PROMAL POLSKA kolejnym naszym klientem

PROMAL POLSKA kolejnym naszym klientem


PROMAL POLSKA to jedna z największych, prężnie rozwijających się malarni proszkowych na terenie Poznania. Rozwój ich działalności ma charakter wielowymiarowy. Począwszy od przeniesienia firmy do większej hali, poprzez bardziej elastyczne podejście do klienta, a skończywszy na wybraniu najnowszych dostępnych na rynku technologii i urządzeń. Również zarządzanie produkcją w oparciu o nowoczesną technologię daje firmie PROMAL POLSKA możliwość budowania przewagi rynkowej.

Na początku maja podpisaliśmy umowę na dostarczenie naszego systemu kontroli produkcji FACTORY plus do firmy PROMAL POLSKA. Dziękujemy za zaufanie.

Głównym celem wdrożenia jest podniesienie poziomu wydajności pracy, większa kontrola nad postępem realizacji zleceń i usprawnienie procesu przyjmowania nowych zamówień.
Projekt ma obejmować przede wszystkim centralny system kontroli przepływu pracy nad zleceniami produkcyjnymi zintegrowany z bazą danych produktów. Ponadto powstanie moduł zarządzania zużyciem farby – na bieżąco aktualizowany przez operatorów. Kolejną ważną funkcją jest rozbudowany mechanizm generowania raportów na podstawie danych zebranych podczas produkcji.

Cały system będzie działał w architekturze rozproszonej z uwzględnieniem 7 terminali rejestracji pracy w formie interaktywnych paneli dotykowych.

Proces uruchamiania systemu ma zakończyć się w połowie sierpnia 2017.

Sprawdź jak działa aplikacja do zarządzania produkcją FACTORY plus i wypróbuj ją za darmo.

aplikacja factory plus

Oferta Nasza misja Skontaktuj się

VISIX Systemy informatyczne
ul. Reja 19 62-100 Wągrowiec
NIP: 766 19 40 695
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych systemów
informatycznych wspierających pracę w rozmaitych dziedzinach przemysłu
i badań naukowych. Nasze oprogramowanie cechuje wysoka jakość wykonania,
minimalizm, ukierunkowanie na użytkownika oraz bardzo konkurencyjna cena.
(c) 2018 by VISIX, Theme by trendyWebStar modified by Leospace