• slide
    FACTORY plus to prosty w
    obsłudze system do
    zarządzania produkcją
    dla małych i średnich firm

FACTORY plus to program do zarządzania produkcją dla małych i średnich firm.

Optymalnie zaplanuj pracę na poszczególnych maszynach

System automatycznie rozdziela w optymalny sposób pracę do wykonania w ramach zleceń Twoich klientów biorąc pod uwagę liczbę detali zadekretowanych do produkcji oraz ich ilość. Oczywiście możesz również manualnie przypisywać zadania pracownikom za pomocą funkcji przeciągnij – upuść. W ten sam sposób możesz zmieniać priorytety w ramach produkcji poszczególnych detali. Plan produkcji aktualizuje się w czasie rzeczywistym dzięki czemu na bieżąco możesz obserwować sytuację na hali.

Wypróbuj za darmo!

Prosto zarządzaj zleceniami od klientów

W naszym systemie dodanie nowego zlecenia odbywa się za pomocą formularza w którym wybieramy dane klienta oraz inne informacje kontaktowe, a następnie przystępujemy do sprecyzowania listy detali, które mają zostać wyprodukowane. Do każdego detalu można załączyć zdjęcie lub schemat oraz wybrać proces produkcyjny – czyli listę operacji obróbki. Możesz w łatwy sposób zmienić priorytet zlecenia na liście za pomocą funkcji przeciągnij – upuść, a także w każdej chwili obejrzeć podsumowanie całego zlecenia.

Pracujemy nad naszym systemem przyjmowania zamówień, tak aby dodawanie nowego zlecenia było jeszcze szybsze i wygodniejsze!

Wypróbuj za darmo!

Pracownicy łatwo raportują pracę i zużycie surowców

Za pomocą tabletu lub smartfona pracownicy otrzymują aktualizowaną na bieżąco listę produktów do wykonania. Oprócz tego widzą załączone rysunki, zdjęcia i uwagi. Interfejs do raportowania pracy jest maksymalnie uproszczony tak aby jego obsługa zajmowała jak najmniej czasu. Operator maszyny wskazuje tylko nad którymi detalami aktualnie pracuje i zmienia ilość gotowych elementów. Po zakończeniu pracy nad danym detalem, otwiera się okno w którym należy wskazać ilość zużytego surowca.

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszego panelu raportowania pracy!

Wypróbuj za darmo!

W końcu dowiesz się ile czasu zajmuje wydajna praca, a ile nieplanowane przestoje

Aplikacja rejestruje czasy wszystkich operacji, które odbywają się na hali produkcyjnej. Dzięki temu masz dostęp do rzeczywistych raportów na temat tego ile czasu zajęła rzeczywista praca, ile przezbrojenia, a ile nieplanowane awarie. W oparciu o te dane możesz wyliczyć podstawowe wskaźniki efektywności Twojego zakładu takie jak dostępność, wykorzystanie i jakość – a finalnie OEE. Jeżeli chcesz sprawdzić który operator pracował na danej maszynie nad konkretnym detalem to możesz to sprawdzić w bardzo łatwy sposób za pomocą raportu operacji z bogatą funkcją filtrowania.

W przyszłości planujemy dostarczyć Ci jeszcze bardziej rozbudowane narzędzie do analizy efektywności pracy!

Wypróbuj za darmo!

Monitorowanie zdarzeń na hali produkcyjnej

FACTORY plus rejestruje wszystkie zdarzenia które dzieją się na hali produkcyjnej takie jak awarie, wejścia na produkcję nowych zleceń, zakończenia pracy nad detalami, zmiany stanu surowców na magazynie itd. Ponadto możesz śledzić historię zmian wszystkich informacji w bazie danych. Jeżeli sobie życzysz, możemy również zintegrować dziennik zdarzeń z naszą aplikacją do wysyłania powiadomień SMS.

Wypróbuj za darmo!

Intuicyjny katalog produktów

Wszystkie produkty dodawane w ramach zleceń produkcyjnych rejestrują się do katalogu produktów, który możesz oczywiście przeglądać i edytować. Do każdego produktu możesz również definiować podelementy oraz marszrutę technologiczną.
W naszym systemie znajdziesz również wykorzystać prosty moduł kalkulacji cen detali.

Wypróbuj za darmo!

Zawsze aktualny stan magazynowy

Z poziomu naszej aplikacji możesz również łatwo zarządzać magazynem surowców. Zielony plusik pozwala na zwiększanie lub zmniejszanie stanu danego surowca w momencie gdy zamówisz świeżą dostawę. Stan magazynu oczywiście zmniejsza się poprzez pobrania zaraportowane przez operatorów Twojej produkcji.

W niedługim czasie planujemy wprowadzić kolejną super funkcję – możliwość automatycznego wysłania zamówień do dostawców w momencie gdy stany magazynowe zbliżają się do poziomu minimalnego.

Wypróbuj za darmo!

 

Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace