przeciągnij – upuść i w ten sam sposób zmieniać priorytety w produkcji poszczególnych detali. Plan produkcji aktualizuje się w czasie rzeczywistym dzięki czemu na bieżąco obserwujesz sytuację na hali.

Wypróbuj za darmo

Prosto zarządzaj zleceniami od klientów

W naszym systemie dodanie nowego zlecenia odbywa się poprzez formularz za pomocą którego wybierasz dane klienta oraz inne informacje kontaktowe, a następnie przystępujesz do sprecyzowania listy detali, które mają zostać wyprodukowane. Do każdego detalu można dodać załączniki oraz wybrać marszrutę technologiczną – listę operacji procesu produkcyjnego. Listę zleceń możesz dowolnie filtrować i sortować, a także w każdej chwili obejrzeć podsumowanie całego zlecenia.

Pracujemy nad naszym systemem przyjmowania zamówień, tak aby dodawanie nowego zlecenia było jeszcze szybsze i wygodniejsze!

Wypróbuj za darmo

Pracownicy łatwo raportują pracę i zużycie surowców

Za pomocą tabletu lub komputera na hali pracownicy otrzymują aktualizowaną na bieżąco listę produktów do wykonania. Oprócz tego widzą załączone rysunki, zdjęcia i uwagi. Interfejs do raportowania pracy jest maksymalnie uproszczony, tak aby jego obsługa zajmowała jak najmniej czasu. Operator maszyny wskazuje tylko nad którymi detalami aktualnie pracuje i zmienia ilość gotowych elementów. Po zakończeniu pracy nad danym detalem wskazuje ilość zużytego surowca.

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszego panelu raportowania pracy!

Wypróbuj za darmo

Raporty, z których dowiesz się, ile czasu zajmuje wydajna praca, a ile nieplanowane przestoje

Aplikacja rejestruje czasy wszystkich operacji, które odbywają się na hali produkcyjnej. Dzięki temu masz dostęp do rzeczywistych raportów na temat tego, ile czasu zajęła rzeczywista praca, a ile nieplanowane przestoje. Dane te możesz łatwo wyeksportować do Excela. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, który operator pracował na danej maszynie nad konkretnym detalem, to możesz to sprawdzić w bardzo łatwy sposób - za pomocą raportu operacji z bogatą funkcją filtrowania.

W przyszłości planujemy dostarczyć Ci jeszcze bardziej rozbudowane narzędzie do analizy efektywności pracy!

Wypróbuj za darmo

Monitorowanie zdarzeń na hali produkcyjnej

FACTORY plus rejestruje wszystkie zdarzenia, które dzieją się na hali produkcyjnej, takie jak: awarie, wejścia na produkcję nowych zleceń, zakończenia pracy nad detalami, zmiany stanu surowców na magazynie itd. Ponadto możesz śledzić historię zmian wszystkich informacji w bazie danych. Jeżeli sobie życzysz, możemy również zintegrować dziennik zdarzeń z naszą aplikacją do wysyłania powiadomień SMS.

Wypróbuj za darmo

Wielopoziomowy katalog produktów

Wszystkie produkty dodawane w ramach zleceń produkcyjnych rejestrują się do katalogu produktów, który możesz oczywiście przeglądać i edytować. Do każdego produktu możesz dodawać załączniki, nieskończenie wiele podelementów oraz marszrutę technologiczną.

Wypróbuj za darmo
>

Zarządzaj produkcją w swojej firmie przez 14 dni za darmo!

WYPRÓBUJ ZA DARMO ZAMÓW PREZENTACJĘ

Rejestracja konta w FACTORY plus

Tel: 501 710 120

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!

Nasza firma

VISIX Systemy Informatyczne
62-100 Wągrowiec
ul. Reja 19
NIP: 7661940695

Kontakt

visix@visix.pl
+48 501 710 120

Polski Produkt

Jesteśmy polską firmą z sektora IT, tworzącą innowacyjne rozwiązania informatyczne.