Zarządzaj produkcją tworzyw sztucznych.

Optymalnie planuj pracę na wtryskarkach, dotrzymuj terminów realizacji i kontroluj magazyn.

FACTORY plus jest dla Ciebie, jeśli:

Masz wrażenie, że poświęcasz dużo czasu na planowanie i rozliczanie produkcji

Program automatycznie rozdziela zadania, tak aby zapewnić równomierne obciążenie pracą. Z kolei dzięki manualnemu panelowi do planowania i rozliczania kosztów produkcji, z łatwością możesz samodzielnie organizować zadania pracowników .

Potrzebujesz większej kontroli nad pracą w Twojej hali produkcyjnej

Dzięki FACTORY plus wystarczy laptop lub tablet w hali produkcyjnej, a otrzymasz łatwy wgląd w raporty prac i zużycia surowców.

Zależy Ci na narzędziu prostym i intuicyjnym

Nasza aplikacja jest przyjazna nawet starszym użytkownikom - zapewniamy wszystkie kluczowe funkcje, ale bez zbędnych opcji, które mogłyby skomplikować obsługę.

Nie interesują Cię drogie i skomplikowane systemy ERP/MES

Wybierz FACTORY plus, a zapłacisz tylko comiesięczny, stały abonament, zależny od liczby użytkowników aplikacji. Zapewnimy Ci także wdrożenie systemu, pomoc techniczną i regularne aktualizacje.

Dowiedz się, jak FACTORY plus pomoże w zarządzaniu produkcją tworzyw sztucznych i elementów plastikowych:

Efektywne planowanie pracy

W systemie do zarządzania produkcją FACTORY plus możesz powierzyć rozdzielanie pracy naszemu oprogramowaniu, lub wybrać manualne przypisywanie zadań do stanowisk pracy z wykorzystaniem funkcji przeciągnij - upuść.

Więcej szczegółów

Kontrola bieżących zadań oraz stanu materiałów i surowców

FACTORY plus wizualizuje pracę Twojego zespołu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz na bieżąco wyznaczać priorytety zleceń produkcyjnych, a także monitorować stany magazynowe.

Więcej szczegółów

Prosty w obsłudze panel pracownika

Wystarczy, że w hali produkcyjnej umieścisz komputer lub tablet z naszym oprogramowaniem, aby Twoi pracownicy mogli na bieżąco aktualizować listę wykonanych produktów. Pracownicy mają także wgląd w dodatkowe załączniki - rysunki, zdjęcia czy uwagi.

Więcej szczegółów

Raportowanie wydajności pracowników i analiza nieplanowanych przestojów

Nasze oprogramowanie do zarządzania produkcją monitoruje wszystkie zadania oraz operacje na Twojej hali produkcyjnej. Dzięki temu na bieżąco zostaniesz poinformowany o potencjalnych awariach maszyn czy przestojach w pracy.

Więcej szczegółów

Katalogowanie produktów i surowców

FACTORY plus zawiera katalog wszystkich produktów dodawanych w ramach zleceń produkcyjnych. Przechowywane w systemie dane magazynowe możesz w każdej chwili przeglądać lub edytować, a także definiować elementy podrzędne oraz marszrutę technologiczną.

Więcej szczegółów

Co wyróżnia nas sposród konkurencji ?

Niska cena - płacisz tylko za liczbę pracowników

Jedynym wyznacznikiem kosztu naszej aplikacji jest liczba osób, które korzystają z aplikacji.

Szybki import danych - dla łatwej integracji

Do naszego systemu możesz zaimportować bazy klientów, surowców i produktów - wszystko na podstawie arkuszy Excel.

Darmowa instalacja on-premise

U nas masz opcję instalacji on-premise. Innymi słowy, zainstalujemy oprogramowanie na Twoim serwerze w ramach usługi.

Możesz zrezygnować w każdej chwili

Nie wiążemy się żadnymi umowami. Aby móc korzystać z aplikacji, wystarczy że opłacisz abonament na następny miesiąc.

Opinie naszych klientów:

Mateusz Król

STRAMA

Teraz, po wdrożeniu FACTORY plus, dane można wyciągać dużo szybciej, a nawet w czasie rzeczywistym. Możemy też dużo szybciej reagować na pewne rzeczy. Zanim coś przeanalizujemy, program robi to za nas, a my możemy reagować od razu. (…) Jest to bardzo duże ułatwienie jeśli chodzi o procesy nadzorcze, procesy harmonogramowania lub sprawdzania tego co się aktualnie dzieje, a przede wszystkim rozliczania.

Michał Derlatka

Coffee Feel

Elastyczna postawa zespołu VISIX wyróżnia go pozytywnie na tle dotychczasowych naszych dostawców w tym obszarze i skutkuje szybkim wdrażaniem najistotniejszych biznesowo funkcjonalności systemu, bez nadmiernie rozbudowanej administracji projektowej.

Aleksander Kampa

Choinkowy Raj

Dzięki wdrożeniu aplikacji firmy VISIX udało nam się poprawić efektywność i wydajność naszych pracowników oraz uzyskać dostęp do bieżących raportów generowanych na podstawie wprowadzanych przez nich danych.

Damian Dawidowicz

GLAS-HIT

Program do zarządzania produkcją ma przejrzysty i intuicyjny interfejs, opcje programu dostosowywane indywidualnie według potrzeb i wytycznych klienta. Stanowi bardzo pomocne narządzie w planowaniu produkcji, a także w zarządzaniu przepływem surowców i towarów zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z dostawcami i klientami. Obsługa i pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań bez zarzutu, wszelkie zmiany i korekty załatwiane ‘od ręki’. Gorąco polecam!

Czy to dobry moment na wdrożenie?

Zdecydowanie! Jeśli zależy Ci na optymalizacji procesu produkcji, zacznij jak najszybciej.

Inwestycja w dobre oprogramowanie do zarządzania produkcją bardzo szybko się zwróci. Koszty pracy są coraz wyższe a klienci coraz bardziej wymagający. Wyeliminowanie nieefektywnej pracy, marnotrawienia surowców i opóźnień w produkcji powinno być Twoim priorytetem.

Postaw na nasz program do zarządzania produkcją - FACTORY plus , a już zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad funkcjonowaniem Twojej firmy. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rozwój biznesu.

Już dziś dołącz do grona firm, które korzystają z FACTORY plus , a w kolejnych miesiącach zauważysz znaczną poprawę efektywności w Twojej firmie. Zależy nam, aby jak najbardziej pomóc Ci we wdrożeniu nowego systemu, dlatego:

  • płacisz tylko abonament - bez opłat za uruchomienie, bez zbędnych umów,
  • masz zagwarantowaną naszą pomoc we wdrożeniu systemu,
  • zaimportujemy dla Ciebie bazy danych produktów, surowców oraz klientów,
  • pomożemy w wyborze tabletów czy komputerów dla Twojej firmy,
  • chętnie zorganizujemy szkolenie online dla pracowników, tak aby korzystanie z FACTORY plus było dla Was jeszcze łatwiejsze.

FACTORY plus - oprogramowanie do zarządzania produkcją tworzyw sztucznych

Nasz autorski program do zarządzania produkcją to świetna opcja dla małych i średnich firm, które nie chcą inwestować w skomplikowane, drogie systemy. Nasza aplikacja to minimum potrzebnych funkcji - tak, aby korzystanie z niej było proste i bezproblemowe dla każdego, nawet pracowników 50+. Jeśli zależy Ci na niedrogim i łatwym w obsłudze systemie do zarządzania produkcją, trafiłeś idealnie!

Zarządzanie produkcją tworzyw sztucznych - program FACTORY plus

Nasz system do zarządzania produkcją pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom w sprawnej organizacji pracy. Jeśli jesteś właścicielem niewielkiej firmy produkującej tworzywa sztuczne, serdecznie zapraszamy do wypróbowania FACTORY plus. To nasz flagowy produkt, który długo dopracowywaliśmy i jesteśmy pewni, że spełni Twoje oczekiwania. Dzięki kontroli nad wykonywanymi zadaniami, łatwej analizie stanów magazynowych oraz integracji z danymi klientów i dostawców, praca Twoja i Twoich pracowników stanie się dużo prostsza, przyjemniejsza i lepiej zorganizowana.

Zarządzaj produkcją w swojej firmie przez 14 za darmo!

WYPRÓBUJ ZA DARMO ZAMÓW PREZENTACJĘ

Rejestracja konta w FACTORY plus

Tel: 501 710 120

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!

Zaufali nam: