Funkcje

Poznaj bliżej wyjątkowe funkcje Factory Plus i zobacz, jak sprawnie możesz zarządzać całą produkcją!

Thumb

Otwórz prosty panel logowania

Wystarczy, że uruchomisz aplikację Factory Plus na laptopie lub tablecie, a zobaczysz przejrzysty panel logowania. Następnie, wpisujesz login i hasło, żeby przejść do wszystkich funkcjonalności narzędzia. Pracownicy mają do dyspozycji osobny, maksymalnie uproszczony panel, dzięki czemu nawet Ci, którzy mają problem z obsługą komputera, poradzą sobie bez problemu!

Rozpocznij

  Thumb

  Dodaj swoich pracowników i zacznij przydzielać im zadania

  W narzędziu możesz szybko i wygodnie dodawać poszczególnych pracowników. Ich dane zostaną zapisane, a Ty będziesz mógł przypisać do nich wybrane maszyny i zadania do wykonania. Możesz uzupełnić także stawkę godzinową, dzięki czemu program automatycznie będzie przeliczać wynagrodzenie. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a każda osoba będzie dokładnie wiedziała, co ma zrobić danego dnia.

  Rozpocznij

   Thumb

   Dodaj maszyny i zacznij monitorować ich pracę

   W Factory Plus bardzo sprawnie możesz dodawać wszystkie maszyny (stanowiska pracy). Przypiszesz do nich pracowników i łatwo ustawisz dane maszyny - kolejność w procesie produkcyjnym, wydajność, czas pracy i operacje.

   Rozpocznij

    Thumb

    Tworzenie operacji

    Tworzenie operacji to świetna funkcja, która daje Ci możliwość uporządkowania wszystkich czynności, które muszą zostać wykonane w określonej kolejności. Ustawisz operacje zgodnie ze specyfiką swojej działalności - może to być np. szlifowanie, cięcie, lakierowanie itd.

    Rozpocznij

     Thumb

     Przejrzysty przegląd wszystkich maszyn

     W zakładce MASZYNY masz szybki dostęp do wszystkich stanowisk pracy. Program Factory Plus umożliwia Ci także wprowadzanie różnych trybów pracy maszyn. Dzięki temu będziesz mógł monitorować pracę każdej maszyny i zyskasz dostęp do cennych danych zgromadzonych w jednym miejscu.

     Rozpocznij

      Thumb

      Wygodnie ustawiaj marszruty produkcyjne

      Wszystkie operacje w jednym miejscu, uporządkowane tak, żeby stworzyć idealną marszrutę produkcyjną. Masz możliwość łatwego dodawania i usuwania operacji. Przydatną funkcją może się okazać również określenie zakładanego czasu każdej operacji. Założenia vs rzeczywistość - dzięki konkretnym danym w postaci czasu, będziesz mógł zoptymalizować poszczególne operacje.

      Rozpocznij

       Thumb

       Wszystkie Twoje produkty w jednym miejscu

       W zakładce PRODUKTY możesz ustawiać parametry produktu, załączać rysunki techniczne oraz pomocne dokumenty. Dzięki temu, pracownik przystępując do produkcji, otworzy załączniki i upewni się, że pracuje prawidłowo. W KATALOGU znajdziesz drzewo produktów i produkty podrzędne, a także możliwość przypisania marszruty do produktu. Dodatkowo możesz określić planowane zużycie surowca na dany produkt.

       Rozpocznij

        Thumb

        Sprawnie dodawaj nowe zlecenia dotyczące produktów niekatalogowych

        Jeśli macie do wykonania produkty niekatalogowe, możesz pominąć dodawanie produktu. Zamiast tego łatwo dodasz nowe, niestandardowe zlecenie. W zakładce NOWE ZLECENIE ustawisz termin realizacji i wybierzesz klienta ze swojej bazy. Oczywiście możesz tutaj również załączać rysunki pomocnicze, zapisywać uwagi i wiele więcej!

        Rozpocznij

         Thumb

         Czytelny plan produkcji, który nigdy nie zawodzi

         W zakładce PLAN PRODUKCJI będziesz widzieć wszystkie maszyny ustawione zgodnie z marszrutą produkcyjną. Jeśli Twój pracownik będzie raportował pracę na danej maszynie, zobaczysz przy niej kręcące się kółeczko. Jeśli zajdzie taka potrzeba, menedżer może przenosić zlecenia między maszynami za pomocą prostej funkcji przeciągnij i upuść.

         Rozpocznij

          Thumb

          Łatwo edytuj zlecenia i nanoś poprawki

          W szczegółach każdego zlecenia, możesz je bez problemu edytować w każdej chwili. Dzięki temu ewentualne pomyłki zostaną szybko poprawione, a Twoi pracownicy zobaczą zapisane zmiany w czasie rzeczywistym!

          Rozpocznij

           Thumb

           Intuicyjny panel pracownika ograniczony do kilku najważniejszych funkcji

           Mając na uwadze komfort pracy Twojego zespołu, maksymalnie uprościliśmy panel pracownika. Po zalogowaniu, widzi on przypisane do niego maszyny. Gdy kliknie w którąś z nich, wyświetli mu się lista zadań/zleceń do wykonania.

           Rozpocznij

            Thumb

            Klarowny widok zleceń w panelu pracownika

            Pracownik widzi tylko to, co jest mu potrzebne do prawidłowego wykonania swojej pracy tj. produkty, ilości do wykonania, surowce do wykorzystania i ich stan (na screenie widzimy, że w magazynie zostało 3 kg piasku), uwagi od menedżera, status prac i ostatnią zmianę.

            Rozpocznij

             Thumb

             Rozpocznij i zatrzymaj, czyli raportowanie czasu pracy na maszynie

             Po wejściu w dane zadanie, pracownik może jednym kliknięciem rozpocząć pracę i ją zatrzymać. Dzięki temu będziesz gromadzić dane o czasie pracy, co przełoży się na możliwość ich analizy i optymalizacji.

             Rozpocznij

              Thumb

              Na bieżąco kontroluj postęp prac

              W zakładce ZLECENIA PRODUKCYJNE będziesz widzieć, kiedy pracownik rozpoczął zlecenie, czy je zakończył i jeśli tak, to kiedy je zakończył. Wszystkie dane możesz jednym kliknięciem wyeksportować do Excela. Postęp prac jest widoczny także w formie pomarańczowego paska z danymi procentowymi, który widzisz na obrazie.

              Rozpocznij

               Thumb

               Sprawdź stany magazynowe i przyjmij dostawy jednym kliknięciem

               W zakładce MAGAZYN możesz monitorować ilość surowców i kontrolować ich zużycie. Szybko przyjmiesz tutaj nowe dostawy magazynowe, a program Factory Plus automatycznie zaktualizuje ich stan.

               Rozpocznij

                Thumb

                Rezerwacje materiałów zobrazowane na wykresach kołowych

                Wykres kołowy obrazuje, jakie surowce i w jakiej ilości zostały zarezerwowane pod dane zlecenia. Tym samym, łatwiej jest zarządzać zleceniami priorytetowymi. Rezerwacja materiału pod konkretne zlecenie, zablokuje możliwość jego wykorzystania do innych zleceń.

                Rozpocznij

                 Thumb

                 Zapisz dane klientów w swojej bazie w Factory Plus

                 W zakładce KLIENCI wypełnij dane swoich klientów, a program je zapamięta. Zaoszczędzisz czas, które poświęcasz na kopiowanie danych lub zapisywanie ich od początku. Wystarczy, że wprowadzisz nazwę klienta, a program zapisze resztę!

                 Rozpocznij

                  Thumb

                  Generuj wydania zewnętrzne, zapisuj je i drukuj

                  W OPERACJACH MAGAZYNOWYCH możesz rejestrować wszystkie wydane Twoim klientom gotowe produkty. Nowe wydanie może zostać zapisane w Factory Plus, a także w formie dokumentu WZ, który sprawnie wydrukujesz.

                  Rozpocznij

                   Thumb

                   Kontroluj magazyny podrzędne i wyciągaj wnioski

                   W zakładce MAGAZYNY PODRZĘDNE możesz podzielić każdą kategorię magazynową, czyli surowce, produkty i półprodukty na magazyny podrzędne. Mogą to być np. surowce metalowe, surowce plastikowe itd. Zarządzanie nimi stanie się łatwiejsze i umożliwi m.in. analizę zużycia i zapotrzebowania.

                   Rozpocznij

                    Thumb

                    Baza wszystkich dostawców zawsze pod ręką

                    Factory Plus to nie tylko zlecenia, plan produkcji, klienci i magazyn, ale także pełna baza Twoich dostawców. Wypełniasz ich dane raz, a później uzupełniają się one automatycznie.

                    Rozpocznij

                     Thumb

                     Dziennik zdarzeń - wszystko, co dzieje się na produkcji

                     Dziennik zdarzeń umożliwia Ci śledzenie wszystkich aktywności, które zostały zaraportowane w narzędziu. Widzisz działania poszczególnych pracowników, wykonane zlecenia, te w trakcie realizacji, zmiany stanu surowców, wydania do klientów i wiele więcej! Monitoruj dziennik zdarzeń, żeby cały czas być na bieżąco!

                     Rozpocznij

                      Thumb

                      Raport produkcji

                      W każdej chwili możesz otworzyć raport produkcji, w którym zweryfikujesz, jakie były koszty surowców, ich zużycie, ilości odpadów, realny czas pracy w stosunku do planowanego, jaka była wydajność i wiele więcej. Dodatkowo możemy wyeksportować raport produkcji do Excela w celu jego dalszej analizy.

                      Rozpocznij

                       Rozpocznij 14-dniowy okres próbny

                       Zacznij zarządzać produkcją w swojej firmie już teraz!

                       Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie.