Zarządzaj produkcją mebli, drzwi oraz stolarki okiennej.

Optymalnie planuj takie operacje jak cięcie, wiercenie czy frezowanie i rejestruj zużycie drewna.

Potrzebujesz FACTORY plus jeżeli:

Marnujesz cenny czas na planowanie i rozliczanie produkcji mebli

W naszym systemie obciążenie pracą jest rozkładane w pełni automatycznie, ale w razie potrzeby możesz skorzystać też z trybu manualnego do samodzielnego nadzoru.

Potrzebujesz większej kontroli nad funkcjonowaniem hali

Umieść komputer lub tablet z naszym programem do zarządzania produkcją w Twojej hali, a pracownicy będą mogli raportować postępy prac.

Wolisz proste, intuicyjne narzędzia

Nasz program zapewnia minimum potrzebnych funkcji, a korzystanie z aplikacji jest wyjątkowo proste. Jesteśmy pewni, że poradzą sobie z nią nawet pracownicy powyżej 50 roku życia o niewielkiej wiedzy informatycznej.

Nie interesuje Cię wdrażanie systemu ERP/MES

U nas stawiamy na prosty system rozliczenia. Aby korzystać z FACTORY plus płacisz tylko miesięczny abonament, zależny od liczby pracowników korzystających z aplikacji. Zapewniamy wdrożenie, aktualizacje oprogramowania oraz bieżące wsparcie w razie problemów.

Zobacz jak FACTORY plus pomaga w produkcji mebli:

Szybkie i skuteczne planowanie pracy

Nasz system optymalnie rozdziela pracownikom zadania do wykonania. Jeśli jednak wolisz delegować zadania własnoręcznie, jest taka możliwość dzięki prostej funkcji przeciągnij – upuść w trybie manualnym.

Więcej szczegółów

Kontrola stanu magazynowego oraz liczby zleceń

FACTORY plus wizualizuje pracę Twojego zespołu w czasie rzeczywistym. Każde zadanie wykonywane na maszynie może otrzymać odpowiedni priorytet, łatwo skontrolujesz też stan magazynowy.

Więcej szczegółów

Przyjazny w obsłudze panel użytkownika

Twoi pracownicy otrzymają listę produktów do wykonania i będą mogli ją łatwo przeglądać na tablecie lub komputerze w hali produkcyjnej. W razie potrzeby za pomocą kilku kliknięć otrzymają dostęp do dodatkowych informacji, a także potrzebnych załączników - zdjęć, rysunków czy instrukcji.

Więcej szczegółów

Raportowanie wydajności i przestojów

Aplikacja FACTORY plus zapisuje wszystkie zadania oraz operacje odbywające się w Twojej hali produkcyjnej. Nowa dostawa materiałów do produkcji mebli, awaria maszyny czy nieoczekiwany przestój - wszystko zostanie udokumentowane w systemie.

Więcej szczegółów

Katalog produktów - wszystko w jednym miejscu

Produkty, materiały i surowce ze zleceń produkcyjnych zostaną wprowadzone do specjalnego katalogu produktów. Katalog możesz dowolnie przeglądać i edytować w miarę potrzeby. Istnieje możliwość zdefiniowania elementów podrzędnych.

Więcej szczegółów

Dlaczego jesteśmy lepsi od konkurencji ?

Płacisz za aktywnych użytkowników

Koszt aplikacji zależy od liczby pracowników, którzy będą z niej korzystać.

Bezproblemowy import danych

Wystarczy, że dostarczysz nam pliki Excel, a my zaimportujemy do programu listy Twoich klientów, a także wykorzystywanych przy produkcji mebli produktów i surowców.

Instalacja on-premise na życzenie

Możemy zainstalować system na Twoim serwerze - wystarczy, że wyrazisz taką chęć.

Opcja rezygnacji w każdej chwili

Z nami nie musisz podpisywać żadnych umów. Wystarczy, że opłacisz z góry następny miesiąc i możesz korzystać z FACTORY plus.

Czy to dobry moment na wdrożenie?

Zdecydowanie TAK. W biznesie liczy się każda chwila, więc nie ulega wątpliwości że właśnie teraz powinieneś zdecydować się na optymalizację Twojej produkcji.

Koszty pozyskania i wyszkolenia pracowników rosną, klienci wymagają coraz więcej, a Twoja konkurencja już teraz skutecznie zarządza procesem produkcyjnym. Czy stać Cię na to, aby zostać w tyle i tolerować mało wydajną pracę czy marnowanie materiałów?

Wybierając FACTORY plus zyskasz pełną kontrolę nad działaniem hali produkcyjnej. Zaoszczędzisz też czas, który możesz poświęcić na planowanie strategii rozwoju Twojej firmy.

Dołącz do przedsiębiorstw, które już teraz skutecznie zarządzają produkcją dzięki FACTORY plus. Zależy nam na tym, aby maksymalnie pomóc Ci podczas wdrożenia nowego systemu, więc:

  • nie pobieramy opłat na start usługi - u nas płacisz tylko za abonament,
  • na życzenie skonfigurujemy i uruchomimy system za Ciebie - nie musisz się martwić szczegółami technicznymi,
  • zaimportujemy bazę danych Twoich klientów, wgramy też bazy produktów i surowców,
  • doradzimy Ci w wyborze optymalnego sprzętu, który pomoże w nowej organizacji pracy,
  • wystarczy, że wyrazisz taką chęć, a zorganizujemy zdalne szkolenie dla Twoich pracowników.

Przyjazne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania produkcją mebli

Nasz autorski system do zarządzania produkcją - FACTORY plus - to nowość na rynku tego typu aplikacji. W projektowaniu programu postawiliśmy na minimalizm, a nasze oprogramowanie posiada wszystkie kluczowe funkcje, za to bez zbędnych modułów które mogłyby skomplikować jego obsługę. Dzięki temu, będzie dobrym wyborem także dla firm zatrudniających osoby 50+.

FACTORY plus - pomoc na każdym kroku zarządzania produkcją

Zarządzanie produkcją mebli stanie się dużo prostsze, jeśli wybierzesz odpowiednie oprogramowanie. Nasz system rejestruje zadania wykonywane przez pracowników, pozwala na ustalanie priorytetów i kataloguje bieżące stany magazynowe. Wybierając FACTORY plus w każdej chwili masz wgląd w najważniejsze dane dotyczące Twojej firmy. Naszym priorytetem jest, aby każdy klient był w pełni zadowolony z aplikacji. W razie potrzeby pomożemy z jej wdrożeniem, konfiguracją i utrzymaniem, a także zorganizujemy szkolenie dla pracowników. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a szczegółowo opowiemy jak nasz system do zarządzania produkcją pomoże Twojej firmie.

Zarządzaj produkcją w swojej firmie przez 14 dni za darmo!

WYPRÓBUJ ZA DARMO ZAMÓW PREZENTACJĘ

Rejestracja konta w FACTORY plus

Tel: 501 710 120

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!

Zaufali nam: