Zarządzaj produkcją w małej i średniej firmie.

Skróć cykl produkcji i ogranicz straty optymalnie planując pracę i rejestrując zużycie surowców.

Potrzebujesz FACTORY plus jeżeli:

Tracisz dużo czasu na planowanie i rozliczanie produkcji

Dzięki naszemu systemowi szybko i prosto przydzielisz pracę na poszczególne maszyny. Udostępniamy również raport pokazujący na bieżąco czas i koszty produkcji.

Czujesz, że brakuje Ci kontroli nad tym, co dzieje się na hali

Twoi pracownicy za pomocą tabletu lub komputera udostępnionego bezpośrednio na hali produkcyjnej zaraportują postęp prac i zużycie surowców.

Potrzebujesz prostego i intuicyjnego narzędzia

Dostarczamy tylko minimum potrzebnych funkcji, dzięki czemu aplikacja jest bardzo prosta w codziennym użyciu, nawet przez pracowników 50+.

Nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na wdrożenie systemu ERP/MES

U nas płacisz co miesiąc stałą kwotę pieniędzy zależną od liczby użytkowników wykorzystujących aplikację. Wdrożenie trwa kilka minut, a w cenie otrzymujesz również aktualizacje i wsparcie.

Zobacz jak FACTORY plus pomaga w zarządzaniu produkcją:

Optymalne planowanie pracy

System automatycznie rozdziela w optymalny sposób pracę do wykonania w ramach zleceń Twoich klientów. Oczywiście możesz również manualnie przypisywać zadania do stanowisk pracy za pomocą funkcji przeciągnij – upuść.

Więcej szczegółów

Podgląd postępu zleceń i zużycia surowców

Program do zarządzania produkcją w czasie rzeczywistym wizualizuje pracę, która odbywa się na każdej maszynie. Możesz w łatwy sposób ustalać priorytety dla zleceń produkcyjnych. Oprócz tego, system kontroluje poziom zapasów magazynowych.

Więcej szczegółów

Bardzo łatwy w obsłudze panel pracownika produkcji

Za pomocą tabletu lub komputera postawionego bezpośrednio na hali produkcyjnej pracownicy otrzymują aktualizowaną na bieżąco listę produktów do wykonania. Oprócz tego widzą załączone rysunki, zdjęcia i uwagi.

Więcej szczegółów

Raporty, z których dowiesz się, ile czasu zajmuje wydajna praca, a ile nieplanowane przestoje

Aplikacja rejestruje wszystkie operacje, które odbywają się na hali produkcyjnej. Od awarii maszyny, poprzez przestój spowodowany koniecznością przezbrojenia, aż do przyjęcia na magazyn nowej dostawy surowca. Dzięki naszemu progamowi zarządzanie produkcją staje się łatwiejsze.

Więcej szczegółów

Wielopoziomowy katalog produktów

Wszystkie produkty dodawane w ramach zleceń produkcyjnych rejestrują się do katalogu produktów, który możesz oczywiście przeglądać i edytować Do każdego produktu możesz również definiować podelementy oraz marszrutę technologiczną.

Więcej szczegółów

Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

Płacisz tylko za użytkowników

Cena aplikacji jest dostosowana do liczby osób które na niej pracują.

Import Twoich danych

Na podstawie dostarczonych plików Excel zaimportujemy do systemu listy klientów, produktów i surowców.

Opcja instalacji on-premise

Na życzenie klienta możemy system zainstalować na jego serwerze.

Możliwość rezygnacji

Nie jesteś związany z nami żadną umową. Po prostu opłacasz z góry następny miesiąc użytkowania.

Opinie naszych klientów:

Mateusz Król

STRAMA

Teraz, po wdrożeniu FACTORY plus, dane można wyciągać dużo szybciej, a nawet w czasie rzeczywistym. Możemy też dużo szybciej reagować na pewne rzeczy. Zanim coś przeanalizujemy, program robi to za nas, a my możemy reagować od razu. (…) Jest to bardzo duże ułatwienie jeśli chodzi o procesy nadzorcze, procesy harmonogramowania lub sprawdzania tego co się aktualnie dzieje, a przede wszystkim rozliczania.

Michał Derlatka

Coffee Feel

Elastyczna postawa zespołu VISIX wyróżnia go pozytywnie na tle dotychczasowych naszych dostawców w tym obszarze i skutkuje szybkim wdrażaniem najistotniejszych biznesowo funkcjonalności systemu, bez nadmiernie rozbudowanej administracji projektowej.

Aleksander Kampa

Choinkowy Raj

Dzięki wdrożeniu aplikacji firmy VISIX udało nam się poprawić efektywność i wydajność naszych pracowników oraz uzyskać dostęp do bieżących raportów generowanych na podstawie wprowadzanych przez nich danych.

Damian Dawidowicz

GLAS-HIT

Program do zarządzania produkcją ma przejrzysty i intuicyjny interfejs, opcje programu dostosowywane indywidualnie według potrzeb i wytycznych klienta. Stanowi bardzo pomocne narządzie w planowaniu produkcji, a także w zarządzaniu przepływem surowców i towarów zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z dostawcami i klientami. Obsługa i pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań bez zarzutu, wszelkie zmiany i korekty załatwiane ‘od ręki’. Gorąco polecam!

Czy to dobry moment na wdrożenie?

Odpowiadając krótko: TAK. Teraz jest najlepszy czas na optymalizację działania Twojej produkcji.

Czy stać Cię na to, aby przy rosnących kosztach pracy i coraz bardziej wymagających klientach, dalej tolerować nieefektywną pracę, marnotrawienie surowców i niedotrzymywanie terminów realizacji?

Dzięki FACTORY plus będziesz już zawsze miał kontrolę nad tym co się dzieje na hali i więcej czasu na strategiczne myślenie o rozwoju biznesu.

Dołącz do innych firm, które wybrały FACTORY plus i dzisiaj odczuwają znaczną poprawę efektywności swojej produkcji. Chcemy w maksymalny sposób pomóc Ci podczas wdrożenia, więc:

  • nie pobieramy opłaty za uruchomienie, płacisz tylko abonament - nie obciążasz swojego budżetu
  • pomożemy Ci skonfigurować i uruchomić program do zarządzania produkcją
  • zaimportujemy z plików Excel bazę danych produktów, surowców czy klientów
  • doradzimy Ci jak wybrać odpowiednie tablety, monitory itd.
  • na życzenie możemy zorganizować szkolenie online dla Twoich pracowników

Zarządzaj produkcją w swojej firmie przez 14 dni za darmo!

WYPRÓBUJ ZA DARMO ZAMÓW PREZENTACJĘ

Czekamy na kontakt

Tel: 501 710 120

Jeżeli nasz projekt wzbudza Twoje zainteresowanie lub rozważasz inną formę współpracy, zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Na pewno oddzwonimy!

Zaufali nam: