Zarządzaj procesami drukowania w poligrafii.

Monitoruj postęp przygotowania wydruków i automatycznie planuj pracę na produkcji.

FACTORY plus to oprogramowanie dla Ciebie, jeżeli:

Spędzasz zbyt dużo czasu na planowaniu i rozliczaniu prac

Automatyczne i równomierne rozłożenie pracy to jedno z głównych zadań naszego systemu. Każde zadanie może być przeniesione ręcznie pomiędzy maszynami.

Potrzebujesz większej kontroli nad pracami wykonywanymi na hali produkcyjnej

Koniec ze żmudnym wypełnianiem kart pracy- z FACTORY plus wystarczy komputer lub tablet, by Twoi pracownicy szybko i sprawnie raportowali postęp prac i zużycie surowców.

Chcesz otrzymać proste i intuicyjne narzędzie

W FACTORY plus dostarczamy minimum potrzebnych funkcji, dzięki czemu aplikacja jest intuicyjna i łatwa w użytkowaniu - nawet dla pracowników 50+.

Nie chcesz marnować czasu i pieniędzy na systemy ERP/MES

Z FACTORY plus płacisz za liczbę użytkowników aplikacji. Jest to jedyna składowa naszego abonamentu - żadnych ukrytych kosztów! W ramach usługi oferujemy też wdrożenie oprogramowania, pomoc techniczną oraz regularne aktualizacje programu.

Sprawdź, jak FACTORY plus pomoże Ci w zarządzaniu drukarnią:

Przemyślane i proste planowanie pracy

Automatyczne rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników poprawi terminowość i przyśpieszy realizację zadań w Twojej drukarni. Zadania możesz przypisywać też ręcznie dzięki trybowi manualnym i prostej funkcji przeciągnij - upuść.

Więcej szczegółów

Łatwa kontrola postępu prac i wykorzystania surowców

FACTORY plus to także wizualizacja pracy na każdej maszynie w czasie rzeczywistym. Ustalanie priorytetów dla poszczególnych zleceń produkcyjnych i kontrola stanów magazynowych nigdy nie były prostsze!

Więcej szczegółów

Intuicyjny panel pracownika

Obsługa naszego oprogramowania to nic skomplikowanego - wystarczy tablet lub komputer na hali produkcyjnej, by Twoi pracownicy otrzymali aktualizowaną na bieżąco listę produktów do wykonania, a także mieli wgląd w załączone rysunki, zdjęcia czy Twoje uwagi.

Więcej szczegółów

Raporty kontrolujące efektywność i nieplanowane przestoje

Aplikacja FACTORY plus rejestruje wszystkie zadania, które odbywają się na hali produkcyjnej. Od przestoju spowodowanego koniecznością przezbrojenia, aż po niespodziewane awarie - wszystko zostanie udokumentowane w systemie.

Więcej szczegółów

Rozbudowany i wielopoziomowy katalog produktów

Każdy produkt dodawany w ramach zleceń jest rejestrowany w katalogu. Sam katalog możesz przeglądać i edytować, a w razie potrzeby definiować elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

Więcej szczegółów

Co nas wyróżnia na tle konkurencji ?

Płacisz tylko za aktywnych użytkowników

Cena aplikacji zależy tylko od liczby osób, które na niej pracują.

Łatwe importowanie Twoich danych

Dostarcz nam pliki Excel z listami klientów, produktów i surowców, a bez problemu zaimportujemy je do systemu.

Instalacja on-premise na życzenie

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej w tym zakresie - daj znam znac, a zainstalujemy system na serwerze.

Rezygnacja możliwa w każdej chwili

Nie podpisujemy żadnych zbędnych umów. Aby korzystać z FACTORY plus, po prostu opłacasz z góry abonament na następny miesiąc użytkowania.

Opinie naszych klientów:

Mateusz Król

STRAMA

Teraz, po wdrożeniu FACTORY plus, dane można wyciągać dużo szybciej, a nawet w czasie rzeczywistym. Możemy też dużo szybciej reagować na pewne rzeczy. Zanim coś przeanalizujemy, program robi to za nas, a my możemy reagować od razu. (…) Jest to bardzo duże ułatwienie jeśli chodzi o procesy nadzorcze, procesy harmonogramowania lub sprawdzania tego co się aktualnie dzieje, a przede wszystkim rozliczania.

Michał Derlatka

Coffee Feel

Elastyczna postawa zespołu VISIX wyróżnia go pozytywnie na tle dotychczasowych naszych dostawców w tym obszarze i skutkuje szybkim wdrażaniem najistotniejszych biznesowo funkcjonalności systemu, bez nadmiernie rozbudowanej administracji projektowej.

Aleksander Kampa

Choinkowy Raj

Dzięki wdrożeniu aplikacji firmy VISIX udało nam się poprawić efektywność i wydajność naszych pracowników oraz uzyskać dostęp do bieżących raportów generowanych na podstawie wprowadzanych przez nich danych.

Damian Dawidowicz

GLAS-HIT

Program do zarządzania produkcją ma przejrzysty i intuicyjny interfejs, opcje programu dostosowywane indywidualnie według potrzeb i wytycznych klienta. Stanowi bardzo pomocne narządzie w planowaniu produkcji, a także w zarządzaniu przepływem surowców i towarów zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z dostawcami i klientami. Obsługa i pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań bez zarzutu, wszelkie zmiany i korekty załatwiane ‘od ręki’. Gorąco polecam!

Czy to dobry moment na wdrożenie?

Jak najbardziej! Jeśli zależy Ci na optymalizacji działania produkcji, zacznij jak najszybciej!

Czy przy rosnących kosztach pozyskania i utrzymania pracownika, wymagających klientach, i wysokiej konkurencji dalej możesz tolerować nieefektywność i niedotrzymywanie terminów?

Dzięki FACTORY plus nie musisz się tym martwić! Wybierz nasz program do zarządzania produkcją, a już zawsze będziesz mieć kontrolę nad bieżącymi zadaniami w Twojej firmie. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, które możesz poświęcić na strategiczny rozwój Twojego biznesu.

Dołącz do innych polskich firm, które już dawno wybrały FACTORY plus, a dzisiaj cieszą się zwiększoną efektywnością produkcji i wysokim stopniem poprawy efektywności produkcji. Nasz zespół chce maksymalnie pomóc Ci podczas wdrożenia, więc:

  • nie pobieramy żadnych opłat za uruchomienie - z FACTORY plus płacisz tylko za abonament, bez niepotrzebnego obciążania budżetu,
  • pomożemy Ci wdrożyć i skonfigurować system,
  • zaimportujemy bazy danych produktów, surowców czy klientów - wystarczy nam kilka plików Excel z potrzebnymi informacjami,
  • pomożemy Ci wybrać odpowiednie tablety, laptopy czy monitory,
  • zorganizujemy zdalne szkolenie online specjalnie dla Twoich pracowników.

Prosty i intuicyjny program do zarządzania produkcją w branży poligraficznej

Jeśli poszukujesz programu do zarządzania firmą poligraficzna, musisz wypróbować FACTORY plus! Nasze oprogramowanie stworzyliśmy specjalnie z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy najczęściej nie potrzebują skomplikowanych, rozbudowanych systemów ERP. FACTORY plus to przyjazna aplikacja na tablet lub komputer, która pozwoli Twoim pracownikom na łatwe raportowanie bieżących prac, a Tobie na bezproblemową analizę efektywności oraz weryfikację stanów magazynowych.

Wybierz łatwe zarządzanie produkcją z FACTORY plus

Korzystanie z aplikacji do zarządzania produkcją nigdy nie było prostsze! Wystarczy kilka minut, aby zapoznać się z działaniem naszego programu - a jeśli potrzebujesz dodatkowego szkolenia, z przyjemnością je dla Ciebie zorganizujemy! Możemy też pomóc w instalacji systemu na serwerze oraz imporcie danych klientów, baz dostawców i list surowców. U nas otrzymujesz w pełni funkcjonalną, niedrogą aplikację do zarządzania produkcją, a rozliczamy się poprzez abonament - bez żadnych ukrytych kosztów.

Zarządzaj produkcją w swojej firmie przez 14 dni za darmo!

WYPRÓBUJ ZA DARMO ZAMÓW PREZENTACJĘ

Rejestracja konta w FACTORY plus

Tel: 501 710 120

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!

Zaufali nam: