Zarządzaj przepływem pracy w lakiernii proszkowej.

Planuj i rejestruj pracę kabin lakierniczych oraz zużycie farb.

Potrzebujesz FACTORY plus jeżeli:

Planowanie i rozliczanie pracy lakierni proszkowej zajmuje Ci za dużo czasu

Nasz autorski system pozwala na równomierne rozłożenie pracy w Twojej lakierni. Zapewniamy także panel, który pozwoli na ręczne planowanie i rozliczanie kosztów produkcji.

Czujesz, że nie masz pełnej kontroli nad przebiegiem prac

Wystarczy tablet lub laptop z systemem do zarządzania produkcją FACTORY plus, a Twoi pracownicy będą mogli łatwo raportować postępy w pracy oraz zużycie surowców.

Potrzebujesz łatwego w obsłudze oprogramowania do zarządzania produkcją

W FACTORY plus znajdziesz wszystkie najważniejsze funkcje, ale bez zbędnych modułów które mogą utrudnić korzystanie z aplikacji. Nasz system bez problemu obsłużą nawet pracownicy 50+.

Nie chcesz marnować środków i czasu na wdrażanie zaawansowanych systemów ERP/MES

Wybierz FACTORY plus, a uzyskasz gwarancję stałej ceny, zależnej jedynie od liczby użytkowników aplikacji. Zapewniamy szybkie wdrożenie dla pracowników oraz bieżące aktualizacje i wsparcie techniczne.

Oto, jak FACTORY plus pomoże Ci zarządzać lakiernią proszkową:

Efektywne zarządzanie czasem pracy

FACTORY plus rozdziela pracę automatycznie, a Ty nie musisz przejmować się optymalnym rozdzieleniem zadań pomiędzy pracowników. Jeśli jednak wolisz robić to samodzielnie - bez problemu przypiszesz zadania dzięki prostemu interfejsowi i funkcji przeciągnij - upuść.

Więcej szczegółów

Kontrola realizacji zleceń i wykorzystania surowców

Nasz program wizualizuje pracę w czasie rzeczywistym. Z FACTORY plus łatwo wyznaczysz zlecenia priorytetowe, a stan zapasów magazynowych sprawdzisz kilkoma kliknięciami.

Więcej szczegółów

Intuicyjny panel pracownika produkcji

Wystarczy, że w hali produkcyjnej postawisz komputer lub laptop z FACTORY plus, a Twoi pracownicy automatycznie otrzymają listę zadań i produktów do wykonania. Bez problemu załączysz też rysunki, zdjęcia, czy dodatkowe uwagi.

Więcej szczegółów

Raportowanie wydajności pracowników i analiza przestojów

W naszej aplikacji znajdziesz wszystkie operacje i zadania, które wykonują Twoi pracownicy. Zarówno awaria maszyny, jak i przestój wynikający z konieczności przezbrojenia, a nawet przyjęcie na magazyn nowej dostawy surowców - wszystko zostanie udokumentowane.

Więcej szczegółów

Rozbudowany katalog produktów

W katalogu znajdziesz wszystkie produkty, które są dodawane w ramach zleceń produkcyjnych. Możesz je w każdej chwili przeglądać i edytować. Masz też możliwość definiowania elementów podrzędnych oraz marszruty technologicznej.

Więcej szczegółów

W czym jesteśmy lepsi od konkurencji ?

Płacisz tylko za liczbę pracowników

Miesięczny koszt FACTORY plus ustalamy na podstawie liczby użytkowników aplikacji.

Zapewniamy łatwy import danych

Wystarczy, że dostarczysz pliki Excel z danymi produktów i surowców, a bez problemu zaimportujemy je do systemu.

Oferujemy opcję instalacji on-premise

W ramach usługi zainstalujemy system na Twoim serwerze!

Możesz zrezygnować w każdej chwili

Nie podpisujemy zbędnych umów. Wystarczy, że opłacisz miesiąc użytkowania i już możesz korzystać z naszej aplikacji.

Opinie naszych klientów:

Mateusz Król

STRAMA

Teraz, po wdrożeniu FACTORY plus, dane można wyciągać dużo szybciej, a nawet w czasie rzeczywistym. Możemy też dużo szybciej reagować na pewne rzeczy. Zanim coś przeanalizujemy, program robi to za nas, a my możemy reagować od razu. (…) Jest to bardzo duże ułatwienie jeśli chodzi o procesy nadzorcze, procesy harmonogramowania lub sprawdzania tego co się aktualnie dzieje, a przede wszystkim rozliczania.

Michał Derlatka

Coffee Feel

Elastyczna postawa zespołu VISIX wyróżnia go pozytywnie na tle dotychczasowych naszych dostawców w tym obszarze i skutkuje szybkim wdrażaniem najistotniejszych biznesowo funkcjonalności systemu, bez nadmiernie rozbudowanej administracji projektowej.

Aleksander Kampa

Choinkowy Raj

Dzięki wdrożeniu aplikacji firmy VISIX udało nam się poprawić efektywność i wydajność naszych pracowników oraz uzyskać dostęp do bieżących raportów generowanych na podstawie wprowadzanych przez nich danych.

Damian Dawidowicz

GLAS-HIT

Program do zarządzania produkcją ma przejrzysty i intuicyjny interfejs, opcje programu dostosowywane indywidualnie według potrzeb i wytycznych klienta. Stanowi bardzo pomocne narządzie w planowaniu produkcji, a także w zarządzaniu przepływem surowców i towarów zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z dostawcami i klientami. Obsługa i pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań bez zarzutu, wszelkie zmiany i korekty załatwiane ‘od ręki’. Gorąco polecam!

Czy to dobry moment na wdrożenie aplikacji do zarządzania lakiernią proszkową?

Jak najbardziej!. Zoptymalizuj działanie Twojej lakierni już teraz, a już wkrótce będziesz liczyć zysk z tej inwestycji.

Koszty pracy rosną z roku na rok, klienci stają się coraz bardziej wymagający, a konkurencja nie śpi. Czy stać Cię na to, żeby przymykać oko na nieefektywną pracę, niedotrzymane terminy i marnotrawienie surowców?

Wybierz FACTORY plus, a otrzymasz łatwe w obsłudze oprogramowanie do zarządzania produkcją, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł poświęcić się rozwijaniu Twojej firmy.

Firmy, które wybrały FACTORY plus do zarządzania lakiernią proszkową zyskały znaczną poprawę efektywności produkcji. Naszym priorytetem jest, aby pomóc Ci podczas wdrożenia, dlatego:

  • nie obciążasz budżetu Twojej firmy - u nas płacisz tylko abonament, bez żadnych ukrytych kosztów,
  • pomożemy Ci na każdym kroku wdrożenia i konfiguracji FACTORY plus,
  • pobierzemy bazy danych produktów, surowców czy Twoich klientów i wgramy je do systemu,
  • doradzimy w wyborze sprzętu - tabletów, komputerów czy monitorów,
  • na życzenie zorganizujemy szkolenie online z obsługi FACTORY plus - specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników.

Zarządzanie produkcją w lakierni proszkowej - tylko z FACTORY plus!

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy gotowe rozwiązania dla lakierni proszkowych, które podnoszą efektywność pracowników i wpływają na organizację i efektywność produkcji, co przekłada się na świetnie wyniki finansowe współpracujących z nami firm. Jeśli chodzi o zarządzanie produkcją - program FACTORY plus cieszy się ogromnym zaufaniem wśród naszych klientów. Nasze doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania produkcją pozwoliło stworzyć fantastyczny produkt, który ułatwi Ci kontrolę nad realizacją zadań w Twojej lakierni proszkowej.

Program do zarządzania produkcją, który musisz wypróbować

FACTORY plus to system do zarządzania produkcją, który zapewni Ci łatwy nadzór nad wszystkim, co dzieje się w Twojej lakierni proszkowej. To program intuicyjny i prosty w obsłudze, który jednocześnie posiada wszystkie moduły przydatne w codziennej pracy. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, aby mogli korzystać z niego zarówno młodzi pracownicy, jak i osoby powyżej 50 roku życia, które nie zawsze radzą sobie z zaawansowanym oprogramowaniem. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a opowiemy jak FACTORY plus może pomóc w zarządzaniu Twoją lakiernią proszkową.

Zarządzaj produkcją w swojej firmie przez 14 dni za darmo!

WYPRÓBUJ ZA DARMO ZAMÓW PREZENTACJĘ

Rejestracja konta w FACTORY plus

Tel: 501 710 120

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!

Zaufali nam: